[ODRZUCONE] Dawidosa


Napisał(a): dawidosa


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


2 posts in this topic
dawidosa
....

width=

Zbanowany

17 posts 10 threads Dołączył: Jan 2020
25.06.2020, 14:23 -
#1
1 Imie
Oskar
2 Wiek
14
3 Nick w grze
                                                                                                    Dawidosa
4 Od kiedy gram na serwerze minecraft minecraft Lecraft?
od 2019 roku
5 Jaki czas dzienny moge poswiecic na serwer? 
W wolne dni około 10-12h, w tygodniu 6-7
6 Czy posiadasz powyzej wymienione programy? Jesli tak to jakie?
Posiadam wszystkie wymienione programy (Skype,TS3,Fb)
7 Komendy przydatne  w roli ChatMod
/kick - wyrzuca gracza z serwera minecraft minecraft
/tempmute - wycisza gracza na dany czas
/cc - wyczyszcza czat
/c off - wyłącza czat
/c on - włącza czat
8. Czemu mam ciebie przyjąć na to stanowisko - Bardzo lobie pomagać innym, jestem aktywny miły i spokojny, umiem opanować każda sytuacje, bardzo dobrze znam ten serwer jak i samego Minecraft''a bylem już w administracji wiec posiadam doświadczenie. I co ważne umiem ozywać skype i ts3 tak samo sprawdzać gracza czy posiada niedozwolone oprogramowania.
9 Coś o sobie - Cześć jestem Oskar mam 14 lat mieszkam w Wasilkowie, mam jednego psa (pinczera miniaturowego) kiedyś w odległych czasach trenowałem piłkę nożna, niestety moja drożyna się rozpadła i zakończyłem karierę piłkarza xD. Mam młodszego brata i starszego brata. Uwielbiam grac w gry, w szkole uczę się średnio, nigdy nie bylem ani bardzo dobrym uczniem ani słabym, raczej przeciętnym. Bylem kiedyś w administracji, bardzo żałuje ze zostałem wyrzucony, ale przez moja własna głupotę która teraz nie ma szans znowu się powtórzyć i jeszcze dodam ze bylem w administracji na innym serwerze minecraft przez 3 miesiące.
10 Czy masz sprawny mikrofon? 
Tak posiadam sprawny mikrofon
11 Czy masz Minecraft Premium/NonPremium? 
                                                                                                      Premium
12 Czy miales juz mozliwosc bycia czlonkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?
Tak mialem i to wiele razy
13 Czy byles juz  w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft?
                                                                                                         Nie
FeZziak
Lmao
avatar usera

width=

Zarejestrowany

7
86 posts 13 threads Dołączył: Mar 2019
25.06.2020, 20:09 -
#2
Podanie jest piękne gracz sam w sobie też jestem na tak
Mpnlx
Kaktusik <3
avatar usera

width=

Zarejestrowany

42
182 posts 15 threads Dołączył: Nov 2017
25.06.2020, 20:17 -
#3
Hmmm, podanie odrzucam... porażka. Samo w sobie jest estetyczne, aczkolwiek nie udzielasz się i nie grasz. Wyjątkowo chyba wbiłeś dzisiaj na 30 minut po X czasie.
Napisz podanie za 2 tygodnie jak poprawisz aktywność i zaczniesz się udzielać.

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.06.2020, 20:17 przez Mpnlx.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości