[ODRZUCONE] kot05


Napisał(a): Anna Sroka


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


4 posts in this topic
Anna Sroka
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
3 posts 2 threads Dołączył: Jul 2020
06.07.2020, 13:24 -
#1
#1

1. Imię: Anna

2. Wiek: 15 lat

3. Nick w grze: kot05
4. Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft minecraft Lecraft: Na serwerze minecraft gram od kilku miesięcy

5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer: Na serwerze minecraft mogę przebywać około 7 godzin dziennie. Oczywiście ten czas może się wydłużyć lub skrócić o godzinę, jeśli coś nagle mi wyskoczy

6. Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie?: Posiadam wszystkie powyżej wymienione programy.

7. Komendy przydatne w roli ChatMod:
/cmi kick <nick> <powod> → Wyrzuca gracza z trybu
/unwarn <nick> → Usuwa ostrzeżenie gracza

/warn <nick> <powod> → Ostrzega gracza
/tempmute <nick> <czas> <powod> → Wycisza gracza (na jakiś czas)
/kick <nick> <powod> → Wyrzuca gracza z serwera minecraft minecraft
/cc →  Czyści chat
/c on → Włącza chat
- /c off → Wyłącza chat

8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: Jestem otwarta na nowe znajomości, dobrze dogaduję się z innymi ludźmi i łatwo nawiązuje z nimi kontakty. Chciałabym pomóc wam w rozwiązywaniu konfliktów na tym serwerze minecraft. Posiadam też dużą ilość czasu (według mnie) którą z chęcią poświęcę na pilnowanie serwera minecraft. Mam ogromną nadzieję, że te argumenty was zachęcą do wybrnia mnie na to stanowisko.

9. Coś o sobie: Mam na imię Ania , mam 15 lat, jestem z województwa Małopolskiego a dokładnie z Krakowa. Interesuje się zwierzętami oraz muzyką. Chodzę do szkoły o profilu biologiczno- chemicznym. na codzień gram w mc oraz olubię oglądać Netflixa.Lubię też spotykać sięze znajomymi i wychodzić z nimi na miasto. jestem osobą komunikatywną, szybko nawiązuje przyjażnię z innymi. Myślę że tyle wystarczy, abym dostała się na tę pozycję.

10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE)? TAK

11. W jaki sposób złagodzisz powstałe konflikty : postaram się ich uspokoić, najpierw grzecznie poprosić o spokój, lecz gdy to nie zadziała, oczywiście zrobię to co będzie trzeba

12. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP): Nie, nie miałam okazji, ale mam nadzieję, że to się zmieni.

13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy? Nie, nie miałam okazji, ale mam nadzieję, że to się zmieni.

14.  Co chciałabyś/chciałabyś zmienić na naszym serwerze minecraft minecraft: serwer jet bardzo fajny jedyne co chciałbym zmienić to kulturę innych graczy.
15. Myślę, że dobrze się zaprezentowałam i moje cechy wystarczą abym dostała się na to stanowisko.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.07.2020, 15:00 przez Anna Sroka.
Oliwia / diabeleQ_
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
7 posts 1 threads Dołączył: May 2020
06.07.2020, 14:43 -
#2
Wiek +
Czas który możesz poświęcić +
Komendy +/- nie masz dostępu do /unmute
Punkt 8/9 -
Punkt 11 +/-
Doświadczenie -
Nie ma punktu 14 oraz 15 -

Poza tym pierwszy raz widzę twój nick

Jestem na NIE
Kubiksooo_PL
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
29 posts 9 threads Dołączył: Jun 2018
06.07.2020, 14:56 -
#3
Pierwszy raz widzę taki nick -
Wiek jest ok +
Komendy - nie masz dostępu do /cmi , /unmute i / unwarn
Doświadczenie-
Podanie nie jest do końca estetyczne(Literówki) -
Punkt 11 "zrobię to co będzie trzeba" czyli co? Mogłaś dopisać-
Jestem na NIE
SIEMKA
Anna Sroka
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
3 posts 2 threads Dołączył: Jul 2020
06.07.2020, 14:56 -
#4
podanie pisałam na początku w wordzie i zapomniałam skopiować ostatnich 2 punktów przepraszam
Mpnlx
Kaktusik <3
avatar usera

width=

Zarejestrowany

42
182 posts 15 threads Dołączył: Nov 2017
06.07.2020, 15:14 -
#5
Odrzucam.
https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft...ePrzytulic
Podanie bardzo ładne, co pewnie zawdzięczamy Kamilowi. Czas jaki masz spędzony, to 24 minuty, nie wiem skąd pomysł na napisanie podania.
Kolejne napisz za 2 tygodnie, jeśli zaczniesz w ogóle grać.

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.07.2020, 15:15 przez Mpnlx.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości