[ODRZUCONE] [PODANIE] _Bridges


Napisał(a): _Bridges


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


7 posts in this topic
_Bridges
Building makes me happy <3
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
12 posts 1 threads Dołączył: Jun 2020
06.07.2020, 19:14 -
#1
1. Imię :
➦ Na imię mi Tobiasz. 
2. Wiek :
➦ W moim życiu cenię sobie prywatność, dlatego nie podam swojego wieku w tym wniosku, wysłałem opiekunowi budowniczych moją legitymację. Liczę na zrozumienie Smile 
3. Nick w grze :
➦ Mój nick w grze to _Bridges. 
4. Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft :
➦ Ogólnie rzecz biorąc na serwerze minecraft minecraft gram od kilku lat,
nie chcę skłamać. Grałem na różnych nickach. Wydaje mi się, że 
przygodę z lecraftem rozpocząłem w latach 2016-2017. 
5. Serwer oraz numer działki z budowlą :
➦ Serwer - Creative
Numer działki - 65;61 - Przedstawia ona głównie wakacyjny krajobraz, w którym chciałbym się znaleźć (nie ma tam budynków). 
Posiadam również działkę numer 2, aczkolwiek nie znajduje się na niej zbyt wiele, planuje jednak zaprojektować tam kilka domków.
6. Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? :
➦ Programy, które posiadam:
Facebook✔
Discord 
Dodatkowo:
Skype 
TeamSpeak3 
7. Komendy przydatne w roli budowniczego :
☛ //wand - przywołuje magiczną różdżkę do naszej łapki, 
☛ //set <id> - zmieniamy zaznaczony teren na wybrany blok/i,
☛ //cut - wycina zaznaczony teren, 
☛ //br height - komenda, która umożliwi mi tworzenie ciekawych gór, 
☛ //br smooth - umożliwia wygładzanie terenu, 
☛ //hsphere <id> <rozmiar> - tworzy kulę pustą w środku, 
☛ //wals <id> - tworzy ścianę wokół zaznaczenia, 
☛ //copy - kopiuje,
☛ //paste - wkleja,
☛ //br cylinder <id> <rozmiar> - uruchamia nam pędzel.
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko :
[b]Dlaczego mnie? - Jestem osobą kreatywną, oraz moim zdaniem mam zapał do budowania. [/b]
[b]Sprawia mi to przyjemność, oraz mi się nie nudzi. Potrafię budować w większości w stylu średniowiecznym, [/b]
[b]specjalizuje się w domkach, lecz ostatnie mi czasy zaczynał fascynować mnie teren, którym przez dłuższy okres trochę szaleje. [/b]
[b]Nie zawsze wychodzi, lecz się nie poddaje i robię wszystko, żeby jak najlepiej wyedukować się w dziedzinie budowania. [/b]
[b]Moim celem w ekipie budowniczych jest pierwszorzędnie pomoc w rozbudowie serwera minecraft, ale też zdobywanie wiedzy na temat budowli w innych stylach, dlatego też praca w grupie sprawia mi przyjemność ze względu na możliwość dzielenia się pomysłami, czy też fascynacjami z innymi osobami. Nie znam wiele komend WorldEdit'a, ale tego też da się wyuczyć - potrzebuję po prostu czasu.[/b]
[b]Kolejnym aspektem jest to, że postarałem się dość nad działką, to znaczy dałem z siebie wszystko, co mogłem[/b]
9. Coś o sobie :
[b] Na imię mi Tobiasz. Interesuję się muzyką, przyrodą, oraz informatyką. W wolnym czasie lubię grać w gry typu minecraft, czy też spiderman, seria Assasin's Creed, lub God Of War. W swoim domu mam kilka zwierząt, a są nimi: [/b]
[b]2 Kotki - Klopsik oraz Plamka + Piesek, który wabi się Tofik. [/b]
[b]Na ogół jestem osobą bezkonfliktową, spokojną, ale też przyjacielską. Lubię nawiązywać nowe znajomości i nie mam z tym większego problemu. [/b]
[b]Ostatnie mi czasy muzyka (rockowa, metalowa) zaczęła mnie inspirować do takiego stopnia, że od przyszłego, lub być może jeszcze tego roku planuję zacząć uczyć się grać na gitarze elektrycznej. Ah, no tak, wróćmy jeszcze do czynności, które wykonuję poza graniem w gierki. Lubię wychodzić ze znajomymi na dwór, jeździć na rowerze, rolkach, czy też desce. Mam dość duży zasób słownictwa, zawsze uważałem się bardziej za humanistę. [/b]
[b]To chyba tyle o mnie. [/b]
10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? :
[b][b] [/b]Owszem, posiadam sprawny mikrofon.[/b]
11. Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? :
[b][b]Posiadam minecrafta premium, oraz non premium. Na Waszym serwerze minecraft akurat wyszło tak, że korzystam z wersji bezpłatnej - non premium. [/b][/b]
12. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem ekipy Budowniczych na innym serwerze minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) :
[b][b]Miałem przyjemność pełnić takową funkcję na innych, mniejszych serwerowniach. [/b][/b]
13. Czy byłeś/aś już w ekipie Budowniczych na serwerze minecraft minecraft Lecraft?
[b][b]Nie byłem, dlatego staram się o miano budowniczego właśnie tutaj. [/b][/b]

[b][b]Informacja na koniec! [/b][/b]
[b][b]Dziękuję drogi użytkowniku za poświęcenie uwagi dla mojego podania[/b][/b]
[b][b]i przeczytania go, to wiele dla mnie znaczy! <3 [/b][/b]
Epicus
Myśliciel Creative!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
57 posts 9 threads Dołączył: Jan 2020
06.07.2020, 19:19 -
#2
Nie przyczepię się chyba do niczego bo tak naprawde nie ma do czego, mieliśmy okazję gadać na discordzie, grać razem i także budować jakieś rzeczy na moich działkach
Moim zdaniem nadajesz się bardzo na rolę budowniczego poniewaz poprostu umiesz budować, jesteś miły i sympatyczny, grasz też tyle ile powinien grać chatmod a nie bud co jest na + poprostu jestem na TAK

Powiedzonka
Tra-la-la-BENC!
Assuiki
~Banned <3~

width=

Zbanowany

136 posts 8 threads Dołączył: Feb 2020
06.07.2020, 19:54 -
#3
co prawda ja na serwer nie wejde i nie wiem wsm czy wolno mi sie wypowiadac tutaj lecz,
podanie jest wg. mnie bardzo ladnie napisane +
wiek ?
dzialka z tego co wiem od moich informatorow jest ladna, nie mam nic do zarzutu. +
aktywnosc, wzoruje sie Epicusiem +
jestes bogaty w slowa XD ja bym sie powtorzyla z 20 razy
komendy, raczej nic nie brakuje +

Podsumowujac, TAK.
xRandySword_
Zbanowany

width=

Zbanowany

7 posts 5 threads Dołączył: Jul 2019
06.07.2020, 20:56 -
#4
Ooo Bejkon pięknie budujesz jesteś miły i doświadczony, na tak!
ZaCzArOwAnY
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
19 posts 4 threads Dołączył: Apr 2019
07.07.2020, 19:36 -
#5
Wieku nie znam nie mam jak ocenić ale na pewno masz +14
Komendy nawet nawet.

Pkt 8 and 9 rozpisany
Działka trochę pusta ale, nie jest zbyt płaska, jedynie co mi się wy niej nie podoba to :
-Woda
-Palmy.

Te rośliny wodnę zrobił bym już pod wodą  ale bo bym zrobił coś w stylu wody czyli wież, woda i ryby które pływają (a tak serio to latają).

Woda jest z szkła ok, ale mogłeś już zrobić wodę z 95:9,95:11,95:3 albo mgłę, dał bym ci szansę więc moje zdanie jest na

Neutral z przechyleniem na tak
Niech ta chwila ciągle trwa kiedyś olewałem widząc twój płacz teraz nie wybaczam widząc twój żal  Cry
_Bridges
Building makes me happy <3
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
12 posts 1 threads Dołączył: Jun 2020
07.07.2020, 22:41 -
#6
Przepraszam, że wypowiadam się pod swoim podaniem, aczkolwiek nie mam możliwości edytowania podania.
Dodam, iż do dyspozycji jest również moja działka numer 3, nadal nad nią pracuję, aczkolwiek znajduje się na niej już co nieco.
Pozdrawiam.
RedoPl
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
127 posts 2 threads Dołączył: Jul 2017
08.07.2020, 10:31 -
#7
no to tak działka nie jest najgorsza ale masz duże braki w estetyce wsztstko jest strasznie kanciate jesli chodzi o ten akwen wodny ma strasznie ostre brzegi no poprostu klif do okoła znajduje sie coś kolorowego nwm co to ale jest tego za duzo w tys samych konfiguracjach do tego brakuje tu zieleni i co tez interesuje mnie budowli związanych z działką wakacyjną (jesli chodzi o dwie kolejne działki tam tez kuleje stylistycznie postaraj sie robić bardziej gładkie zaokrąglenia i w ogole) jak narazie na nie aczkolwiek mam nadzieje ze popracujesz nad tym i zgłosisz się za 2 tygodnie
ODRZUCONE
To że milczę nie znaczy że nie mam nic do powiedzenia
Maatev_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

33
639 posts 18 threads Dołączył: Dec 2019
08.07.2020, 13:14 -
#8
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości