[ODRZUCONE] Amqa123


Napisał(a): Amelka Chełkowska


Oceń wątek
  • 2 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


16 posts in this topic
Amelka Chełkowska
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
11 posts 3 threads Dołączył: Jun 2020
24.06.2020, 19:49 -
#1
1.Imię : Amelia
2.Wiek : 16
3.Nick w grze : Amqa123
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft minecraft Lecraft : 3 miesiące
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : Jestem praktycznie cały czas dostępna najczęsciej w godzinach 10-15 oraz godziny wieczorne 18-23.
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : Tak jest to m.in. Facebook i discord
7.Komendy przydatne w roli Chatmod :
/c on - włącza czat,
/c off - wyłącza czat,
/cc - czyści czat,
/warn nick powód - upomina gracza, podaje powód,
/tempmute nick czas - wycisza gracza na dany okres czasu,
/cmi kick nick powód - wyrzuca gracza z trybu,
/kick nick powód - wyrzuca gracza z serwera minecraft minecraft,
/sprawdz nick - sprawdza gracza czy nie ma tzw. cheatów.
/czysty nick - daje znak że gracz nie posiada żadnych wspomagaczy
powód w komendzie oznacza - argument dlaczego?
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Jestem pogodną dziewczyną, która lubi pomagać. Jestem w stanie trudzić się godzinami aby gracz zrozumiał i potrafił rozwiązać swój problem. Jestem bardzo cierpliwa. Szybko się uczę i nawiązuje kontakty.
9.Coś o sobie : Jestem Amelka, mam 16 lat, chodzę do 1LO. Moją pasją jest matematyka i informatyka, tworzę strony www, oraz pracuję ostatnio nad grafiką (gimp itp.). Cały wolny czas spędzam przed komputerem, zazwyczaj grając, bądź odrabiając lekcje. Bardzo lubię poznawać nowych ludzi, pomagać im, w przyszłości mam plany aby studiować psychogię.
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : NONPREMIUM
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Nie
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ?: Nigdy nie zdarzyło mi się, ale chciałabym spróbować swoich sił tutaj. To jest już moje 2 podejście, lecz teraz poprawiłam mą aktywność.
Mrozon
Pʀᴢʏᴊᴀᴄɪᴇʟ

width=

Zbanowany

323 posts 15 threads Dołączył: Oct 2017
24.06.2020, 20:28 -
#2
Czas dla poświęcenia nie możliwy
2 komendy u ciebie leżą
Pierwszy raz widzę nick
Nie pomagasz
Nie udzielasz idę
Zdecydowane NIE
polischcarrottt
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 0 threads Dołączył: Jun 2020
24.06.2020, 23:15 -
#3
jesteś mega wspaniała wkońcu cię znam i uważem że świetnie nadajesz się na to stanowisko, trzymam wszystkie kciuki kc Heart
Sucharekon
CEO of being stupid
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
19 posts 1 threads Dołączył: Jun 2020
25.06.2020, 00:24 -
#4
Wiek na plusik
Czas na serwerze minecraft też spoko szczególnie, że ostatnio często Cię na nim widuję 
Na DC też jesteś aktywna i ogólnie przyjemnie się z Tobą rozmawia i gra
Trzymam kciuki i ogólnie jestem na tak
Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.06.2020, 00:25 przez Sucharekon.
Epicus
Myśliciel Creative!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
57 posts 9 threads Dołączył: Jan 2020
25.06.2020, 01:48 -
#5
Db to tak
Plusy
Komendy
Wiek
Minusy
Kiepski czas, mówisz, że poprawiłaś aktywność na trybie a tak naprawde się nie udzielasz i grasz max 8h w tygodniu a niektórzy członkowie adm ( majuuusia ) gra np 2 dni w tygodniu :v ( jeszcze raz popraw czas )
Brak udzielania się na chat

Moja ocena to Neutral poniewaz bedac chatmodem najważniejsze jest udzielanie na chat
Pomaganie / ostrzeganie / wyjaśnianie itp
Pozdrawiam
Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.06.2020, 06:28 przez Epicus.
Tra-la-la-BENC!
KochanyPatryczek
Mraaaśnie
avatar usera

width=

Zarejestrowany

7
6 posts 1 threads Dołączył: Aug 2019
25.06.2020, 02:23 -
#6
Wiek:+
Komendy:+
Czas:+
Udzielanie sie +/-
Od siebie dodam tylko tyle ze jesteś naprawde bardzo miłą osobą ,która wydaje się mądra jak i zabawna. Podanie bardzo ładnie wygląda. Trzymam kciuki ,ale jestem na neutral.
Kocham Was nie zmieniajcie się, chyba,że na lepsze! Wink


inuczi
toxic

width=

Zbanowany

179 posts 4 threads Dołączył: Apr 2020
25.06.2020, 10:03 -
#7
znam ja z discorda, mila i sympatyczna
zdecydowanie na tak
Wiktor Baranowski
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 0 threads Dołączył: Jun 2020
25.06.2020, 11:03 -
#8
Plusy:
Wiek, komendy, czas, punkt 8 I 9, aktywność też ok, ostatnio pomagałaś mi z wandem, jestem na TAK
Winnetou
i'm hot i think
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
131 posts 5 threads Dołączył: Apr 2020
25.06.2020, 11:12 -
#9
Wiek +
Komendy +
Punkt 8 +/- , 9 +
Brak doświadczenia

Aktywność taka sobie dla wszystkich którzy tak piszą "omghlf <3<3<3 zlozylas podanie" polecam na serwerze minecraft wpisać magiczną komendę /cplaytime [nick] pokazuje to czas użytkownika na serwerze minecraft Smile
Oczywiście nic nie mam do piszących takie rzeczy tylko uświadamiam was że taka komenda istnieje, ogólnie wydajesz się być ogarnięta i na pewno wiele byś zrobiła na serwerze minecraft ale tak samo ciężko jest z pomaganiem na czacie u ciebie, moja ocena to jak narazie Neutral/Nie ale oczywiście może się to zmienić, życzę ci powodzenia Wink
YanKEE WiTH NO BrIM
Katrin76
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 0 threads Dołączył: Jun 2020
25.06.2020, 12:14 -
#10
Chętnie zobaczyłabym Ciebie w administracji, podanie przejrzyście i starannie napisane, i widzę Ciebie również na mini grach, rozmawiałam z Tobą na discordzie, miła bardzo, chciałabym zobaczyć jak byś sobie poradziła jako chatmod




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości