[ODRZUCONE] epicus1088


Napisał(a): Epicus


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


7 posts in this topic
Epicus
Myśliciel Creative!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
57 posts 9 threads Dołączył: Jan 2020
14.06.2020, 23:55 -
#1
1.Imię : Wojtek 

2.Wiek : 15 

3.Nick w grze : epicus1088

4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft : około 6-7lat 

5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : w dni wolne weekendy itp około 7h a w dni szkolne około 3h

6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : Wszystkie! :)

7.Komendy przydatne w roli Chatmod :
/Warn (nick) (powód) - upomina gracza 
/Kick (nick) - wyrzuca gracza z serwera minecraft 
/Cmi kick (nick) (powód) - wyrzuca gracza z trybu 
/Tempmute (nick) (czas) (powód) - wycisza gracza na określony czas 
/CC - czyści chat (np jak ktoś reklamuje serwer)
/C off - wylacza chat (np jak jest event)
/C on - wlącza chat (np po evencie) 

Ciekawostka: Chatmod ma permisje Vipa!

8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Poniewaz byłem już w administracji na tym trybie tak jak zresztą na innych trybach!. Jestem miły, wesoły i lubię pomagać administracji lub graczom jak zadają mi lub ogólnie jakieś pytania!, Rzadko przeklinam a na mc na chat nigdy :)

9.Coś o sobie : Jestem Wojtek, mieszkam w województwie warmińsko-mazurskim na wsi, lecz także i w mieście. Na wsi mam 6 zwierzaków, są to koty i psy. W wolnym czasie gram w Minecrafta, np buduje, pomagam innym z wandem czy gram sobie z innymi na bedwarsach!. Myślę,że poprostu nadam się na to stanowisko ponownie

10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Oczywiście!

11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : Premke i nopremke ale gram na nopremce

12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : tak na mniejszych i większych serwerkach

13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Kilka razy na różnych trybach, cv/nfb/mhc ( i niedawno kidmodem właśnie na cv ) 

Ps: jest taka osoba która jest dość znana, jest to WisienQa, chce mnie upokorzyć screenshotami na których widać że obrażam serwer. To prawda obrazalem, lecz teraz z calym szacunkiem lubię serwer i gram na nim codziennie więc wybaczcie mi to :(

PS2: wisienka ma bana na forum lecz mówiła że będzie śledziła czy dam podanie, jak dam to wysle haczynowi ss jak obrażam serwer. ( Ma multi na forum ) 
Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.06.2020, 00:02 przez Epicus.
Tra-la-la-BENC!
zukosa_pl
permulsja w płynie
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
234 posts 7 threads Dołączył: Feb 2020
15.06.2020, 00:12 -
#2
O podaniu:
Komendy +
Czas poświęcany +/-(spróbuj wycisnąć troszkę w tygodniu)
Doświadczenie +
8 i 9 +
Aktywność +
***
W swojej dotychczasowej roli sprawdzałeś się świetnie, jesteś miły dla graczy, a co najważniejsze pomocny(sam tego doświadczyłem).
Co do przypisu: Różnych ludzi spotykamy i różne rzeczy mówimy. Mi też niektóre jednostki zbrzydzaly serv i prowadziły do hejtu, ale każdemu się zdarza.

Zdanie Szanownej zbanowanej bym omijał gdyż chciałaby mieć cie na swoim serwie, więc motywuje ją zazdrość a nie szczere intencje ostrzeżenia.

Jestem na Tak.

Pozdrawiam^^
[img=500x200]

via Gfycat

[/img]
xRandySword_
Zbanowany

width=

Zbanowany

7 posts 5 threads Dołączył: Jul 2019
15.06.2020, 06:49 -
#3
A co z twoim kochanym pewnym serwerkiem? xD, na tak przydasz się tam na CV.
PixlGirl
Tabletki i Wino
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
52 posts 0 threads Dołączył: Mar 2020
15.06.2020, 08:55 -
#4
No heja *,*

Podanie;
Wiek+
Czas +
Programy +
Punkt 8 i 9 spoczko więc także +
Doświadczenie +
Na ogół podanie ładnie napisane i staranne :3

Ostatnio miałam okazje troszeczkę cię poznać, okazało się ze jesteś mega miły i pomocny, także na luzie można z tobą popisać na róże tematy.

Jestem na TAK (^ ^)
Życzę ci powodzonka !
obraz
Jakub Jaskulski
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
23 posts 2 threads Dołączył: Apr 2020
15.06.2020, 10:11 -
#5
Wiek +
czas +
Komendy +
Udzielanie sie (napewno gramy w innych godzinach) ale widze cie na chatcie wiec no +
Doświadczenie +
Jestem na TAK
GaDe_
剑艺术在线直播❤
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
31 posts 2 threads Dołączył: Jun 2020
15.06.2020, 10:13 -
#6
Na Tak, up
obraz
xRandySword_
Zbanowany

width=

Zbanowany

7 posts 5 threads Dołączył: Jul 2019
15.06.2020, 10:17 -
#7
Zmieniam ocenę na nie z powodu twojego negatywnego nastawienia. Jeśli Piszesz już te podanie powinieneś wiedzieć czego chcesz i wierzyć że poradzisz sobie w tej roli a u ciebie nie ma tej wiary, jak to napisałeś "Napisałem żeby spróbować".
Maatev_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

33
639 posts 18 threads Dołączył: Dec 2019
15.06.2020, 10:33 -
#8
'' Maatev mnie przyjmie, bo mu administracji brakuje ''
Normalnie jak to przeczytałem to smiechlem. Nie brakuje mi administracji, a przyjmuję każdego kto się stara, pomaga i zasługuje na posadę w roli chatmoda. Zostałeś zdegradowany na innym serwerze minecraft i przyszedłeś na serwerze minecraft Lecraft wcześniej wyzywając go. Napisz podanie za II tygodnie, oducz się kłamać i ogarnij zachowanie to może będziesz mieć szanse

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.06.2020, 10:33 przez Maatev_.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości