[ZAMKNIĘTE]  Podanie


Napisał(a): Oprewards


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


2 posts in this topic
Oprewards
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
9 posts 5 threads Dołączył: Mar 2020
01.06.2020, 15:42 -
#1
1. Nazwa kanału na yt.:GuPerko
2. Nick na serwerze minecraft minecraft minecraft minecraft lecraft.pl.:MrMemes
3. Ilość subskrybcji.: 627
4. Wyświetlenia pod ostatnim filmem.: aktualnie mam na kanale ok. 110tyś wyświetleń
5. Ile lat nagrywasz na yt.: 4 lata
6. Ile masz lat.: 15
7. Czy posiadasz fb, ts3.: tak
8. Ile możesz w ciągu tygodnia nagrać filmów z serwera minecraft minecraft minecraft minecraft minecraft.: 3 razy w tyg.
9. Ilość filmów nagranych z serwera minecraft minecraft minecraft minecraft minecraft.: 6
10. Na jakim trybie grasz najwięcej. : Creative 
11. Ile grasz na serwerze minecraft minecraft minecraft minecraft minecraft. : Ok. rok
12. Coś o sobie. : mam na imię Dawid mam lat 15  moje hobby Youtube


Ps: mam prośbę mianowicie chciałbym mieć na serwerze minecraft minecraft minecraft Lecraft nick GuPerko lecz ktoś się podemnie podszywa da radę coś z tym zrobić?
zukosa_pl
permulsja w płynie
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
234 posts 7 threads Dołączył: Feb 2020
01.06.2020, 18:46 -
#2
Sprawę zamyka chyba już sam fakt że się pośpieszyłeś. Po odrzuceniu poprzedniego podania niecały tydzień temu piszesz nowe.
Druga sprawa to tytuł bez prefiksu. Trzecia sprawa to fakt że wszystko zostało wyjaśnione parę dni temu.

Jestem na Nie. (poczekaj wymagane dwa tygodnie, zrób parę filmów z serwera minecraft, niech wyświetlenia podskoczą w górę. Dopiero wtedy można do tematu podejść).
[img=500x200]

via Gfycat

[/img]
Maatev_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

33
639 posts 18 threads Dołączył: Dec 2019
02.06.2020, 09:29 -
#3
(01.06.2020, 18:46)zukosa_pl napisał(a): Sprawę zamyka chyba już sam fakt że się pośpieszyłeś. Po odrzuceniu poprzedniego podania niecały tydzień temu piszesz nowe.
Druga sprawa to tytuł bez prefiksu. Trzecia sprawa to fakt że wszystko zostało wyjaśnione parę dni temu.

Jestem na Nie. (poczekaj wymagane dwa tygodnie, zrób parę filmów z serwera minecraft minecraft, niech wyświetlenia podskoczą w górę. Dopiero wtedy można do tematu podejść).

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.06.2020, 09:30 przez Maatev_.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości