[ODRZUCONE] mrozon


Napisał(a): Mrozon


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


4 posts in this topic
Mrozon
Pʀᴢʏᴊᴀᴄɪᴇʟ

width=

Zbanowany

323 posts 15 threads Dołączył: Oct 2017
15.06.2020, 07:26 -
#1
1. Imię:  Szymon


2. Wiek: 13 


3. Nick w grze: mrozon 
(wcześniej mrozu2115 ponieważ kupiłem premkę)


4. Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft minecraft minecraft Minecraft Lecraft: Od lipca 2017, na forum jestem od 10.10.2017


5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer: od 2-5h, gdybym nie był do dyspozycji ofc powiadomiłbym


6. Czy posiadasz powyżej wymienione programy? Jakie?: No posiadam, Skype, Discorda, Facebooka


7. Komendy przydatne w roli Chatmod: 


/cc off - wyłącza chat



/cc on - włącza chat



/cc - czyści chat



/cmi kick <Nick> <Powód> - wyrzuca gracza z trybu



/Kick <Nick> <Powód> - wyrzuca gracza z serwera minecraft minecraft 



/Tempmute <Nick> <Czas> <Powód> - Wycisza danego gracza na jakiś czas

/warn <Nick> <Powód> - Ostrzega danego gracza



8. Dlaczego mam ciebie wybrać na to stanowisko?: Ponieważ jestem rzetelny, pracowity i odpowiedzialny. Lubię pomagać graczom. Umiem rozwiązywać kłótnie. Jestem miły, co ułatwia kontakt z innymi graczami. Ludzie mówią ze jestem bardzo pozytywna osobą, co także mogłoby pomagać w konwersacji z graczami. Byłem już administratorem na kilku serwerach, stronach internetowych oraz w innych grach. Udzielam się dużo na serwerze minecraft minecraft i myśle ze dużo osób mnie zna, często rozmawiam na plot chacie, więc nie widać moich konwersacji :>. Jestem człowiekiem godnym zaufania i można na mnie polegać jak na Zawiszy. Nie mam znaczących wad, które mogłby przeszkodzić mi w roli ChatModa. Jeżeli także się liczy, to byłem Blogerem na discordzie. W okresie bycia „ChatModem” tej platformy bacznie pilnowałem graczy i w razie potrzeby wyciszalem ich i ostrzegałem. Po ostatnich zmianach myśle, że idealnie nadałbym się do kadry administracji!


9. Coś o sobie: No taa, więc jestem Szymon i mam 13 lat, lecz to już wiecie. Pochodzę z województwa Pomorskiego, z miasteczka Kartuzy. Jestem bardzo skrupulatny, miły oraz szczery. Chodzę do 7 klasy i jestem wzorowym uczniem, który przynosi rok w rok czerwony pasek na świadectwie (jakoś nie sprawia mi to trudności xD). Interesuje się historią, e-sportem oraz piłką nożną. Moim hobby jest granie w wcześniej wspomnianą piłkę nożną, oraz fotografia :>. Lubię pograć sobie w mc, z kolegami wtedy jest największy ubaw! Mam kota Bolka (kreatywne imię), który jest wyjątkowo miły w porównaniu do moich zeszłych kotów XD. Mam dużo kolegów z którymi dużo rozmawiam. Lubię oglądac seriale oraz filmy - moim ulubionym jest Leon Zawodowiec <3 oraz Jestem legendą <3. Bardzo lubię pomagać mojej kochanej mamie w obowiązkach, i cieszę się, że chociaż w jakimś stopniu mogę jej pomóc. Skoro mówię o rodzinie, to mam młodszą siostrę (9 lat, w lipcu 10). Nie lubię kłamać - wręcz mnie to obrzydza i nie rozumiem dlaczego ludzie to robią, wolę się przyznać do błędu i ponieść konsekwencję niż skłamać. Gram w szkolnym klubiku piłki nożnej na pozycji pomocnika i nawet dobrze mi idzie xD. Tutaj skończę ponieważ wiem że nie chce wam sie tego czytać XD.


10. Czy masz sprawny mikrofon?: TAK


11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : Premium


12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft minecraft minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : TAK


13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft minecraft minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ?: Niestety nie, ale chciałbym to zmienić 

Uprzedzając posty o aktynowsci. Gram w godzinach porannych, czyli ok. 7-10 rano kiedy są maksymalnie 15 osób 
PixlGirl
Tabletki i Wino
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
52 posts 0 threads Dołączył: Mar 2020
15.06.2020, 09:09 -
#2
Heja >,<

Ocenię podanie ;
Wiek +/- ( ale tak jak już kiedyś pisałam, wydaje mi się ze jesteś dosyć odpowiedzialny jak na swój wiek )
Komendy +
Programy +
Punkt 8 i 9 moim zdanie super napisane +

No okej podanie jest ładnie napisane, starannie ( do tego jesteś fajną osobą ) i teoretycznie wszystko by było super gdyby nie ta aktywność ( No sorki muszę się do tego przyczepić ;c )
Twoje ostatnie podanie właśnie z tego powodu było odrzucone o;
Powinieneś po tym czasie naprawić ten błąd i dopiero po tym napisać następne podanie

Jak narazie jestem NEUTRAL
Życzę ci powodzenia ・w・
obraz
LoveDeath0Vd
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
19 posts 5 threads Dołączył: Jul 2019
15.06.2020, 09:18 -
#3
Elo benc więc tak:
Wiek +
Komendy +
Programy +
Pkt 8 i 9 +
Moja ocenka to TAK myślę że byś sobie poradził jako ChatMod. Powodzonka
To, że nie jestem dostrzegany nie znaczy, że nie istnieję...







żuczekakatromba
Legendary
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
8 posts 0 threads Dołączył: Jun 2020
15.06.2020, 09:20 -
#4
Hej.
Ostatnio widziałem cie na cv i pomagałeś. Dziś rano tez byłeś aktywny. Udzielasz się, pomagasz.
Jak dla mnie można spróbować z tobą na okres próbny. Jestem na tak
Maatev_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

33
639 posts 18 threads Dołączył: Dec 2019
15.06.2020, 09:47 -
#5
Mało grasz, mało robisz. Nie widzę cię w tej roli z twoją aktywnością. Musisz to poprawić, a nie pisać podanie tylko żeby się dostać do administracji. 1h to jest za mało, nie oszukujmy się.

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.06.2020, 09:47 przez Maatev_.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości