[ODRZUCONE] [PODANIE] CutestGirlyGirly


Napisał(a): CutestGirlyGirly


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


5 posts in this topic
CutestGirlyGirly
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
3 posts 3 threads Dołączył: May 2020
07.07.2020, 00:11 -
#1
1. Imię : Dominika
2. Wiek : 13 , za 2 tygodnie i 3 dni 14 
3. Dokładny nick w grze : CutestGirlyGirly
4. Przybliżona data rozpoczęcia gry na serwerze minecraft minecraft minecraft Lecraft.pl : Na serwerze minecraft gram od około marca 
5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : Około godzin
6. Czy  byłeś kiedykolwiek karany na serwerze minecraft minecraft , discordzie, forum? Jeśli tak to za co? : Nie 
7. Co należy do obowiązków chatmoda? :
- Udzielanie się na chacie ( chodzi tu o odpowiadanie na pytania graczy)
- Rozwiązywanie kłótni 
- Zaangażowanie w rozwijaniu serwera minecraft 
8. Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać Chatmodem : Chciałabym zostać chatmodem między innymi dlatego ,że chcę spróbować czegoś nowego. Poza tym myślę ,że dobrze sprawowałabym się w roli chatmoda , rozwiązywałabym kłótnie i ogólnie pomagała graczom 
9. Opisz tutaj siebie. Minimum 4 rozbudowane zdania : Mam na imię Dominika . Lubię grać w mc , robić zdjęcia i pływać w morzu . Interesuję się chemią i biologią , chciałabym zostać weterynarzem i pomagać chorym zwierzakom . Jestem bardzo otwarta na nowe znajomości , powiedziałabym nawet że kocham je nawiązywać . Uwielbiam jeść pizzę i pić zieloną herbatę . Mam duży dystans do siebie i lubię z siebie żartować. I na koniec napiszę ,że lubię ogladać netflixa i ogólnie horrory.
10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak , mam sprawny mikrofon
11. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?: Niestety nie , dlatego chciałabym spróbować
13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy: Nie , nie byłam
14. Co chciałabyś/chciałabyś zmienić na naszym serwerze minecraft minecraft : Szczerze to nic nie chciałabym zmieniać , podoba mi się tak jak jest . Administratorzy i gracze są mili (nie mówię tu o każdym graczu ale większość jest miła haha). Tryby są fajne no i naprawdę nie ma tu nawet czego zmieniać Smile
15. Coś na koniec: Lubię placki XDD . A tak serio to nadużywam oto tego wspaniałego słowa "XD" XDDD.
Assuiki
~Banned <3~

width=

Zbanowany

136 posts 8 threads Dołączył: Feb 2020
07.07.2020, 09:36 -
#2
hmm..
nie wiem jak z udzielaniem, lecz.
podanie ladnie napisane+
wiek+
to twoje ,,XD,,...----
aktywnosc???
udzielanie sie?? (tak jak wyzej napisalam, nie mam jak ocenic.)
przecinki stawiamy tak: ,, (przykladowy tekst), (przykladowy tekst
jestem neutral.
oksana
Kokosikk
avatar usera

width=

Zarejestrowany

9
76 posts 61 threads Dołączył: Jan 2018
07.07.2020, 16:37 -
#3
Podanie przejrzyste i zachęcające do czytania, jednak nie widuję cię na chacie. Popraw aktywność upominając graczy albo odpowiadając im na pytania.
Na obecną chwilę jestem na Neutral
Keara
Lithium
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
135 posts 4 threads Dołączył: Aug 2019
11.07.2020, 10:55 -
#4
Wiek okej
Czas jaki możesz poświęcić na serwer to hm, nie wypowiem się bo najwidoczniej ucięło ci cyfre w zdaniu przez co nie wiem ile możesz poświęcić.
Podanie w miare rozpisane więc na +
Punkt. 14 - a minus dlatego, bo mamy 10 minigier i naprawdę nie trudno znaleźć tu czegoś do poprawienia, czy dodania. Wystarczy pomyśleć i chcieć.
Punkt 15. sprawia, że twoje podanie brzmi jak żart ale to moje osobiste odczucie.
Moja ocena to neutral z przechyleniem na nie.
obraz
zukosa_pl
permulsja w płynie
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
234 posts 7 threads Dołączył: Feb 2020
11.07.2020, 20:43 -
#5
~też ubarwiam każde zdanie,, xd'' pisząc z kimś na mesieSmile~
Treść jest w miarę do przyjęcia, ale zastanawia liczba godzin które możesz poświęcić i punkt 15(w końcu to w jakimś stopniu dokument i poważne podejście jest mile widziane).

Jestem na TAK. Dałbym Ci szansę(w końcu i tak wszystko wyjdzie w praniu).

Pozdrawiam^^
[img=500x200]

via Gfycat

[/img]
Epi100plates
Kaktusik i Opiekun Mini Gier

width=

Zbanowany

151 posts 4 threads Dołączył: Sep 2019
21.07.2020, 18:31 -
#6
Nie widzę abyś się jakkolwiek udzielała więc odrzucam

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.07.2020, 18:31 przez Epi100plates.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości