[ZAMKNIĘTE]  Odwołanie


Napisał(a): p zły i gracz p


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


13 posts in this topic
inuczi
toxic

width=

Zbanowany

179 posts 4 threads Dołączył: Apr 2020
13.06.2020, 07:47 -
#11
Osoba od ktorej dostales bana jestem ja.
Dostales bana za wielokrotne zle zachowanie na voice chacie, stricte na pomocy.
Dogadywanie, wyzywanie, klotnia z administracja po wielokrotnych upomnieniach prowadzi do bana.
Dodatkowo tuz przed banem byles na pomocy i wlasnie ostatni raz sobie pokrzyczales cos bez celu wiec nie udawaj, ze nic z nikim nie robiles.

PS: na przyszlosc przy odwolaniach na discordzie dodawajcie nick z #
p zły i gracz p
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
10 posts 3 threads Dołączył: Feb 2019
13.06.2020, 19:20 -
#12
Jakie wielokrotne złe zachowanie? Z dwa razy byłeś ze mną na kanale. Od kogo masz takie skargi, chce dowodu, że ktoś mnie zgłosił. Na tym forum nic takiego nie widziałem. Powiedz kto gdzie i kiedy, nie przypominam sobię kłótni z administratorami. NIE PRZYPOMINAM sobie bym dostał upomnienie. Chce je zobaczyć. To, że cytując jednego gracza "podłem Ci", nie znaczy, że MOŻESZ robić co chcesz. Teroryzowanie zdaje mi się, że jest kwestią do popatrzenie na Ciebie, Twoje zachowanie i decyzje, które popełniasz nie są GODNE bycia i mienia rangi. Co krzyczałem? Jakiej pomocy? Tak jak mnie się czepiali o dowody, także ich wymagam. Ostatni raz byłem na ogólnym, więc proszę nie kłamać. Są ludzie co to podtwierdzą. A mianowicie jedna, którą pamiętam. Herman. Budowniczy. Zdaje mi się, że jest osoba wartą do przesłuchania, podważy Twoje słowo. A owe jest fałszywe. Domagam się ub, jestem pewny, że nie jesteś w stanie udowodnić swojej racji iż jest po prostu KŁAMSTWEM. Rozumiem, zdaje sobie rację, że możesz mieć inne poglądy, ale muszą być dostosowane do regulaminu. Nie rozumiem też tak mocnej kary. Podpadnięci Ci OZNACZA BANA BEZ PODSTAWY. Dzieje się wiele ma serwerze minecraft, ty jako osoba, która przypuszczam nie nadaje się na pełnienie takiej odpowiedzialnej rangi powinna zrezygnować. Tak samo jak wcześniej. Smile
„Zabawne, że mówisz o marzeniach... FunFact: Od dzieciństwa nie mam marzeń. XD Jeśli takie coś było, to nie nazywałam tego w ten sposób. :')”

Mrozon
Pʀᴢʏᴊᴀᴄɪᴇʟ

width=

Zbanowany

323 posts 15 threads Dołączył: Oct 2017
15.06.2020, 19:00 -
#13
Oczywiście, że jestem za odbanowaniem
inuczi
toxic

width=

Zbanowany

179 posts 4 threads Dołączył: Apr 2020
15.06.2020, 20:38 -
#14
Uzytkownik napisal kolejna skarge po tej pod ktora sprawa zostala wyjasniona wiec ten post rowniez zamykam.

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.06.2020, 20:38 przez inuczi.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości