[ODRZUCONE] [PODANIE] _x_Normi_x_


Napisał(a): Normi


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


3 posts in this topic
Normi
Były Chatmod Cv

width=

Zbanowany

621 posts 12 threads Dołączył: Apr 2018
24.05.2020, 22:02 -
#1
1.Imie: Kacper

2.Wiek: 19 (w sierpniu 20)
3.Nick w grze: _x_Normi_x_
4. Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft w minecraft: Odkąd powstał lecraft czyli można tak 5-6 lat
5. Czas dzienny jaki mozesz poswiecic na serwer: Jesli szkola wroci to 2-3h, a czas wolny 3-5h.
6.Czy posiadasz wyzej wymienione programy? Jakie? : Posiadam Dsc, Fb, Tsa, skype moge nawet zalozyc jesli najdzie potrzeba. Nawet Anydesk posiadam.
7.Komendy przydatne w roli Chatmod:
/cc- czyszczenie chatu
/C off - wyłączanie chatu
/C on - włączanie chatu
/warn nick powód - daje ostrzezenie graczowi z powodem
/kick nick powód - wyrzuca gracza z serwera minecraft minecraft z konkretnym powodem
/cmi kick nick powód - wyrzuca gracza z trybu z powodem
/tempmute nick powód - wycisza gracza na okreslony czas 
/sprawdz nick - Teleportuje gracza do sprawdzarki
/czysty nick - Teleportuje czystego gracza na spawn
8.Dlaczego mam Ciebie wybrać na to stanowisko? :
Cóż.. Jestem miły i pomocny. Potrafię poświęcić czas na minecraft. Często siedzę na minigrach, najbardziej spędzam dużo czasu na Hide and Seeku, udzielam się, zwracam graczom uwagę czy to nawet wysyłam ss do adm, by mogli ukarac gracza gdy nie ma kogoś z adm minigier. Oczywiście najpierw sprawdzam ludziom uwagę ale jeśli powtarzaję się to pisze od razu na msg do adm minigier albo i nawet robię ss i wysyłam dowód jak gracz się zachowuje. 
9.Coś o sobie:
Nazywam się Kacper. Mam 19 lat tak jak mówiłem wyżej. Pochodzę z woj. Kujawsko - Pomorskiego. Uczęszczam do Szkoły Zawodowej. Uczę się w zawodzie hydraulik. Chciałem bardziej na cukiernika ale rodzice mnie przekonali na ten zawód, tera walczę bym mógł zdać i pójść co innego robić w dodatku więcej zarabiać na początek. Ogółem pomagam rodzicom gdy muszę czy to przy samochodzie, czy to przy zakupach czy to obowiązki domowe. Spędzam czas na granie Minecraft, Cs:go czy to nawet pobawić się z psem i wychodzić z nim na spacery, albo i nawet słuchanie muzyki lub oglądanie filmów lub anime. Lubie rozmawiać z osobami na dsc Lc. Bardzo dobry mam kontakt z niektórymi graczami na lecrafcie. Bardzo dużo poznałem nowych i z niektórymi bardzo długo utrzymuje z nimi kontakt. Lubie im pomagać, wspierać rozmawiać i zagrać. Więc przyszła mnie chęć spróbować jak to jest nalezyć do adm na minigry.  Liczę ze bedą przy mnie osoby i będą mocno trzymać kciuki za mnie. <3
10.Czy masz sprawny mikrofon? : Oczywiście mam.
11.Jaki minecraft posiadasz (Premium/NonPremium) : Posiadam NonPremium.
12.Czy miałeś możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft minecraft? (Nie podawaj IP): Otóż nie.
13.Czy byłeś już w administracji na serwerze minecraft minecraft minecraft Lecraft? Jeśli tak jaki tryb, ile razy? : Byłem raz w adm w roli Chatmod na Creative.

YoukiZfona
Juki Mieć Covida qvp

width=

Zbanowany

53 posts 0 threads Dołączył: May 2020
24.05.2020, 22:12 -
#2
Ojezu Normi
Wiek +
Komendy +
Punkt 8 i 9 +
Doświadczenie +/-
Z tego co czasem widzę na flist dużo jesteś na minigrach +
Czas jaki możesz poświęcić tez wedlug mnie na +
*To co bylo kiedyś to dawno i nie prawda*
Myślę ze nadajesz sie na Chatmoda
Na TAK
Powodzonka <3
Normi
Były Chatmod Cv

width=

Zbanowany

621 posts 12 threads Dołączył: Apr 2018
24.05.2020, 22:13 -
#3
Chcialem tez dopisac tam do podania co jeszcze ale wylecialo mi wiec prosze nie liczyc za to nabijanie postu. Chcialem z gory przeprosic dzis oksane za to zachowanie moje i ze tak mocno przyczepilem sie tez, z czego nie powinien tak gracz robic i ciagnac temat. Zwlaszcza nie chodzi o jej chatmoda. Prostu.. bedzie mi ciezko to powiedziec dla was lub innym pozniej to wyjasniac ale jak tylko widze na hasie gdy co sie dzieje i musze reagowac, chodz wysylam reporty itd. to bym chcial wrocic do adm. mimo, ze nie wszyscy siedza 24/7 pilnowac wszystkiego.. Dostalem od gracza jakies zrozumienie i mnie to zabolalo mocno i kiepsko sie tera czuje, z czego moge sie wsciec i nie zatrzymac klotni. Takze z gory jeszcze raz przepraszam oksana. Zalezy mi na tym sprobowac, chociaz ja moglbym postapic co i nauczyc, zeby nie lamali regulaminu.. Chcialbym wrocic do roli chatmoda bardziej do administracji wrocic ale.. wiem, ze powrotu zapewne nie bede mial, mimo co zostalo wczesniej napisane jak tera co pisze.. Chcialbym pojsc za moja byla dziewczyna droga i naprawic to wszystko, nie tak miala pelnic sie rola wczesniejsza w adm, z czego bardzo zle zostalem potraktowany z degradem i banem.. Wiele to spowodowalo afer wokol mnie.. Nie musicie komentowac tego, napisalem tylko jak mysle i jak sie z tym czuje do tera.
Haczyn
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

9
128 posts 0 threads Dołączył: Mar 2020
24.05.2020, 22:19 -
#4
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości