[ODRZUCONE] [PODANIE] Yoshikito


Napisał(a): Yoshikito


Oceń wątek
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


12 posts in this topic
Yoshikito
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
55 posts 6 threads Dołączył: Oct 2019
05.06.2020, 11:42 -
#1
1.Imię : Piotrek
2.Wiek : 16 lat
3.Nick w grze : Yoshikito
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft minecraft Lecraft : ok. roku
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : 6 godzin czasami dużo więcej
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? :Posiadam Fb,Ts,Skype i Dsc oraz Anydeska
7.Komendy przydatne w roli ChatMod :
/c on włącza chat
/c off wyłącza chat
/cc czyszczenie chatu

/kick wyrzuca gracza z serwera minecraft minecraft (z powodem lub bez)
/tempmute  wyciszenie na określony czas
/warn [nick] [powód] ostrzeżenie dla gracza
/sprawdz przenosi gracza do sprawdzarki
/czysty przenosi gracza ze sprawdzarki na spawn
/ac
/sc

8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko :
Ponieważ jestem osobą aktywną gram na serwerze minecraft  minecraft praktycznie codziennie lubię ten serwer i z racji tego że gram już jakiś okres czasu to chciałbym zrobić coś więcej i zacząć pomagać innym. Zazwyczaj staram się pomagać i jestem pracowity oraz godzien zaufania, sądzę iż poradzę sobie na tym stanowisku. Zresztą mam już duże doświadczenie, Które przyda się zwłaszcza teraz gdy na gildiach jest mała ilość administracji a graczy jest bardzo dużo.
9.Coś o sobie :
Mam na imię Piotrek Mieszkam w Płońsku (woj.Mazowieckie), chodzę do 2 klasy technikum informatycznego, lubię grać w piłkę od 4 lat gram na fortepianie, lubię grać w piłkę jeździć na rowerze a przede wszystkim grać na pc. Lubię pomagać innym i sprawia mi to przyjemność. Lubię słuchać muzyki przede wszystkim muzyki house. Mój ulubiony kolor to zielony. Moją pasją jest ASG i Strzelectwo 
10.Czy masz sprawny mikrofon : Mam
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : Non premium
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Tak miałem, i to wielokrotnie
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? :  Tak Gildie Raz

Miłego Dnia
Yoshikito
(przepraszam za błędy ortograficzne i stylistyczne)
Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.06.2020, 15:53 przez Yoshikito.
obraz


xRandySword_
Zbanowany

width=

Zbanowany

7 posts 5 threads Dołączył: Jul 2019
05.06.2020, 13:56 -
#2
Masz doświadczenie, fajnie się spisywałes jak byłeś w adm. Podanie może być. Na tak.
zukosa_pl
permulsja w płynie
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
234 posts 7 threads Dołączył: Feb 2020
05.06.2020, 18:31 -
#3
Całkiem spoko. Usiłując się do czegokolwiek przyczepić i tak jest ciężko.
Wszystko wymagane do objęcia stanowiska u Ciebie się pokrywa w 100%.
Jestem na TAK.

Pozdrawiam ^^
[img=500x200]

via Gfycat

[/img]
FaXTeR
Opiekun PVP

width=

Zbanowany

52 posts 4 threads Dołączył: Jul 2018
06.06.2020, 18:29 -
#4
Wchodzisz na server robisz 3h Piszesz Podanie a nastepnego dnia juz cie nie ma
Na NIE
wiktor89_89
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
10 posts 2 threads Dołączył: Jun 2019
07.06.2020, 11:40 -
#5
Po tym co robiłeś ? Na nie!
Yoshikito
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
55 posts 6 threads Dołączył: Oct 2019
07.06.2020, 18:33 -
#6
(06.06.2020, 18:29)diablo3259pl napisał(a): Wchodzisz na server robisz 3h Piszesz Podanie a nastepnego dnia juz cie nie ma
Na NIE

Sorry za wypowiadanie się pod podaniem ale jak ta eda trwa może 4 miesiące to aktywnie grałem przez jakieś 3 więc nie wypowiadaj się
obraz


Mrozon
Pʀᴢʏᴊᴀᴄɪᴇʟ

width=

Zbanowany

323 posts 15 threads Dołączył: Oct 2017
07.06.2020, 19:10 -
#7
Dzień dobry. Chciałbym tylko powiedzieć abyś nie wypowiadał się pod własnym podaniem, bo nabijasz posty. Mówią ze w przeszłość się nie patrzy, lecz dla mnie nie ma to najminiejszego znaczenia. Jeżeli ktoś nie wie o co chodzi ( https://m.imgur.com/a/er5edC4 oraz https://m.imgur.com/a/yCTxF49 ). Wierze, ze zmieniłeś swoje zachowanie i przemyślałes co robiłeś. Udzielasz się, pomagasz - to widać. A co do samego podania, jest schludne i estetyczne. Miło je się czyta. Czas który możesz poświęcić na serwer jest wystarczający, co także jest na plus. Znasz komendy, masz mikrofon i masz już doświadczenie. Punkt 8 i 9 jest rozpisany co jest na plus. Mysle ze oprocz twojej przeszłości i twoim zachowaniu, które mam nadzieje ze już nie wróci, jest wszystko git. Chciałbym aby dano ci szanse i jestem na TAK. Powodzenia życzę i zdrówka
PixlGirl
Tabletki i Wino
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
52 posts 0 threads Dołączył: Mar 2020
07.06.2020, 19:51 -
#8
O hej ^^
Skomentuje podanie ze względu ze nie wiem jak jest u ciebie z aktywnością o;

Wiek +
Czas +
Komendy +
Punkt 8 + punkt 9 trochę słabiej ale również jest git
No i masz doświadczenie więc moim zdanie to równie +

Jestem na TAK i uważam ze można dać ci szansę
Życzę ci powodzonka !! :3
obraz
Maatev_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

33
639 posts 18 threads Dołączył: Dec 2019
08.06.2020, 06:59 -
#9
Wcześniej miałeś ogólny zakaz wstępu do administracji za to co odwalales, raczej nie było to z losowego powodu tylko coś musiałeś zrobić
Na nie.
FaXTeR
Opiekun PVP

width=

Zbanowany

52 posts 4 threads Dołączył: Jul 2018
08.06.2020, 07:17 -
#10
(07.06.2020, 18:33)Yoshikito napisał(a):
(06.06.2020, 18:29)diablo3259pl napisał(a): Piszac Podanie Musisz miec min 4h dziennie na servie I nie mow mi ze mam sie nie wypowiadac bo mam takie prawo aby skomentowac twoje podanie 

Sorry za wypowiadanie się pod podaniem ale jak ta eda trwa może 4 miesiące to aktywnie grałem przez jakieś 3 więc nie wypowiadaj się




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości