[ODRZUCONE] grubshy


Napisał(a): Qbik Young


Oceń wątek
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


4 posts in this topic
Qbik Young
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
6 posts 2 threads Dołączył: Jun 2020
Rainbow  16.06.2020, 23:53 -
#1
1.Imię : Kuba dla znajomych Qbik.
2.Wiek : 14 skończyłem w marcu.
3.Nick w grze : grubshy.
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft minecraft Lecraft : od  3 lat lecz miałem przerwe przez prawie rok ale ostatnio dużo gram na gildiach.
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : od 3 do 7 godzin.
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? :  posiadam FB skype oraz discorda jeśli trzeba coś do instalować to proszę pisać.
7.Komendy przydatne w roli ChatMod :

/unmute nick (odciszenie gracza) 
/warn (ostrzeżenie gracza)
/cc (wyczyszczenie chatu)
/c on/of (włączenie lub wyłączenie chatu)
/unwarn (usunięcie ostrzeżenia w razie pomyłki
/mute nick wyciszenie gracza na określony czas
8. Dlaczego mamy ciebie wybrać na to stanowisko : Mam doświadczenie w byciu członkiem administracji , kocham pomagać innym i mówię biegle po hiszpańsku i angielsku dzięki temu będę mógł się z graczami z poza polski. Znam podstawowe komendy Lubie się bawić z komend blokami. Nie trolluje graczy. Ale też nie rozdaje im itemków. Nie cierpię cheaterów i z chęcią rozdał bym im pare banów.
9. Coś o sobie : Jestem Qbik mam pieska o imieniu Luna czyli Bogini księżyca. Kocham poznawać nowych ludzi. Gram w pokemon go. Lubie czasami pokopać piłkę ze znajomymi. Mam dysortografie i pisze to podanie ze słownikiem. Mieszkam w Białymstoku i chodzę do  liceum nr 4.  Uwielbiam słuchać muzyki. Urodziłem się w piątek 13 Wink .
10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : tak
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : Premium.
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) :  Tak jestem współwłaścicielem serwera minecraft.
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? :
Niestety nigdy nie miałem tej przyjemności. Heart Heart Heart
Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.06.2020, 09:00 przez Qbik Young.
TYLE MAM DO POWIEDZENIA SIEMA
Yoshikito
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
55 posts 6 threads Dołączył: Oct 2019
Big Grin  17.06.2020, 16:30 -
#2
ogólnie to na nie. do połowy komend nie masz permisji a to że jesteś współwłaścicielem innego servera to akurat - . poza tym podanie pisane na kolanie
obraz


Mrozon
Pʀᴢʏᴊᴀᴄɪᴇʟ

width=

Zbanowany

323 posts 15 threads Dołączył: Oct 2017
17.06.2020, 17:10 -
#3
Edytowałeś komendy po tym kiedy dano ci do zrozumienia ze nie możesz ich używać, słabo to o tobie świadczy. Jestem na NIE
GaDe_
剑艺术在线直播❤
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
31 posts 2 threads Dołączył: Jun 2020
17.06.2020, 17:13 -
#4
Jestem na nie.
komendy edytowane po opinii Joshiktitototo
do tego jezeli masz współ-wlasciciela to pilnuj swojego terenu i nie wkraczaj w inny
obraz
inuczi
toxic

width=

Zbanowany

179 posts 4 threads Dołączył: Apr 2020
17.06.2020, 21:34 -
#5
Generalnie patrzylbym na Ciebie przychylniej bo nie zgadzam sie z komentarzami wyzej ale fakt tego co pisales o aktualnej edycji gildii, a dzien pozniej zglaszasz sie do moderowania tego trybu jest zartem wiec zdecydowanie odrzucam.

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.06.2020, 21:35 przez inuczi.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości