[ODRZUCONE] [podanie] ChocoChoco12


Napisał(a): Mariusz Ptaś


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


6 posts in this topic
Mariusz Ptaś
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 1 threads Dołączył: Mar 2020
04.07.2020, 14:08 -
#1
1.Imię :Mariusz
2.Wiek :13
3.Nick w grze :ChocoChoco12
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft : 2 lata
5.Serwer oraz numer działki z budowlą : creative 35;45 oraz 45;-50
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? :discord, ts3, facebook, skype
7.Komendy przydatne w roli budowniczego : 
 /up (ilość) - stawia blok szkła w miejscu twojej postaci (ilość oznacza wysokość postawionego bloku względem twojej postaci ( jeżeli ilość będzie równa 4, przeniesie cię 4 kratki wyżej))
     - //copy - kopiuje zaznaczony teren
     - //paste - wkleja zaznaczony teren, skopiowanego terenu
     -  //wand -przyzywa mi siekierke którą mogę zaznaczyć teren 
 //br, np. //br sphee <blok> <wartosć>, //br cylinder <blok> <wartość>, //br smooth <wartość>
     - //cyl - tworzy cylinder
     - //rotate <wartość>
     - //flip
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko :jestem pomocniczy, pracowity oraz miły.
Nie lubię rutyny więc myślę że wprowadzę więcej radości. Smile Zawsze pomogę jeśli będę mógł pomóc

9.Coś o sobie :Mam na imię Mariusz lat 13 wzrost 145 cm (około) lubię ćwiczyć karate, gotować.
miałem 2 operacje pierwsza w wieku 3 miesięcy a druga w wieku 5 lat na nerkę prawą i muszę jeździć do Krakowa 2 razy na pół roku na badania czy nie będzie potrzebna 3 operacja lub któryś już zabieg uczę się 4 języków: w szkole polski, angielski, niemiecki (3 lata) sam uczę się hiszpańskiego. Nie lubię rutyny  
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? :TAK
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? :premium
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem ekipy Budowniczych na innym serwerze minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) :NIE
13.Czy byłeś/aś już w ekipie Budowniczych na serwerze minecraft minecraft Lecraft?NIE
femek
Perm :/
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
98 posts 13 threads Dołączył: Oct 2019
04.07.2020, 14:31 -
#2
hejka
więc tak
podanie sie zlewa pisane na kolanku
mało komend z czego nie ktore nie sa wyjasnione
wiek na plus to że zrobiłeś 2 działki też plus (jeszcze nie widziałem ale postaram się dziś zobaczyć)
brak doświadczenia z innych serwerów minecraft

dodam jeszcze że brakuje mi kilku komend jak //br sphere i //br smooth i punkt 8 taki troche krótki

moja ocenka narazie ... neutral poniewaz nie widziałem działki

pzdr fk
inuczi
toxic

width=

Zbanowany

179 posts 4 threads Dołączył: Apr 2020
04.07.2020, 14:45 -
#3
nie rozumiem po co w podaniu opowiadac o swoich problemach zdrowotnych plus wiek zdecydownie za niski wiec jestem na nie
Aleksandra
~Friends don’t lie! ~~ Stranger Things
avatar usera

width=

Zarejestrowany

8
83 posts 5 threads Dołączył: Mar 2020
04.07.2020, 17:50 -
#4
(04.07.2020, 14:45)inuczi napisał(a): nie rozumiem po co w podaniu opowiadac o swoich problemach zdrowotnych plus wiek zdecydownie za niski wiec jestem na nie

Moge się spytać, dlaczego uważasz, że Wiek jest "zdecydowanie za niski", budowniczy jest od 12 lat. Może i te problemy są takie niezbyt... ale to przecież coś o sobie.

Osobiście nie widziałam działki, bo ostatnio byłam daaawno na serwerze minecraft, ale raz mi zepsułeś działkę, a gdy cię z niej wyrzucilam zacząłeś mnie wyzywać.

 Punkt 8 krótki. Mało komend, a niektóre niewyjaśnione. Podanie się zlewa, pisana na przysłowiowym "kolanie". No i brak doświadczenia.

Wiek na plus.

Moja obecna ocena to NEUTRAL--NIE
Możesz
zostawić
reputkę
ZaCzArOwAnY
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
19 posts 4 threads Dołączył: Apr 2019
04.07.2020, 18:01 -
#5
Jestem na Nie

Działka jest po prostu jakby "pusta" nie ma tam nic by zrobiło wrażenie...
Niech ta chwila ciągle trwa kiedyś olewałem widząc twój płacz teraz nie wybaczam widząc twój żal  Cry
RedoPl
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
127 posts 2 threads Dołączył: Jul 2017
04.07.2020, 20:30 -
#6
działka nie nadaje sie na budowniczego odrzucone
To że milczę nie znaczy że nie mam nic do powiedzenia
Mpnlx
Kaktusik <3
avatar usera

width=

Zarejestrowany

42
182 posts 15 threads Dołączył: Nov 2017
05.07.2020, 00:18 -
#7
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości