[ODRZUCONE] Remiolek


Napisał(a): Jeremiasz Rybiński


Oceń wątek
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


4 posts in this topic
Jeremiasz Rybiński
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 1 threads Dołączył: Jun 2020
13.06.2020, 20:27 -
#1
1.Nazywam się Jeremiasz

2.Mam 13 lat (mój rocznik to 2007, a urodziny mam 10 kwietnia)

3.Mój nick w grze to Remiolek

4.Na LeCrafcie gram ponad pół roku, lecz ostatnio miałem przerwę i niedawno wróciłem 

5.Podczas roku szkolnego mogę poświęcić około 2h dziennie, ale podczas Wakacji i Koronaferii około 4/5h

6.Posiadam wszystkie wymagane programy i czasem odwiedzam waszego ts'a.

7.Komendy, które mogą się przydać do roli ChatModa:
/cc - czyści chat
/c off - wyłącza chat
/c on - włącza chat
/tempmute (nick) (powód) (czas) - blokuje możliwość pisania na chacie wybranemu graczowi na podany czas za podany powód
/warn (nick) (powód) - nakłada ostrzeżenie na wybranego gracza (w przypadku LeCrafta chyba na 3 dni)
/kick (nick) (powód) - wyrzuca wybranego gracza za podany powód

8.Ogólnie lubię dbać o porządek oraz pomagać innym. Na serwerze minecraft zdarza mi się poprawiać osoby które popełniają błędy np. floodoją i podpowiadać osobom, które o coś pytają (będę się starał jak najwięcej pomagać, by osoby grające na serwerze minecraft były "posłuszne" i mogły oczekiwać ode mnie dobrej rady). Zdarza mi się czasem jakoś zawinić np. spamować, lecz po każdym takim wybryku się poprawiam i już tego nie robię. Znam regulamin i z czasem przypominam sobie zasady które nie są zapisane w regulaminie, ale są zakazane (np. dzisiaj się dowiedziałem, że nie wolno pisać po angielsku).

9.Nazywam się Jeremiasz Rybiński, mam 13 lat. Mam brata, który ma 16 lat. Mam kotka, który ma 7,5 tygodnia. No rodziców też mam xD. Mieszkam przy Krakowie w Małopolsce. Ulubiony kolor = zielony. Chodzę do 7 klasy szkoły podstawowej. Moje ulubione przedmioty szkolne to WF i informatyka (niestety pan od WF'u mnie nielubi Cry ) Jestem uczniem piątkowym, ale to raczej nieważne xD. Uwielbiam grać w gry komputerowe, a dokładniej: MC, Minecraft Dungeons, Valorant i LoL. Nie lubię grać podczas ciszy, więc zawsze podczas grania oglądam YT lub z kimś gadam. Moje hobby = piłka nożna (gram w robotniczym klubie sportowym Garbarnia Kraków, jestem bramkarzem). Uwielbiam skakać na trampolinie i zdarza mi się czasem pograć na keyboardzie.

10.Mam sprawny mikrofon. Niestety czasem są szumy, ale działa.

11.Posiadam Minecraft Premium

12.Na jednym serwerze minecraft byłem Helperem i później awansowałem na Moderatora.

13.Niestety nie byłem, ale mam nadzieję że kiedyś to się zmieni Wink

Edit - dodałem numeracje 
Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.06.2020, 21:17 przez Jeremiasz Rybiński.
Kiritansi
Ze mną się nie napijesz!?
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
16 posts 2 threads Dołączył: Jun 2020
13.06.2020, 20:31 -
#2
Podanie bez podpunktów jest dla mnie nieestetyczne, wiek też jest dla mnie średni (nie wiem jak z udzielaniem się bo nie gram na sky blocky) moja ocena to neutral ^-^
QXVY
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
18 posts 0 threads Dołączył: Mar 2020
13.06.2020, 21:09 -
#3
Podanie napisane mało estetycznie -
Wiek - (wymagane 14 lat)
Komendy +
Doświadczenie +/-
Nie widziałam, żebyś pomagał na chatcie -
Na serwerze minecraft widzę cię dopiero od jakiś 2-3 dni -
Reasumując jestem na NIE
FeZziak
Lmao
avatar usera

width=

Zarejestrowany

7
86 posts 13 threads Dołączył: Mar 2019
13.06.2020, 22:29 -
#4
Witaj !
Miałeś dłuższą przerwę od grania na serverze wróciłeś kilka dni temu na dobra sprawę twoja aktywność jest jak na razie dobra wiec :
Aktywność +
Udzielanie się -
wiek - -
pkt 8/9 +
doświadczenie -/+
komendy +
programy +
Podsumowując: nie spełniasz najważniejszych punktów ,jestem na NIE
Mpnlx
Kaktusik <3
avatar usera

width=

Zarejestrowany

42
182 posts 15 threads Dołączył: Nov 2017
16.06.2020, 16:50 -
#5
Generalnie wszystko spoko, gdyby nie jednak wiek i gra na trybie, pierwsze logowanie masz 4 dni temu..
podanko w miarę estetyczne, aktywność dość dobra, jednak rzadko widzę jak pomagasz.
Napisz za 3 tygodnie, jak poprawisz udzielanie się i będziesz miał spełniony warunek z miesiącem gry Big Grin

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.06.2020, 16:50 przez Mpnlx.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości