[ODRZUCONE] epicus1088


Napisał(a): Epicus


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


8 posts in this topic
Epicus
Myśliciel Creative!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
57 posts 9 threads Dołączył: Jan 2020
27.06.2020, 22:43 -
#1
1.Imię : Wojtek

2.Wiek : 14 ( tamto podanie pisałem około 2 w nocy więc pomyliłem roczniki, wybaczcie )

3.Nick w grze : epicus1088

4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft : ogólnie 6lat a teraz znowu zacząłem grać od około miesiąca 

5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : 6h-7h ( w tygodniu staram się mieć około 1 i pół dnia ) 

6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : Discord/facebook

7.Komendy przydatne w roli Chatmod : 
/cc - czyści chat

/c off - wyłącza chat 

/c on - włącza chat 


/warn [nick] [pówód] - upomina gracza


/kick [nick] [powód] - wyrzuca gracza z serwera minecraft


/tempmute [nick] [czas] [powód] - wycisza gracza na określony czas ( dotyczy całego serwera minecraft )

/cmi kick [nick] [powód] - wyrzuca gracza z trybu

/sprawdź [nick] - sprawdza gracza pod kątem posiadania cheatów ( teleportuje do sprawdzarki )

/czysty [nick] - daje wiadomość na czacie ogólnym, że gracz nie posiada nielegalnych wspomagaczy (cheatów / teleportuje na spawn)

**Dodatkowe komendy kidmod+**

/signspy - daje widoczność tabliczek

/cmi ban [nick] [czas] [powód] - daje bana na tryb na określony czas

8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko :  Ponieważ, myślę, że nadaje się na to stanowisko. Można to potwierdzić sprawdzając np: /cplaytime epicus1088 lub moje udzielanie się na chat. Myślę, że podołam sobie z tą rangą i z tą odpowiedzialnością dotyczącą bycia chatmodem na tym serwerze minecraft minecraft.

9.Coś o sobie : Jestem Wojtek, lubię zwierzaki. Obecnie mam ich 6, są to psy ale też są to koty. Mieszkam w województwie  Warmińsko-mazurskim niedaleko Olsztyna ( stolicy województwa ). Mam wielu przyjaciół, uczę się dość spoko jak na tą klasę w, której się znajduję. Jestem przyjacielski i lubię zaprzyjaźniać się i poznawać nowe osoby. Można się ze mną dogadać. Umiem rozśmieszyć niektórych aż do łez Big Grin. Moją pasją jest granie w minecrafta. Gram w niego od dłuższego czasu ( od paru lat ). 

10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : TAK

11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : No-premium i premium ale gram na no-premce 

12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : TAK kilka razy.

13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Kilka razy na różnych trybach, niedawno kidmodem na lc.

Ps: Wiem, że mija mi data dopiero 29 lecz osoba z wyższej administracji pozwoliła mi dziś pisać to podanie. Serdecznie pozdrawiam !
Tra-la-la-BENC!
Mrozon
Pʀᴢʏᴊᴀᴄɪᴇʟ

width=

Zbanowany

323 posts 15 threads Dołączył: Oct 2017
27.06.2020, 22:50 -
#2
hmm… epi, epi, epi..
Gadam z toba bardzo dużo i myśle ze troszkę cie znam. Ale do rzeczy. Twój cplaytime jest wyższy niż cplaytime 2/3 adm cv. Pomagasz, udzielasz się. Podanie cud miód. Komendy +++. Punkt 8 i 9 tez jest super.
Doświadczenie +. Czas do poświęcenia jak najbardziej realny do wykonania dla ciebie. Programy +.
Brać nie gadać, oczywiście ze na TAK
Zelus123
| Budowniczy <3 |
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
12 posts 3 threads Dołączył: Jun 2020
28.06.2020, 00:25 -
#3
Cześć Epicus!
Wiek +
Czas +
Czas dzienny +
Programy +
Komendy +
Punkt 8 i 9 +
Doświadczenie +
Widzę Ciebie bardzo często na Creative. Zawsze pomagasz, udzielasz się i jesteś miły w stosunku do innych. Uważam że zasługujesz na rolę ChatModa.
Na TAK.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.06.2020, 00:35 przez Zelus123.
Im bardziej w życiu ma się pod górkę tym piękniejsze będą później widoki.
_Bridges
Building makes me happy <3
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
12 posts 1 threads Dołączył: Jun 2020
28.06.2020, 00:28 -
#4
Witaj.
Wymagania, które panują w rekrutacji w zasadzie spełniasz, mówiłeś mi o swoim cplaytime I jest on dość duży. Widuje Cię często na serwerze minecraft i pomagasz. Lekko przeszkadzają mi mankamenty kosmetyczne takie jak interpunkcja, ale to na mały minus.
Moja ocena jest pozytywna.
xRandySword_
Zbanowany

width=

Zbanowany

7 posts 5 threads Dołączył: Jul 2019
28.06.2020, 09:48 -
#5
Podanie jest mocno średnie xd. Twoje podejście do rekrutacji też bardzo mi się niepodoba, masz słabe nerwy (gdy chciałem udzielić ci pomocy na kanale pomocy i powiedziałem do ciebie "Wojtek" powiedziałeś spieprzaj i wyszedłeś z kanału). Ogólnie nie widzę cię w tej roli z powodu wielu nieporozumien, moim zdaniem twoja aktywność i to że się udzielasz to nie wszytko, jest jeszcze sporo do poprawy, NA NIE.
Amelka Chełkowska
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
11 posts 3 threads Dołączył: Jun 2020
28.06.2020, 18:58 -
#6
Aktywność +
Wiek +
8 i 9 +
Wsm jestem na tak
Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.06.2020, 19:01 przez Amelka Chełkowska.
Winnetou
i'm hot i think
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
131 posts 5 threads Dołączył: Apr 2020
29.06.2020, 11:58 -
#7
Na wielkie TAK
widać że chcesz bardzo być w administracji, pomagasz, czuwasz też na czacie, masz dobrą aktywność, na pewno się przydasz.
Reszta powodów jest up
YanKEE WiTH NO BrIM
GaDe_
剑艺术在线直播❤
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
31 posts 2 threads Dołączył: Jun 2020
29.06.2020, 14:42 -
#8
Neutral/nie
Czesto spiny mielismy lols
Wszystko nazywasz kłotnią
wplątujesz sie w gadki nie dotyczące totalnie ciebie
+masz aktywnosc i czas
Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.06.2020, 16:08 przez GaDe_.
obraz
Maatev_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

33
639 posts 18 threads Dołączył: Dec 2019
30.06.2020, 17:04 -
#9
Skoro jesteś aż tak niecierpliwy, że aż przygadujesz mi o podaniu na discordzie poczekaj sobie II tygodnie i naucz się tej jakże bardzo wymagającej umiejętności. Mam na rozpatrzenie podania II tygodnie, nie lubię takiego czegoś.
Pozdrawiam

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.06.2020, 17:04 przez Maatev_.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości