[PRZYJĘTE] [Podanie] HaZhul


Napisał(a): HaZe


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


8 posts in this topic
HaZe
...
avatar usera

width=

Zarejestrowany

7
41 posts 2 threads Dołączył: Apr 2017
07.07.2020, 12:30 -
#1
1. Imię: Dominik

2. Wiek: 19
3. Dokładny nick w grze: HaZhul
4. Przybliżona data rozpoczęcia gry na serwerze minecraft minecraft minecraft Lecraft.pl: ~2017
5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer: Zależy od dnia, ale 3 godziny na spokojnie 
6. Czy  byłeś kiedykolwiek karany na serwerze minecraft minecraft, discordzie, forum? Jeśli tak to za co?: Nie
7. Co należy do obowiązków chatmoda? 
Pilnowanie czatu, rozwiązywanie kłótni na czacie poprzez wyjaśnienie tematu lub karę czasową. Obowiązkiem jest również próba polepszenia swojego trybu jak i całego serwera minecraft.

8. Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać Chatmodem: 
Ponieważ chcę wrócić do administracji po dosyć długiej przerwie spowodowanej klasą maturalną, a co za tym idzie, małą ilością czasu którą mogłem poświęcić na serwer.

9. Opisz tutaj siebie. Minimum 4 rozbudowane zdania:
Jestem osobą która lubi angażować się w rzeczy typu projekty szkolne, organizowane wycieczki czy administracje. Dążę wtedy do tego aby to co robię było na wysokim poziomie. Chodzi głównie o zaangażowanie nie tylko moje ale osób które mi w tym pomagają, ponieważ kluczem do sukcesu jest dobra współpraca. Ponadto interesuję się astrofizyką, którą mam zamiar studiować, oraz fizyką ogólnie. W wolnym czasie lubię oglądać anime i seriale oraz grać w różne gry.

10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE)?: Tak
11. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?: Nie
13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb, ile razy:
Tak, byłem opiekunem mg jak i adminem gildii.

14. Co chciałabyś/chciałabyś zmienić na naszym serwerze minecraft minecraft: 
Na pewno polepszyć, z pomocą wyższej administracji, niektóre tryby które są mało odwiedzane.

15. Coś na koniec:
Przepraszam, jeśli podanie jest nieczytelne pod względem języka polskiego, ale nigdy nie byłem dobry w prace pisemne. Wolę rozmawiać.
inuczi
toxic

width=

Zbanowany

179 posts 4 threads Dołączył: Apr 2020
07.07.2020, 13:47 -
#2
super fajny czlowiek z discorda, polecam uzyszkodnika
Assuiki
~Banned <3~

width=

Zbanowany

136 posts 8 threads Dołączył: Feb 2020
07.07.2020, 13:52 -
#3
wiek +
doswiadczenie ++
Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer -
fajnie ze nie byles karany :d
w miare ladnie rozpisane
Tak ;o
oksana
Kokosikk
avatar usera

width=

Zarejestrowany

9
76 posts 61 threads Dołączył: Jan 2018
07.07.2020, 16:33 -
#4
Zacznijmy od tego, że podanie jest bardzo ładnie napisane, plusem też jest twoje doświadczenie, jednak muszę się przyczepić do aktywności, postaraj się ją poprawić.
W chwili obecnej jestem na tak
Keara
Lithium
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
135 posts 4 threads Dołączył: Aug 2019
07.07.2020, 19:28 -
#5
Osobiście sądze, że przyda nam się osoba z takim wiekiem jak i doświadczeniem, w administracji. Twoje podanie jest czytelne i konkretne. Raczej nie mam do czego się przyczepić jeśli chodzi o punkty. Co do aktywności, nie wypowiem się, gdyż ze względów spraw prywatnych nie ma mnie na serwerze minecraft, także moja ocena może ulegnąć zmianie.
Na tak
obraz
Mpnlx
Kaktusik <3
avatar usera

width=

Zarejestrowany

42
182 posts 15 threads Dołączył: Nov 2017
07.07.2020, 23:10 -
#6
Podanie miło się czyta, wiek, doświadczenie i czas gry na plus, oczywiście widziałam, że się udzielasz, może i mało, ale jednak.. jestem na Tak Big Grin
RedoPl
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
127 posts 2 threads Dołączył: Jul 2017
08.07.2020, 11:49 -
#7
No to tak jestem tu jedyną osobą która może potwierdzić to ze był juz w administracji i dobrze go znam więc szczerze polecam tego o to osobnika Smile

Miły pomocny zna sie na robocie Big Grin
Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.07.2020, 11:50 przez RedoPl.
To że milczę nie znaczy że nie mam nic do powiedzenia
Epi100plates
Kaktusik i Opiekun Mini Gier

width=

Zbanowany

151 posts 4 threads Dołączył: Sep 2019
08.07.2020, 20:11 -
#8
Hmm widzę że sporo osób dobrze się o tobie wypowiada więc zapraszam na drugi etap rekrutacji, szczegóły dogadamy na dc
Epi100plates
Kaktusik i Opiekun Mini Gier

width=

Zbanowany

151 posts 4 threads Dołączył: Sep 2019
09.07.2020, 21:52 -
#9
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości