[ODRZUCONE] [Podanie] Kusiiia


Napisał(a): KusiaPL


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


2 posts in this topic
KusiaPL
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
3 posts 2 threads Dołączył: Jul 2019
03.07.2020, 10:32 -
#1
Moje Podanie:

1. Imię :
- Mam na imię Kinga.

2. Wiek :
Mam 14 lat. (06)

3. Dokładny nick w grze :
Kusiiia

4. Przybliżona data rozpoczęcia gry na serwerze minecraft minecraft Lecraft.pl :
Na waszym serverze zaczęłam grać około 2 lata temu (nie umiem dokładnie określić)

5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer :
Jako iż są wakacje mogę poświęcić codziennie 6 godzin na wasz server.

6. Czy  byłeś kiedykolwiek karany na serwerze minecraft minecraft, discordzie, forum? Jeśli tak to za co? :
Nie nigdy nie byłam
7. Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Chatmod? :
Obowiązki:
Chatmod musi okazywać wysokiej klasy kulturę, nie może wyzywać graczy i robić im ,,na złość". Powinien pomagać początkowym graczom w zapoznaniu servera. Powinien rozwiązywać różnorodne konflikty, które powstały między graczami.  Musi udzielać się na czatach serveru jak i na serverze discord. Organizować eventy, gdy na serwerze minecraft minecraft nie ma wyższej rangi (w tym przypadku MOD+). 
Uprawnienia:



[b]Chat: [/b]
  /cc - wyczyszczenie chatu
 /c on - włączanie chatu

 /c off - wyłączenie chatu



Pozostałe komendy:

 /tempmute (nick) (czas) (powód)- wyciszenie gracza na dany czas.





 /warn <nick> <powód> - ostrzeżenie gracza.



 /kick <nick> <powód> - wyrzucenie gracza z serwera minecraft minecraft.



 /cmi kick <nick>  <powód> - wyrzucenie gracza z trybu.



 /sprawdz <nick> - przenosi gracza do sprawdzarki.





/czysty <nick> - oczyszcza gracza z podejrzenia o cheaty.


8. Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać Chatmodem :
Chciałabym zostać Chatmodem, ponieważ uważam że na swój wiek jestem bardzo dojrzałą oraz kulturalną osobą, umiem powstrzymać się od niechcianych słów. Bardzo lubię pomagać, w życiu prywatnym jestem wolontariuszką. Ogólnie jestem miła i zawsze staram się myśleć pozytywnie. Myślę, że idealnie pasuję na te stanowisko :Big Grin . Starałabym się wypełniać jak najlepiej moje obowiązki.

9. Opisz tutaj siebie. Minimum 8 rozbudowanych zdań :
Mam na imię Kinga, mam 14 lat, mieszkam w województwie Mazowieckim i po wakacjach idę do 8 klasy. Bardzo lubię pomagać, w życiu prywatnym jestem wolontariuszką w schronisku. (wyprowadzam psiaczki na spacery, zajmuje się nimi itp ) Jestem bardzo dojrzała i kulturalna jak na swój wiek, dużo osób mi to mówi. Znam poprawną ortografię i staram się jej trzymać.  Z charakteru jestem raczej miła, pomocna, cierpliwa i wrażliwa.  Umiem wyciągać odpowiednie konsekwencje wobec graczy. (jeśli ktoś złamie ważny punkt w regulaminie, nie będę odpuszczać nawet jeśli to mój bardzo dobry przyjaciel) 
Moim hobby jest gastronomia, uwielbiam wymyślać nowe przepisy i eksperymentować w kuchni, często wychodzą mi pyszne dania. W Minecraft gram od 7 roku życia, od początku mojej przygody zakochałam się w budownictwie. Bardzo lubię budować w Minecraft, można powiedzieć że to trochę moja pasja Big GrinD. ( chciałam napisać podanie na budowniczego lecz jestem w trakcie budowania mojej działki )   Posiadam Discord, Facebook oraz jeśli będzie trzeba to TeamSpeak. Jeśli będzie konieczność, mogę założyć inne Media

10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? :
Tak, mam sprawny mikrofon.

11. W jaki sposób złagodzisz powstałe konflikty :
Postaram się na początku uspokoić graczy, którzy dany konflikt rozpętali. Wysłuchuję dwóch wersji, jeśli nie mogę wywnioskować, która strona mówi prawdę pytam się czy posiadają świadków. (lecz zawsze staram się rozwiązać konflikt sama) Jeżeli obie strony zachowały się źle i złamały regulamin, wyciągam odpowiednie konsekwencje.

12. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft minecraft?:
Tak, kilkukrotnie miałam możliwość bycia członkiem administracji.

13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy:
Nie, nigdy nie miałam takiej możliwości

14. Co chciałabyś/chciałabyś zmienić na naszym serwerze minecraft minecraft:
Według mnie narazie nie ma co zmieniać na waszym serverze, oczywiście jeśli dostałabym się do administracji, dawałabym przykłady co nowego można byłoby wprowadzić.

15. Coś na koniec:
Gdybym otrzymała możliwość bycia Chatmodem na waszym serverze Lecraft.pl byłoby mi niezmiernie miło, starałabym się wypełniać sumiennie moje obowiązki - Pilnowałabym czatu, pomagała początkującym graczom oraz tym co są bardziej zapoznani z serverem. Dawałabym rady, które mogłyby na prawdę im pomóc. 
Dziękuję za przeczytanie mojego podania, mam nadzieję, że dobrze wypadłam i może kiedyś zobaczycie mnie na stanowisku Chatmoderatora. 
                                                                                           Pozdrawiam ! Kinga ♥

Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.07.2020, 10:35 przez KusiaPL.
Epicus
Myśliciel Creative!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
57 posts 9 threads Dołączył: Jan 2020
03.07.2020, 13:21 -
#2
Dość kiepsko, nie widzę ciebie zbytnio na chat,
Udzielanie kiepskie -
Czas ( musiałbym sprawdzić ) ale dzienny czas +
Wiek +
Komendy które zastosowałas w podaniu +
Widzę że niektóre teksty skopiowałas z podania zelus123
Bezapelacyjne NIE
dlaczego ? Skopiowałas kawałki podania od zelusia
Tra-la-la-BENC!
Maatev_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

33
639 posts 18 threads Dołączył: Dec 2019
03.07.2020, 13:37 -
#3
Zacznij pomagać, napisz podanie za II tygodnie i zobaczymy

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.07.2020, 13:37 przez Maatev_.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości