[ODRZUCONE] DobraFaza_


Napisał(a): KamilaZGrilaXDD


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


14 posts in this topic
GaDe_
剑艺术在线直播❤
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
31 posts 2 threads Dołączył: Jun 2020
19.06.2020, 13:18 -
#11
(19.06.2020, 12:22)żuczekakatromba napisał(a):
(19.06.2020, 12:12)Jakub Jaskulski napisał(a): żuczekakatromba grałeś za czasów Assuiki?  
ona tez nie miała 13 a nikt nie narzekał odrazu

ale maatev juz odrzucił podanie za wiek to dlaczego dobrafaza miałaby być faworyzowana i przejść dalej? trochę to niesprawiedliwe

Bo moze jest ogarnieta, są wyjątki. ALE gdy ktos jest nie ogarniety, jest dziecinny +nie ma 13+, ma zapewnione odrzucenie.
 (no jedynie faworka)
obraz
Winnetou
i'm hot i think
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
131 posts 5 threads Dołączył: Apr 2020
19.06.2020, 13:23 -
#12
Proponuje nie nabijać postów i tą decyzje zostawić opiekunowi CV i dać komentować tym którzy chcą ocenić jej podanie

Wink
YanKEE WiTH NO BrIM
Aleksandra
~Friends don’t lie! ~~ Stranger Things
avatar usera

width=

Zarejestrowany

8
83 posts 5 threads Dołączył: Mar 2020
19.06.2020, 15:50 -
#13
Ogólnie znam ice, ale bez faworki

Pomogłaś mi kilka razy +
Komendy +
Wiek -
Jesteś ogarnięta +
Nie wiem jak aktywność i Udzielanie.

Netral/Tak
Możesz
zostawić
reputkę
Natan Nikiel
Piosenkarz Lecrafta es
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
47 posts 13 threads Dołączył: Mar 2020
19.06.2020, 15:56 -
#14
Rekru +13 do odrzucenia (u Maateva musi być 13+, ponieważ adm musi byc ogarnięta)

Na NIE :3
                                                               obraz
Maatev_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

33
639 posts 18 threads Dołączył: Dec 2019
19.06.2020, 22:32 -
#15
(19.06.2020, 15:56)Natan Nikiel napisał(a): Rekru +13 do odrzucenia (u Maateva musi być 13+, ponieważ adm musi byc ogarnięta)

Na NIE :3

Odwołują się, wiek nie wyznacza danych zachowań i nie mówi nam czy ktoś jest ogarnięty czy nie. Jednakże chciałem przypomnieć, że wyjątki nie były za mojej kadencji, a kadencji opiekuna, który średnio sobie radził. Został on wyrzucony, a pozostała po nim tylko zła opinia odnośnie Creative oplatana faworką, brakiem mobilizacji i dyscypliny. Widzę ze się starasz, lecz patrząc na dokument odnośnie nowych rekrutów nie mogę ciebie przyjąć do administracji, ponieważ jest ona dostępna od 13-stego roku życia. Idąc krokiem moich poczynań na tym serwerze minecraft zawsze trzymam się wyznaczonych mi punktów, które nie są wyznaczanie przez kogoś, a samego mnie. Decyzja ta byłaby wbrew moim zasadą, a ja jestem przeciwko łamaniu wcześniej ustalonych zasad. Złóż dokument rekrutacyjny gdy ukończysz 13 lat, będziesz miała 13 lat w bliższym czasie lub rocznikowo.
Pozdrawiam każdego, dobrej nocy

PS. Czytając jeden komentarz mówiący o wyciąganiu konsekwencji od mojej osoby. Szczerze mówiąc gdybym ją przyjął nie poniósłbym żadnych konsekwencji. Mógłbym tutaj przyjąć nawet moją babcie po znajomości, ale czy byłoby to okej względem innych? Jak wspomniałem trzymam się swoich zasad, mam honor i punkty których się trzymam 
Pozdro jeszcze raz! 

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.06.2020, 22:39 przez Maatev_.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości