[ZAMKNIĘTE]  [PODANIE] pforc


Napisał(a): pforc


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


1 posts in this topic
pforc
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
6 posts 4 threads Dołączył: Jun 2020
03.06.2020, 09:38 -
#1
1.Imię:  Piotrek
2. Wiek: 15
3.Nick w grze: pforc
4Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft lecraftgram na Lecrafcie  od ok. 5 lat z krótkimi przerwami (był to pierwszy serwer multiplayer, na którym grałem).
5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer: Ze względu na panującą sytuację, i zbliżające się wakacje, ok 2h-3h dziennie.
6   Czy posiadasz wymienione programy (discord, skype, facebook)? Jakie?Mam facebooka i discorda, skype nie posiadam (jeśli to obowiązkowe, mogę zainstalować).
7.Komendy przydatne w roli Chatmoda: /c off - wyłącza czat
/cc - czyści czat
/tempmute <nick> wycisza zaznaczonego gracza na zaznaczony czas
/kick <nick> wyrzuca zaznaczonego gracza  z serwera minecraft minecraft
/warn <nick> upomina danego gracza
/sprawdź teleportuje podejrzanego o cheaty gracza do sprawdzarki
/czysty uznaje podejrzanego gracza za "czystego"
8.Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko:  Zacznę od tego, że jestem na serwerze minecraft minecraft bardzo często aktywny, co myślę że jest w roli ChatModa dosyć ważne. Znam podstawowe komendy, wiem jak i kiedy ich używać. Jestem raczej spokojną osobą i potrafię panować na sytuacją. Wiem co robić w razie konfliktów, jestem w stanie szybko stwierdzić czy ktoś cheatuje. Staram się być miły dla graczy, i pomagać jak tylko mogę. Na czacie się udzielam, nie siedzę cicho. 
9. Coś o sobie: Nazywam się Piotrek, mam 15 lat, pochodzę z woj. opolskiego. Chodzę do 8 klasy podstawówki. Moimi zainteresowaniami są: przede wszystkim sport, szczególnie koszykówka, czytanie książek oraz tworzenie jakieś muzyki w podstawowych programach. W wolnym czasie, gram właśnie na lecrafcie, albo w gry na konsoli.  Jestem osobą humorystyczną, z dystansem do siebie i raczej spokojną.Lubię rozmawiać z ludźmi i nawiązywać nowe znajomości. 
10.Czy masz sprawny mikrofon?: Owszem, nawet dwa.
11.Premium/Nonpremium?: Mam zakupioną premke.
12.Czy miałeś możliwość  już być członkiem adm na innych serwerach?Tak miałem, ale było to dosyć dawno i już nie gram na tamtym serwerze minecraft minecraft.
13.Czy byłeś już możliwość być członkiem adm na lecrafcie? Jaki tryb, ile razy: Jak dotąd nie miałem okazji być członkiem administracji, szczerze mówiąc nawet nie startowałem w rekrutacji.

Dzięki za przeczytanie, pozdrowionka dla wszystkich i miłego dnia obraz
Ps. Przepraszam że napisałem to 3 razy, ale nie doczytałem o tytule
Keara
Lithium
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
135 posts 4 threads Dołączył: Aug 2019
03.06.2020, 10:27 -
#2
Niestety z racji takiej , że przy poprzednim podaniu podałeś zły tytuł jako moderator zostałam zmuszona do zamknięcia go przez co następne podanie możesz napisać dopiero 2 tygodnie po odrzuceniu. Nie poddawaj się i spróbuj ponownie za te 14 dni.
obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.06.2020, 10:29 przez Keara.
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości