[ODRZUCONE] Pulpet_123


Napisał(a): Emilia Ksiazek


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


4 posts in this topic
Emilia Ksiazek
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 2 threads Dołączył: Mar 2020
24.05.2020, 19:50 -
#1
1.Imię : Emilia
2.Wiek : 14 lat
3.Nick w grze : Pulpet_123
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft : Około 6 miesięcy
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : 6-8 godzin
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : Tak posiadam Facebook, Discord i Skype
7.Komendy przydatne w roli Chatmod : 
+ /c on - włącza chat
+ /c off - wyłącza chat
+ /cc - czyści chat
+ /kick <nick> <powód> - wyrzuca gracza z serwera minecraft
+ /cmi kick <nick> <powód> - wyrzuca gracza z trybu
+ /warn <nick> <powód> - ostrzega gracza
+ /tempmute <nick> <czas> <powód>

8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Mogłabym pomagać graczom gdy czegoś nie wiedzą. Potrafię być opanowana w różnych sytuacjach. Chciałabym przeżyć nową przygodę na tym serwerze minecraft więc chciałabym zostać chatmodem.

9.Coś o sobie : Jak już wyżej napisałam mam na imię Emilia i mam 14 lat. Mieszkam w województwie Małopolskim w małej wsi. Gram na lecrafcie 6 miesięcy bez przerw, a tak ogólnie to 2 lata. Uwielbiam oglądać filmy przygodowe, niektóre obejrzałam 2 razy. Mam na swoim koncie zaliczone ponad 100 przeczytanych książek.

10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : Premium
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Tak
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Nie
YoukiZfona
Juki Mieć Covida qvp

width=

Zbanowany

53 posts 0 threads Dołączył: May 2020
24.05.2020, 20:25 -
#2
Yyhm
Nie ocenie aktywności, lecz ostatnio jak wbiłam na cv, bylas online lecz się nie udzielałas.
Wiek +
Komendy +
Punkt 8 i 9 +/-
Czas jaki możesz poświęcić +
Mikrofon +
Z racji iż nie oceniam aktywności moja ocena to NEUTRAL
//Powodzenia i Pozdrawiam qvp
Normi
Były Chatmod Cv

width=

Zbanowany

621 posts 12 threads Dołączył: Apr 2018
24.05.2020, 21:58 -
#3
8 i 9 malo rozpisane. Brak aktywnosci i udzielania. Zdecydowanie NIE.
Maatev_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

33
639 posts 18 threads Dołączył: Dec 2019
25.05.2020, 09:28 -
#4
Opiekunowie w postaci czterech osób zadecydowali iż nie dostaniesz się do administracji.
Najprawdopodobniej nie spełniasz odpowiednich wymagań odnoszących się do twojego zachowania na serwerze minecraft, twojej postawy, która powinna być przykładem dla innych Graczy lub twoje zaangażowanie w życie serwera minecraft jest na prawdę słabe lub w ogóle go nie ma.
Spędź kolejne dwa tygodnie na serwerze minecraft,, zaangażuj się w jego życie, zacznij pomagać, wbij na serwerowego discorda i zapoznaj się z regulaminem jak i danymi zasadami panującymi na trybie Creative. To nie wiadomość by cię zniechęcić tylko namówić do poprawienia własnej postawy i zmiany na lepsze!
Pozdrawiamy

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.05.2020, 09:28 przez Maatev_.
Maatev_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

33
639 posts 18 threads Dołączył: Dec 2019
25.05.2020, 16:36 -
#5
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości