[ZAMKNIĘTE]  [Podanie]_Niczqa_34


Napisał(a): Nikola Frączek


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


3 posts in this topic
Nikola Frączek
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 2 threads Dołączył: Jun 2020
06.07.2020, 21:01 -
#1
                                                                          1.Imię:Nikola
                                 2.Wiek 14 jutro urodziny                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      3.Nick w grze : _Niczqa_34                                                                                                                                                                                              
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft minecraft minecraft Lecraft :pare miesiecy i za nie dlugo  bedzie rok                                                                                                                                                                 
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : 6-8 h                                                                                    
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : mam diskorda i facebooka , skype                    
7.Komendy przydatne w roli ChatMod :


[b]  /cc on - Włacza chat
[/b]
/c off  - wyłącza chat

/warn (nick) (czas) (powód) - nakłada ostrzeżenie na gracza

/kick (nick) (czas) (powód) - wyrzuca gracza z serwera minecraft minecraft                                                             
[b]/[b]tempmute (Nick) (Czas) (Powód) - wycisza gracza na określony czas
/cmi kick (nick) (czas) (powód) - wyrzuca gracza z trybu
                                                        
[/b]
[/b]
                      8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko :Bardzo lubię grac na tym serwerze minecraft minecraft minecraft i lubię pomagać jak ktoś fluduje to pisze nie flooduj i pisze caps off ,jestem tez bardzo mila i pomocna i lubię  pomagać  ponieważ zależy  mi na tym , jestem bardzo aktywna na serwerze minecraft minecraft minecraft jesli mam czas wolny od nauki i staram sie byc wiecej aktywna .                              
                     9.Coś o sobie :jestem osoba mila i pomocna ,uprzejmą moim hobby jest akrobatyka i pomaganie ludzią ,jak mam czas wolny od nauki to gram ,a czasami tez biegam .                                               
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? :Tak                                                                                           
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? :NONPREMIUM                                                           
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft  minecraft?(NIE PODAWAJ IP) :Nie miałam możliwaści                                                                                                                                                                                       
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ?nie Byłam 
Assuiki
~Banned <3~

width=

Zbanowany

136 posts 8 threads Dołączył: Feb 2020
06.07.2020, 21:17 -
#2
w  poprzednim podaniu napisalas ze masz lat 13, watpie ze jutro masz tak nagle urodziny.
brakuje komend. 
[b/]....
co tu sie wgl stalo..
,,jak ktoś fluduje to pisze nie flooduj i pisze caps off,,- to znaczy ze po prostu sie udzielasz xd
ciekawe czy serio sie udzielasz ;///
9 slabo rozpisane
brak doowiadczenia
podsumowujac, NIE.
Przemysław Roze
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
14 posts 0 threads Dołączył: Apr 2020
06.07.2020, 22:21 -
#3
Wiek -
Czas jaki możesz poświęcić +
Nie wiedziałem żebyś się udzielała. Po za tym nie zastosowałaś się do nowego wzoru tylko do starego.
Jestem na Wielkie NIEEE!
Keara
Lithium
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
135 posts 4 threads Dołączył: Aug 2019
06.07.2020, 23:10 -
#4
Zły/przestarzały wzór, link do nowego: https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft...A-CHATMODA, polecam się do niego zastosować po upłynięciu 2 tygodni od tego momentu, powodzenia
obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.07.2020, 23:13 przez Keara.
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości