[ODRZUCONE] epicus1088


Napisał(a): Epicus


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


8 posts in this topic
Epicus
Myśliciel Creative!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
57 posts 9 threads Dołączył: Jan 2020
09.07.2020, 17:44 -
#1
[b]Otrzymałem pozwolenie od opiekuna trybu Maateva  na złożenie p podania parę dni przed końcem terminu na rangę ChatMod na trybie creative.
czas, który dzielił mnie od napisania to nie całe 5 dni
[/b]
1. Imię :
-> Mam na imię Wojtek

2. Wiek :
-> Mam 14lat

3. Dokładny nick w grze : 
-> mój dokładny nick to epicus1088

4. Przybliżona data rozpoczęcia gry na serwerze minecraft minecraft Lecraft.pl :
-> na serwerze minecraft lecraft.pl zacząłem grać około 2014roku

5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer :
-> dziennie na tryb creative mógłbym poświęcić od 2 do 10h. Zazwyczaj od 3-8h

6. Czy  byłeś kiedykolwiek karany na serwerze minecraft minecraft, discordzie, forum? Jeśli tak to za co? : 
-> Tak, byłem karany
 na serwerze minecraft minecraft jak i na discordzie.


Minecraft:

 Na minecraft zazwyczaj byłem karany za jakieś mniejsze przewinienia, np: za pisanie w kilku wiadomościach lub za pisanie na ac rzeczy nie potrzebnych administracji. 2 razy na lc dostałem bany, 1 raz za cheaty, których nie miałem ponieważ miałem chwilowego afka a 2 raz dostałem bana na tryb za małą irytację administracji. 

Discord:

Na discordzie dostałem za okłamywanie administracji, lecz kiedy dostawałem muty 10 minutowe na discordzie za spam na ekonomii to na początku nie wiedziałem za co je dostaje, a później zrozumiałem, że za spam. 

Forum:

Na forum nie byłem karany ( o ile mi wiadomo )

7. Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Chatmod? : 
-> Chatmod powinien upominać graczy, lecz zarówno powinien też im pomagać w trudnych sytuacjach lub podstawowych pytaniach do administracji. Powinien robić eventy takie jak ,, kto chce 10 tokenów '' lub ,, konkurs skinów '' kiedy nie ma administratora z rangą moderator+. Powinien też sprawdzać cheaterów jezeli oczywiście ma do tego podejrzenia lub jeśli ktoś inny stwierdzi, że ten gracz ma cheaty i to zgłosi na /ac.
Chatmod najbardziej powinien zajmować się chatem zarówno jak i kidmod powinien on upominać tak jak już wspomniałem, karać za jakieś przewinienia i zajmować się konfliktami powstałymi przez różnych graczy.

-> Uprawnienia Chatmoda <-

Chatmod ma permisje do:


/cc -> wyczyszczenie chatu


/c off -> wyłączenie chatu

/c on -> włączenie chatu


/warn *nick* *powód* -> upomnienie gracza w wiadomości/ostrzeżenie z powodem


/kick *nick* *powód* ->wyrzucenie gracza z serwera minecraft/z powodem

/cmi kick *nick* *powód* -> wyrzucenie gracza z trybu/z powodem

/tempmute *nick* *czas* *powód* -> wyciszenie gracza tymczasowo/z powodem

/sprawdź *nick* -> sprawdzenie gracza na podstawie posiadania cheatów

/czysty *nick* -> oczyszczenie gracza z zarzutów posiadanych cheatów


8. Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać Chatmodem : 
-> Chciałbym zostać chatmodem ponieważ: Staram się pomagać graczom z ich problemami, przekazuję im co można robić na serwerze minecraft a czego nie, pomagam z worldeditem z przeróżnymi komendami takimi jak /nowa //set id,id,id /dodaj nick itp. Uwielbiam dawać graczom dobry przykład i staram się nie wznosić kiedy jakiś gracz mnie zirytuje dziesiątym pytaniem o tą samą rzecz, na którą otrzymał odpowiedź. Wiem co to netykieta. Staram się zachowywać spokój i opanowanie na chat. Wyjaśniam różnorodne problemy zarówno jak i na minecraft i także na discordzie. na przykład wchodzi gracz na kanał pomocy, ja też tam wchodzę i pytam go co się stało, on mi wyjaśnia a ja mówię mu, że spróbuje ogarnąć na kanał jakiegoś administratora z tego trybu na, którym zaistniał problem. Po czym wychodzę jak wejdzie administrator z owego trybu.


9. Opisz tutaj siebie. Minimum 8 rozbudowanych zdań : 
-> Jestem Wojtek jak wcześniej napisałem w punkcie drugim mam 14 lat. Mieszkam w województwie warmińsko-mazurskim, w mieście ale także i na działce we wsi. Mam 6 zwierząt, są to 3 koty i 3 psy, lubię się z nimi bawić w ogrodzie jak i w domu. Mam mało przyjaciół ale za to szczerych, którzy myślę, że mnie lubią i szanują. Moją pasją kiedyś była gra na instrumencie o nazwie pianino/fortepian. Uczęszczałem do Szkoły muzycznej I stopnia w moim mieście. Teraz przez wakacje gram w minecrafta ponieważ jest ten nieszczęsny wirus i nigdzie nie mogę wyjechać na wakacje. Mam własny rower na, którym jeżdżę na mojej wsi. Jestem człowiekiem miłym, zabawnym i dosyć niecierpliwym co jest moją wadą. Lubię poznawać różne osoby z różnego otoczenia i różnych regionów państwa. Można się ze mną dogadać i zaprzyjaźnić.

10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : 
-> Oczywiście, że tak 

11. W jaki sposób złagodzisz powstałe konflikty : 
-> Zależy co się będzie działo, jak gracze będą się kłócić to sprawdzę ich wersje obydwu wersję wydarzeń a potem podejmę właściwe kroki. Jak gracze będą sobie grozili to także wysłucham obydwie wersje i zobaczę co tak dokładnie się stało. Nie umiem się rozpisać zbytnio w tym temacie. Będę postępował tak jak podpowiada intuicja Big Grin

12. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?: 
-> Tak kilka razy na większych i mniejszych serwerach

13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy: 
-> Tak byłem kilka razy w administracji lecrafta, niedawno właśnie kidmoderatorem na trybie creative

14. Co chciałabyś/chciałabyś zmienić na naszym serwerze minecraft minecraft: 
->Chciałbym naprawić troszeczkę warp pvp żeby osoby z rangą svip+ miały np 1 kox więcej a osoby z rangą mvip+ 2-3 koxy więcej + jakiś dodatek diamentowej zbroi lub diamentowy miecz. Mógłbym też wprowadzić różne inne eventy np zbudować własny parkour czasowy dla graczy na na przykład 50 tokenów za przejście. 


15. Coś na koniec: 

-> Jeżeli zostałbym przyjęty na 2 etap rekrutacji a później na okres próbny to zaoferowałbym to co tak naprawdę oferuję teraz, czyli pilnowanie chatu, pomoc graczom z wandem w wolnych chwilach, wyjaśnianie niezgodności na kanałach głosowych na discordzie czy na pv z graczami w minecrafcie, wbijałbym też tak jak zelus123 wieczorami, lecz nie około 23-24 tylko około 2-3  w nocy ponieważ kiedyś tydzień temu ktoś łamał regulamin około 3 w nocy, lecz na szczęście był inny administrator, który zajął się całą sprawą.

Pozdrawiam administrację zarówno jak i graczy!
Dzięki za przeczytanie! 
Tra-la-la-BENC!
Assuiki
~Banned <3~

width=

Zbanowany

136 posts 8 threads Dołączył: Feb 2020
09.07.2020, 19:04 -
#2
eh
no nie wiem
udzielanie sie?
aktywnosc?
ladnie napisane+
komendy+
....
zalozmy ze neutral
Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.07.2020, 19:07 przez Assuiki. Powód edycji: estetyka
Mrozon
Pʀᴢʏᴊᴀᴄɪᴇʟ

width=

Zbanowany

323 posts 15 threads Dołączył: Oct 2017
09.07.2020, 19:08 -
#3
udzielasz się, pomagasz i jesteś aktywny. Punkt 8 i 9 długi. Masz doświadczenie i jak to się mówi, do trzech razy sztuka! jestem na TAK
_Bridges
Building makes me happy <3
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
12 posts 1 threads Dołączył: Jun 2020
09.07.2020, 20:29 -
#4
podanie spoko, udzielasz się na chacie i pomagasz
na tak.
Gerda
Zbanowany

width=

Zbanowany

1 posts 0 threads Dołączył: Jul 2020
10.07.2020, 16:33 -
#5
Jestem na nie, powody:
- Pchasz się do administracji na siłę, nie patrząc na swoje zachowanie (jeżeli składasz przed dozwolonym terminem, to coś w tym jest)

- Fałszywość - mówi Ci to coś? To co robisz jest żałosne, w pewnej rozmowie powiedziałeś, cytuję "Wrócę do administracji na tą patologię"

- Twoje słowa są żałosne, szczególnie te - "Muszę być gdzieś w administracji, jak mnie nie przyjmą do znajdę inny serwer, bo odkąd mnie przyjęli na LeCrafta, to muszę być, wiesz jak to jest?" 

- Obrażanie LeCrafta - obrażasz serwer od patologii oraz administrację, myślisz, że ktokolwiek by chciał takiego człowieka, który wpada z takim impetem, to nawet nie przeprosi? 


Kto chce ss, proszę pisać na pv Smile
xRandySword_
Zbanowany

width=

Zbanowany

7 posts 5 threads Dołączył: Jul 2019
10.07.2020, 17:42 -
#6
(10.07.2020, 16:33)Gerda napisał(a): Jestem na nie, powody:
- Pchasz się do administracji na siłę, nie patrząc na swoje zachowanie (jeżeli składasz przed dozwolonym terminem, to coś w tym jest)

- Fałszywość - mówi Ci to coś? To co robisz jest żałosne, w pewnej rozmowie powiedziałeś, cytuję "Wrócę do administracji na tą patologię"

- Twoje słowa są żałosne, szczególnie te - "Muszę być gdzieś w administracji, jak mnie nie przyjmą do znajdę inny serwer, bo odkąd mnie przyjęli na LeCrafta, to muszę być, wiesz jak to jest?" 

- Obrażanie LeCrafta - obrażasz serwer od patologii oraz administrację, myślisz, że ktokolwiek by chciał takiego człowieka, który wpada z takim impetem, to nawet nie przeprosi? 


Kto chce ss, proszę pisać na pv Smile

Popieram, na nie jesteś toxic nieogarnięty oraz leniwy
femek
Perm :/
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
98 posts 13 threads Dołączył: Oct 2019
10.07.2020, 19:12 -
#7
ehh


trudno mi podjąć decyzyje ale widać że jesteś aktywny

na tak

a co do podania bardzo ładne Smile
zukosa_pl
permulsja w płynie
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
234 posts 7 threads Dołączył: Feb 2020
11.07.2020, 20:57 -
#8
Edit: Jestem na TAK. Po wyjaśnieniach na pv doszedłem do wniosku że wypowiedź @Gerda jest kompletnie niewiarygodna. Jak się nie dostało ub, to się stara teraz innym przeszkadzać z multika. Zajmij się lepiej odbudowywaniem swojego upadłego serwerka Smile
Podanie jest przejrzyste i przyjemne w lekturze. Udzielasz się i masz wysoki cplaytime. Ogółem spełniasz wszystkie wymagania.

Pozdrawiam^^
Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.07.2020, 15:45 przez zukosa_pl.
[img=500x200]

via Gfycat

[/img]
Maatev_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

33
639 posts 18 threads Dołączył: Dec 2019
13.07.2020, 21:50 -
#9
Zwołano głosowanie administracyjne składające się z rang chatmod w górę aż do opiekuna

Epicus...
Na prawdę były momenty kiedy myślałem '' a może jednak dać chłopakowi szanse? '' - chodź z każdej strony wylewała się fala hejtu w twoją stronę. Niestety było też wiele takich sytuacji, które mocno negowały twoją osobę wśród mojej opinii. Widać że się starasz, pomagasz - ale masz na prawdę zachowanie nie dające się opisać prawdziwymi sformułowaniami. Ty wiesz, że pisałem Ci to wielokrotnie, dawałem rady i nawet w małym stopniu tych rad posłuchałeś, lecz to za mało, o wiele za mało. Prywatnie cię nie lubię, przyznam to lecz nigdy nie kieruję się tym w moich wyborach na randze opiekun. A wiesz czemu? Bo każdemu jest warto dać szansę, do każdego można się przekonać i wraz z dobrym przekonaniem można poznać prawdziwe piękno danej osoby. Jak wspomniałem nasze prywatne relacje nie grają tu roli, a podstawową rolą w tej sytuacji jest twój tok rozumowania - który jest źle postrzegany przez większość jak nie i wszystkich.
Można było zauważyć jak się przylizujesz do nas(ekipy i administracji), dajesz jakieś dziwne komentarze lub wykazujesz brak czystego rozumu w niektórych momentach....
Trudno mi tu powiedzieć o wszystkich sprawach, cała administracja jest na nie jeśli chodzi o twoją kandydaturę, na nie wraz z moją osobą.
Jestem w stanie serio dać Ci szanse, tylko usiądź pomyśl i może.. Może po prostu teraz przez te dwa tygodnie skup się bardziej na poprawianiu swoich zachowań zamiast pomaganiu? Nie oznacza to oczywiście żebyś nie pomagał, żebyś się zmieniał, bo ważne żeby być sobą - chodzi tu o kwestię które w realnym stopniu można zmienić na pozytyw całokształtu danej sprawy... Nie masz zmieniać całego siebie tylko niektóre sprawy...
Może dla czytających przedstawię tutaj jedną z sytuacji...
Napisałem wiadomość na /bc na serwerze minecraft
/bc Rekru na chatmoda na Forum! MIEJSCE zostało dla jednej osoby! Tak więc nie czekaj i pisz - po przyjęciu nowego chatmoda już nikogo nie przyjmujemy!
I napisałem tam
'' więc nie czekaj ''
A epicus do mnie
'' ejj Matev czy mam czekać czy nie bo napisałeś nie czekaj no że ogólnie do graczy że jakby mogą pisać bez czekania czy co bo ja już nie rozumiem ''

Chyba każdy może sobie coś wywnioskować z moich słów i zrozumieć cały kontekst tamtejszej wypowiedzi... Było to po prostu oczywiste o co chodzi, a epicus wychodzi z tak bardzo oczywistym, nawet śmiesznym i irytującym zapytaniem. Każdy człowiek mógłby to zrozumieć, przynajmniej tak mi się wydawało - ale jednak nie.
To była jedna z sytuacji kiedy epicus jakoś bardzo nie wykazał się swoim talentem mądrościowym - jak wspomniałem było to irytujące i dla niektórych śmieszne. Było to z tych rzeczy, które czytasz i brakuje Ci słów na odpowiedź.

Oczywiście jest jeszcze wiele tego typu sytuacji. Myślę, że dzięki takim sprawą także moja administracja była w 100% na nie jeśli chodzi o ciebie. 
Napisałem Ci przy wszystkich co musisz zrobić, a co zrobisz? To już należy do ciebie
„Życie nie jest problemem do rozwiązania, tylko rzeczywistością do doświadczenia.”
~Søren Kierkegaard
   

obraz

Jeszcze dodam, że do decyzji rekrutacji przyłożyły się też rzeczy typu
- Częste plotki i potwierdzone fakty, że epicus chce pisać podanie tylko dlatego bo chce rangę...
Slabo, ranga powinna być z czystej zajawki, trochę z przeznaczenia - chodź wiadomo to tylko gra, a pchać się gdzieś na siłę, może dla fejmu? Nie mam pojęcia...
Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.07.2020, 22:30 przez Maatev_.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości