[ZAMKNIĘTE]  Ilovedeath


Napisał(a): _TheRealRafciu_


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


12 posts in this topic
_TheRealRafciu_
oddymka ujf ujf

width=

Zbanowany

33 posts 10 threads Dołączył: Aug 2018
29.05.2020, 14:51 -
#1
1. Nick oskarżającego: Skandynaw
2. Nick oskarżonego: ilovedeath
3. Data + Godzina: 15:30
4. Powód: Jest wiele powodów, nie zwraca uwagi na to że nie odlatuje na boki tylko do góry mówi że mam antykb a to błąd serwera minecraft ignoruje moje wiadomości na odpowiedz muszę z 15 minut czekać, (gdy chciałem to zgłosić nikt nie był dostępny) nie chce mnie sprawdzić tylko ban z bomby, gdy do niego pisze nie odpowiada ignoruje wiadomości. Gdy proszę go aby sprawdził mnie przez anydeska odpowiada: przestań ,skończ , jak na kidmoda to niezaciekawie postąpił bo jednak to jego praca aktulanie mam bana więc nie udowodnie jak miałem antykb przez błąd serwera minecraft ale on mógł mi dać ub a ja przez anydeska pokazać jak to zrobić.
5. Uzasadnienie:Oczekuje na pomoc normalnego administratora.
6. Dowód (Obowiązkowo SS):
   
   

.png   3.PNG (Rozmiar: 28,12 KB / Pobrań: 130)
Mrozon
Pʀᴢʏᴊᴀᴄɪᴇʟ

width=

Zbanowany

323 posts 15 threads Dołączył: Oct 2017
29.05.2020, 15:03 -
#2
No mógłbyś kogoś powiadomić o bugu, bo za ich wykorzystywanie jest ban. Ale sama postawa ILoveDeath po prostu zażenowała mnie i rozczarowała. Powinien cie sprawdzić tym anydeskiem. Nie miał żadnych dowodów, że masz cheaty a dał od razu bana. Kidmod powinien sprawdzić cię na sprawdzarce a potem wydać wyrok - czy cie zbanować czy nie. Nie powinno się wyciągać pochopnych wniosków, bo to niesprawiedliwe i nieuczciwe. A w kwestii odpisywania na dsc to może odpisywać kiedy chce, możesz nawet czekać na odpowiedź 3 dni. I mam jeszcze pytanie, na jakim było to trybie? Bo jeżeli był to inny niż CV to ILoveDeath nie może ingerować w sprawy innego trybu. Jestem za UKARANIEM, bądź UPOMNIENIEM. A błąd zgłoś do opiekuna trybu w którym wszystko się stało.
//pozderki!
_TheRealRafciu_
oddymka ujf ujf

width=

Zbanowany

33 posts 10 threads Dołączył: Aug 2018
29.05.2020, 15:05 -
#3
to wcale nie tak że ja od 13 czekałem żeby to zgłosić to mi się znudziło więc na warp pvp to pokazałem
IloveDeath
¯\_(ツ)_/¯
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
110 posts 14 threads Dołączył: May 2019
29.05.2020, 15:06 -
#4
a więc tak
Dostałem na ciebie łączenie 3 zgłoszenia - 1 o antyknocku podobno stałeś ciągle w miejscu jak cie bito i nie odrzucało ciebie
kolejne 2 dostałem z powodem takim - wlatuje na drzewo
Przyszedłem na arene pvp i potwierdziły się te 2 rzeczy strzelając do ciebie z tego drzewa nie spadłeś
i w dodatku jak sam spadłeś z tego drzewa to se podleciałeś , po tym już nie musiałem ciebie sprawdzać było to dla mnie oczywisty dowód na cheaty i i dostałeś bana

Teraz przejdzmy do discorda
zaczołeś się tłumaczyć ze to jakieś magiczne bloki ciebie trzymały oraz ze to latanie w powietrzu to jest bug no chyba jakości twojego tłumaczenia nie trzeba podsumowywać
co do ignorowania wyobraź sobie ze bylem sam na serverze i mialem blisko 60 osb do pilnowania
i jeszcze załatwiałem inną sprawę związaną z reklamą
a czemu ciebie sprawdzić nie chciałem ? bo napisałeś do mnie na discordzie po 10 minutach i na spokojnie mogłeś już wszystko zrobić tak ze przeciesz ja nic nie mam to wina servera)
a jeszcze jedno wtedy jak się klepałeś byłem online więc skoro tak czekałeś tylko na jakiegoś admina żeby to zgłosić to mogłeś zgłosić przeciesz to mi Smile
Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.05.2020, 15:10 przez IloveDeath.
Z każdą śmier­cią człowieka gi­nie cały niez­na­ny świat.

Rozmyślanie o śmierci jest rozmyślaniem o wolności



Mrozon
Pʀᴢʏᴊᴀᴄɪᴇʟ

width=

Zbanowany

323 posts 15 threads Dołączył: Oct 2017
29.05.2020, 15:06 -
#5
a i uprzedzając komentarze pytam się o tryb (napisał skargę na CV, bo tam ILo ma uprawnienia) ponieważ Ilo należy to cv a mógł to zrobic np. na minigamesach. A OP mógł napisać to tu ponieważ na tym trybie ILO jest KidModem
_TheRealRafciu_
oddymka ujf ujf

width=

Zbanowany

33 posts 10 threads Dołączył: Aug 2018
29.05.2020, 15:09 -
#6
w logach widać że nie zmieniałem wersji i przypominam że gram na blazingpacku.
IloveDeath
¯\_(ツ)_/¯
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
110 posts 14 threads Dołączył: May 2019
29.05.2020, 15:12 -
#7
(29.05.2020, 15:06)xSzymonX napisał(a): a i uprzedzając komentarze pytam się o tryb (napisał skargę na CV, bo tam ILo ma uprawnienia) ponieważ Ilo należy to cv a mógł to zrobic np. na minigamesach. A OP mógł napisać to tu ponieważ na tym trybie ILO jest KidModem

to było na cv na arenie pvp
Z każdą śmier­cią człowieka gi­nie cały niez­na­ny świat.

Rozmyślanie o śmierci jest rozmyślaniem o wolności



Mrozon
Pʀᴢʏᴊᴀᴄɪᴇʟ

width=

Zbanowany

323 posts 15 threads Dołączył: Oct 2017
29.05.2020, 15:24 -
#8
pozostaje sprawa, czemu go nie sprawdziłeś? Żebys był w 100% pewien? Jak podasz argumenty jestem za zostawieniem bana
zukosa_pl
permulsja w płynie
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
234 posts 7 threads Dołączył: Feb 2020
29.05.2020, 17:18 -
#9
^ Dokładnie.
[img=500x200]

via Gfycat

[/img]
Mrozon
Pʀᴢʏᴊᴀᴄɪᴇʟ

width=

Zbanowany

323 posts 15 threads Dołączył: Oct 2017
29.05.2020, 19:17 -
#10
chyba brak argumentów, za ukaraniem




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości