[ZAMKNIĘTE]  PODANIE by Foul


Napisał(a): Blackuss2K19


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


6 posts in this topic
Blackuss2K19
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
22 posts 13 threads Dołączył: Aug 2019
18.06.2020, 11:40 -
#1
1. Imię : Jakub
2. Wiek : 18
3. Nick : Foul
4. Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft : Gram od 15.08.2019 czyli okolo 1.5roku
5. Czas jaki możesz poświęcić na serwer : 6h dziennie
6. Które z programów posiadasz : Discord / FB
7. Komendy przydatne w roli chatmod :
/tp <nick>-teleportowanie do graczy bez akceptowania regulaminu
/ban <nick>-banowanie graczy
/jail <nick> więzienie-wtrącanie graczy do więzienie
/history <nick>-pokazuje historie danego gracza
/tempban <nick> <czas> <powód>- tymczasowy ban
/v-vanish
/fly-latanie
/chat wyczysc  -wyczyszcznie chatu
/chat odblokuj  -doblokowanie chatu
/chat zablokuj  -zablokowanie chatu[
8. Dlaczego mamy akurat Ciebie wybrać: Ponieważ nielubię graczy ,którzy nie umią zachowywać się na czacie. Jestem  ogarnięty, znam komendy, nie trzeba będzie mnie niańczyć, potrafię też znakomicie sprawdzać. Jestem osobą opanowaną, potrafiącą zachować zimną krew nawet w najbardziej stresowych sytuacjach.
9. Opisz coś o sobie: ). Mam na imie Jakub. Interesuje się sztukami walki, paleniem baki, i ućiekaniem przed policją. Lubie słuchac rapu.
10. Posiadasz sprawny mikrofon: Tak
11. Jaki Minecraft posiadasz: Nonpremium
12. Czy miałeś mieć możliwość być członkiem administracji na jakimś serwerze minecraft minecraft: TAK byłem wspólwłaśćicielem oraz admninistratorem na  innych serwerach
 13. Czy byłeś kiedyś w administracji serwera minecraft minecraft LeCraft.pl: Nie miałem możliwosći zostać administratorem Lecrafta
xRandySword_
Zbanowany

width=

Zbanowany

7 posts 5 threads Dołączył: Jul 2019
18.06.2020, 12:14 -
#2
Tytuł... dodatkowo w poprzednim podaniu miałeś na imię Igor i miałeś 14 lat xd
https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft...ackuss2K19
Winnetou
i'm hot i think
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
131 posts 5 threads Dołączył: Apr 2020
18.06.2020, 12:26 -
#3
Może u niego czas płynie szybciej i z kilku miesięcy zrobiły się 4 lata ale OK
Tytuł = Bezwarunkowe odrzucenie
Poza tym
8,9 krótko
NIE
YanKEE WiTH NO BrIM
Maatev_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

33
639 posts 18 threads Dołączył: Dec 2019
18.06.2020, 12:59 -
#4
Złe komendy + kłamiąc w swoim podaniu każesz wątpić opiekunowi iż nie będziesz tak postępować będąc w administracji.
Na nie
Blackuss2K19
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
22 posts 13 threads Dołączył: Aug 2019
18.06.2020, 13:43 -
#5
Sorry że wypowiadam się pod podaniem ale chce coś wyjaśnić
Podanie które rzucił randy zostało pisane przez mojego młodszego brata a teraz ja przejąłem po nim stery.
Po drugie kogo to obchodzi jak mam na imię i ile mam lat może nie chce tego ujawniać .

(18.06.2020, 13:43)Blackuss2K19 napisał(a): Sorry że wypowiadam się pod podaniem ale chce coś wyjaśnić
Podanie które rzucił randy zostało pisane przez mojego młodszego brata a teraz ja przejąłem po nim stery.
Po drugie kogo to obchodzi jak mam na imię i ile mam lat może nie chce tego ujawniać .
Chciałbym dorzucić że połowa podań ma fałszywe imiona i lata wieku. Smile
Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.06.2020, 13:44 przez Blackuss2K19.
GaDe_
剑艺术在线直播❤
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
31 posts 2 threads Dołączył: Jun 2020
18.06.2020, 14:14 -
#6
(18.06.2020, 13:43)Blackuss2K19 napisał(a): Sorry że wypowiadam się pod podaniem ale chce coś wyjaśnić
Podanie które rzucił randy zostało pisane przez mojego młodszego brata a teraz ja przejąłem po nim stery.
Po drugie kogo to obchodzi jak mam na imię i ile mam lat może nie chce tego ujawniać .

(18.06.2020, 13:43)Blackuss2K19 napisał(a): Sorry że wypowiadam się pod podaniem ale chce coś wyjaśnić
Podanie które rzucił randy zostało pisane przez mojego młodszego brata a teraz ja przejąłem po nim stery.
Po drugie kogo to obchodzi jak mam na imię i ile mam lat może nie chce tego ujawniać .
Chciałbym dorzucić że połowa podań ma fałszywe imiona i lata wieku. Smile

To zalezy ci na tym czy nie za bardzo? To ze polowa podan to nie znaczy ze ty musisz byc w tej polowie..
"Po drugie kogo to obchodzi jak mam na imię i ile mam lat może nie chce tego ujawniać ."
Obchodzi ludzi którzy mają cie rekrutowac w przyszlosci? Lub jakies super, duper dziewczyny?
Co do podania jestem na nie wyzej wyjasnili :p
obraz
Keara
Lithium
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
135 posts 4 threads Dołączył: Aug 2019
18.06.2020, 14:18 -
#7
Zły tytuł więc zamykam. Następne podanie możesz napisać za 2 tygodnie.
A i jeszcze prostując, pamiętaj, że jeśli nie mamy pewności co do wieku danej osoby możemy to sprawdzić. Podania nie są pisane po to żeby były, tylko po to byśmy się mogli dowiedzieć czegoś o danym rekrutancie, także kłamstwa działają tu mocno na niekorzyść.

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.06.2020, 17:58 przez Keara.
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości