[ZAMKNIĘTE]  Rekrutacja na chatmoda bedwars


Napisał(a): Oskar Chatys


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


2 posts in this topic
Oskar Chatys
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 1 threads Dołączył: Jun 2020
28.06.2020, 20:16 -
#1
1. Imię: Oskar
2. Wiek: 15
3. Nick w grze: betoniarka1
4. Czas od kiedy gram: 12.02.2020


5. Czas który mogę poświęcić: 3-8 godzin na dzień
6. Posiadam: Discord
7. Przydatne komendy:
  • /kick (nick gracza) (powód) - wyrzuca gracza z serwera minecraft minecraft

  • /warn (nick gracza) (powód) - ostrzeżenie dla gracza

  • /mute (nick gracza) (powód) - wycisza gracza na czacie

  • /tempmute (nick gracza) (jednostka czasu) (powód) - czasowo wycisza gracza na czacie

  • /c on - włącz czat

  • /c off - wyłącz czat

  • /sprawdź (nick gracza) - przenosi gracza do pomieszczenia, w którym jest sprawdzany

  • /czysty (nick gracza) - przenosi gracza z pomieszczenia z punktu wyżej z powrotem na spawn
8. Mógłbym się nadać na to stanowisko, ponieważ zawsze jestem dostępny na komunikatorze tekstowym, zawsze szybko odczytuje najnowsze informacje, zawsze staram się wykonywać swoje obowiązki, pomagam graczom w razie problemów, mam dobry kontakt z graczami na lecraft.pl, przestrzegam zasad, szybko uczę się nowych komend (np. tych których musiałem nauczyć się na to stanowisko).
9. Aktualnie kończę I klasę technikum (zawód: Technik grafiki komputerowej i poligrafii cyfrowej).W Minecraft gram od wielu lat, ale lubię pograć też w inne gry. Nie mam zbyt wielu zainteresowań, ogółem nie jest jakimś super interesującym człowiekiem i rzadko wychodzę z domu co skutkuje tym, że bardzo często jestem dostępny.
10. Tak
11. Posiadam konto Minecraft non-premium
12. Nie miałem możliwości być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft.
13. Nie byłem członkiem administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft.pl
Winnetou
i'm hot i think
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
131 posts 5 threads Dołączył: Apr 2020
28.06.2020, 20:39 -
#2
Masz źle zatytułowane podanie, powinno być [PODANIE] NICK
Ale ogółem podanie jest fajnie rozpisane tylko poźniej brakuje pytań co utrudnia jego czytanie
Ale przez tytuł NIE
YanKEE WiTH NO BrIM
Keara
Lithium
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
135 posts 4 threads Dołączył: Aug 2019
28.06.2020, 21:24 -
#3
Podanie źle zatytułowane, w dodatku skopiowane. Następne możesz napisać za 2 tygodnie
obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.06.2020, 21:26 przez Keara.
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości