[ODRZUCONE] PODANIE ShunedSine


Napisał(a): Dominik Szymczak


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


4 posts in this topic
Dominik Szymczak
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 1 threads Dołączył: Jul 2020
05.07.2020, 12:15 -
#1
1. Imię Big Grinominik
2. Wiek :13
3. Dokładny nick w grze :ShunedSine
4. Przybliżona data rozpoczęcia gry na serwerze minecraft minecraft Lecraft.pl : niestety dokładnego rozpoczęcia gry nie pamiętam na to miast grałem na końcie StandHower78 i swoją przygode na tym serweże zaczełem tam około 3lata temu
5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer :na server moge poświęcić nawet od 4 do 6 godzin dziennie
6. Czy  byłeś kiedykolwiek karany na serwerze minecraft minecraft, discordzie, forum? Jeśli tak to za co? : nigdy nie byłem karany
7. Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Chatmod? :Urawninia to dawanie tymczasowych mute'ów tymczasowych banów a obowiązki to utrzymywanie porządku na czacie pomaganie innym graczą 
8. Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać Chatmodem :poniewasz  lubie pomagać innym graczą 
9. Opisz tutaj siebie. Minimum 8 rozbudowanych zdań :Mam na imie Dominik mój nick w Mineceraft to ShunedSine ,mój pirewszy nick to StandHower78. Lubie pomagać graczą/budować grać w minecraft w swoją przygdę z LeCraft.pl zaczełem ponad 3 lata temu pod nickiem Standhower78. Wieku 7lat zaczełem grać w MINECRAFT, staram się nie robić błędów ortograficznych podczas pisania na czacie.Posiadam discord więc w razie jakich kolwiek pilnych spraw jest możliwość się zemną skontaktować.Jak już napisałem powyżej czas jaki moge poświęcić na gre na serveże to 4/5/6 godzin dziennie.W wakendy gram od godziny mniej więcej 9 natomiast w tygodniu nawet od 7rano. Gdy skończą sie wakacje będe przebywał nna  serveże od godziny 12/13 .Jeśli mam byc szczery nie robię nocek na serveże.
10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? :TAK
11. W jaki sposób złagodzisz powstałe konflikty :Konflikty załagodze upominając graczy natomiast jeśli to nie pomożę będe rozdawał tymczasowe mute'y 
12. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft minecraft?:Tak 
13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy:niestety nie byłem w administracji LeCraft ale mam nadziej że to się zmini Smile
14. Co chciałabyś/chciałabyś zmienić na naszym serwerze minecraft minecraft:Narazie nie znalazłem żadnych  błędów ale jeśli takie się pojawią to napewno postaram się je zmienić
15. Coś na koniec:Mam nadziej że pozytywnie rozpatrzycie moje podanie.Moja historia zaczeła się od tego że chciałem zostać budowniczym natomiast dotarło do mnie że jest to zajęcie bardzo trudne i postanowiłem zostac chatmodem by  pilnować porządku na czacie dziękuj za możliwośc spróbowania swoich sił pisząc te podanie



                                                                                                                 Z wyrazami szacunku pozdrawiam ShunedSine
Jakub Jaskulski
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
23 posts 2 threads Dołączył: Apr 2020
05.07.2020, 12:24 -
#2
Nick: 1 raz widze -
Wiek +/-
Uprawnienia chodzilo o komendy -
8 I 9 8 TO ŻART? 9 nawet git +/-
I tak podanie ma zły tytuł wiec zostanie ono odrazu odrzucone
Pomaganie -
Udzielanie sie -
Na NIE
obraz. be
Mrozon
Pʀᴢʏᴊᴀᴄɪᴇʟ

width=

Zbanowany

323 posts 15 threads Dołączył: Oct 2017
05.07.2020, 12:57 -
#3
Nie wypisałeś komend.
Ortografia leży.
Punkt 11 to XD
Nie pomagasz
Mało grasz
Nie udzielasz się
Zły tytuł.
Na NEI
Haczyn
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

9
128 posts 0 threads Dołączył: Mar 2020
05.07.2020, 14:22 -
#4
obraz
Maatev_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

33
639 posts 18 threads Dołączył: Dec 2019
05.07.2020, 19:42 -
#5
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości