[ZAMKNIĘTE]  [Podanie] madzi4


Napisał(a): madzi4


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


12 posts in this topic
madzi4
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 2 threads Dołączył: Apr 2020
19.05.2020, 21:52 -
#1


 1.Imię: Magdalena


2.Wiek: 13


3.Nick w grze: madzi4


4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft: 9 miesięcy


5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer: około 7 godzin, czasem więcej, czasem mniej


6.Czy posiadasz wyżej wymienione programy? Jakie?: Posiadam Discord, Skype, Anydesk, niestety nie mam fb, mam messenger


7.Komendy przydatne w roli ChatMod:

/tempmute <nick> <czas> <powód> Wycisza gracza na określony czas

/warn <nick> <powód> Ostrzega gracza

/kick <nick> <powód> Wyrzuca gracza z serwera minecraft minecraft

/sprawdź <nick> Teleportuje gracza do sprawdzarki

/czysty <nick> Teleportuje gracza na spawn

/cc Czyści czat


/c off wyłącza czat

/c on włącza czats

8.Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko:

Dużo czasu siedze na mg szczególnie na has upominam graczy, na stanowisku ChatModa nie byłoby problemu gdy, nie ma nikogo z adm. że czat jest zaśmiecony i jest bałagan. Jestem osobą pomocna, miłą, aktywną na czacie i nie wdaje się w kłótnie. Pomagam każdemu i uważnie obserwuje czat, a problemy i bugi zglaszam.

9.Coś o sobie:

Mam na imię Magdalena jak już wyżej  pisałam mam 13 lat. Mieszkam w województwie Małopolskim. Ze szkolnych przedmiotów lubie biologie  i w-f. Tak ogólnie lubie sport, jestem w klubie w którym biegam na orientacje. Nie lubię z kimś rozmawiać przez telefon, zdecydowanie bardziej wole pisać. Troszczę się o dobro innych  i nie daje się wyprowadzić z równowagi. Bardzo lubię podróżować nieważne czy to za granice czy           w okolicach mojej miejscowości.


10.Czy posiadasz sprawny mikrofon (TAK/NIE)?: Posiadam sprawnny mikrofon


11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM/NONPREMIUM)?: Nonpremium


12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft (NIE PODAWAJ IP): Nie, nie miałam


13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jeśli tak jaki tryb, ile razy?: Nie, nie byłam


-Dziękuje za uwagę i za przeczytanie. <3


Toshibo
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 0 threads Dołączył: Apr 2020
19.05.2020, 22:07 -
#2
Często widzę cię na minigrach. Udzielasz się sporo na czacie i pomagasz innym. Subiektywnie mówie,że punkt 8 mało rozwinięty ale to mały - reszta jest na duży +.. Pomimo wieku zauważyłem spore doświadczenie u Ciebie także  Chciałbym cię zobaczyć w roli chatmoda oraz czy się sprawdzisz Smile 

Jestem na TAK.
Sashan
(Suyrimi)

width=

Zbanowany

52 posts 1 threads Dołączył: Apr 2017
19.05.2020, 22:48 -
#3
Hey
A więc tak,

Wiek +/-
Czas +
Komendy +
Punkty 8 i 9 +/-

Często Cie widzę na Minigrach
Udzielasz się na chatcie, jesteś aktywna i do tego sympatyczna 

Ocenka Neutral z przechyleniem na tak 
Powodzenia Wink
R_A_P_E_R
x

width=

Zbanowany

112 posts 32 threads Dołączył: Aug 2017
19.05.2020, 23:27 -
#4
+ Podanko
+ nadal walczysz pomimo pierwszej porażki
+ najważniejsze: pomagasz!
+ aktywna
+ niekarana
-/+ wiek
? Trochę mnie niepokoi to, ze jesteś trochę nieśmiała / mocno zestresowana. Takie odczucie odczułem na Twojej rekrutacji ustnej. Może Cię stres zjadł.

Nawet jakbym chciał na siłe się uprzeć to nie mam na co jeśli chodzi o Twoja kandydaturę.

Jeśli przez ten okres 2 tygodni lepiej się Już przygotowałaś oraz zebrałaś większe doświadczenie to:
Jestem za daniem Ci ponownej szansy wykazaniu się na rekrutacji ustnej i przekonaniu się czy już Się Nadajesz w 100% w Administracji.
xMelancholic
~Były ChatMod MG~

width=

Zbanowany

7 posts 1 threads Dołączył: Apr 2020
20.05.2020, 07:46 -
#5
Madzi4! Jak miło cię tu widzieć :D

Ogólnie podanie jest bardzo ładnie napisane. Komendy dobre. Nie przesadzone, ale również dobrze napisane punkty 8 i 9. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer jest jak najbardziej na plus.

Jedyne przy czym mogła bym się przyczepić to niestety wiek, bo rekrutacja jest 14+, ale...

Bardzo dużo udzielasz się na chacie, szczególnie na has. Upominasz graczy, pomagasz. Piszesz również ze znajomymi, których masz tam sporo, bo gdy tylko znikniesz z serwera minecraft, padają pytania "a gdzie madzi4?". Udowadnia to, że nie boisz się pracy z ludźmi i, jeżeli się nie mylę, jesteś towarzyska.

Dlatego pomimo tego nieszczęsnego wieku, jestem na TAK!

Powodzenia życzę <33
YoukiZfona
Juki Mieć Covida qvp

width=

Zbanowany

53 posts 0 threads Dołączył: May 2020
20.05.2020, 09:06 -
#6
Na Tak powody wyżej
Powodzenia uwu
Keara
Lithium
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
135 posts 4 threads Dołączył: Aug 2019
20.05.2020, 09:59 -
#7
Podanko bardzo ładne, komendy też ok. Widzę Cię codziennie, udzielasz się, jesteś pomocna, także jeśli chodzi o kwestię twojej aktywności to naprawdę nie mam uwag.
Widać, że od ostatniej próby się nie poddałaś i dalej kroczysz w stronę celu, co świadczy o twoich chęciach jak i determinacji, a więc dlaczego by ci tu nie dać szansy?
Powodzenia, na tak.
obraz
Normi
Były Chatmod Cv

width=

Zbanowany

621 posts 12 threads Dołączył: Apr 2018
20.05.2020, 10:16 -
#8
Madzia.. Tak, znowu to miejsce. Co do podania, git wszystko wspaniale ale jest minus tylko w grze. Bardzo dobrze jestes aktywna I widac Cie często, ale zdarza Ci sie rozpisać na chacie z czego wychodzi spam wiadomościami, a tez zdarza Ci sie ominąć jakiegoś gracza z floodem czy nawet z omijaniem cenzury, ale i tak zwracasz. Moja ocena to Neutral.
Willti
Zbanowany

width=

Zbanowany

284 posts 6 threads Dołączył: Jan 2020
20.05.2020, 21:07 -
#9
Ogólnie to wiedziałem że to kwestia czasu kiedy napiszesz kolejne podanko, mniejsza z tym zacznę wymieniać + i -
Więc plusy wyglądają następująco
Komendy +
Czas +
Aktywność +
Nie karalność +
Slina wola ducha +
Chęc pomocy! +

Minusiki :c
Wiek -

Moja ocena  Neutral z dużym przechyleniem na TAK.
Powodzonkaaa ^-^
Paula Kazimierska
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
12 posts 2 threads Dołączył: May 2020
21.05.2020, 09:43 -
#10
Madziu
Udzielasz się,jesteś miła dla graczy no nie ma się czego przyczepić, jednak ja się przyczepie do twojego podania cóż w punkcie 8 zrobiłaś trochę chaos i jest ciut mało rozpisany jak iż na twój wiek to podanie jest trochę słabe. Wiek też nie jest twoją mocną stroną,bo rekrutacja jest 14+,ale trzymam kciuki!
Neutral/ TAK
Żabkaa




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości