[ZAMKNIĘTE]  Macro/Clicker na serverze


Napisał(a): FeZziak


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


2 posts in this topic
FeZziak
Lmao
avatar usera

width=

Zarejestrowany

7
86 posts 13 threads Dołączył: Mar 2019
08.07.2020, 20:03 -
#1
Witam! Chciałbym poruszyć temat jakim jest macro/clicer, które jest dozwolone.Jestem za zakazanie owej rzeczy na trybie bed wars ,a najlepiej na trybach wszystkich prócz cv/mhc/uhc [tryby 1.8].

Powód 1 -
Większość graczy nie posiada wspomagacza jakim jest macro/clicker osoby które ową rzecz posiadają mają przewagę nad innymi.
Powód 2 -
Clicker daje przewagę zarówno w budowaniu jak i w pvp. Budowanie: Wywoływanie Większej ilości cpsów powoduje ,że bardziej ''zaawansowane techniki budowania'' są bardzo łatwe do zrobienia.Logiczne jest ,że przeciętny gracz nie posiada macro/clickera. Pvp: Nie wiem czy administracja wie ,że istnieją programy makro 1.9 ,które mogą być traktowane jako ''skill'' danego gracza a są po prostu programem.
Powód 3 -
Macro/Clicker = cheaty?
Nic bardziej mylnego.Skupiam się tutaj głównie na budowaniu np. Robiąc good bridg'a/brezzily bridg'a ,a robiąc scafolda/fast place (tyłem) nie ma kompletnie różnicy i jest dosłownie nie wykrywalne
Argumetując na Powód 3 -
Przeglądając YT napotkałem film na którym widać widocznie ,że typ gra na cheatach i używa fast place i do tego pod obecność moderatora [nie miał bana] ,więc łatwe do odróżnienia macra/clicekra od scafolda/fast place widać nie jest
Myślę ze te argumenty są wystarczające
FILM:
Rozwiązanie: 
Posiadanie macra/clickera było by legalne ,ale gdyby było widać ze gracz używa go na trybach innych niż 3 wymienione dostawał by kare w postaci 1-12h bana [oczywiście administracja ustala jaką kare chce nadać] . W sytuacji gdy gracz samemu wywołuje cpsy  na klocki to byłby sprawdzany czy nie posiada macra/clickera na klocki
Assuiki
~Banned <3~

width=

Zbanowany

136 posts 8 threads Dołączył: Feb 2020
08.07.2020, 21:38 -
#2
Henlo,

nie wiedzialam ze tu macro na bw jest legalne xD
jestem ZA zakazaniem macra na bw. 
Przeciez tu jest pvp 1.9 wiec po grzyba wam macro.
rozumiem ze do budowania ale no nauczcie sie grac bez, i robic ninja bridge'a.
Sama uzywam macra lecz tylko na pvp 1.8.
przypominam wszystkim iz sa osoby ktore same robia np. 20cps, 25.
Szacunek dla nich. Jesli podczas sprawdzania czy ktos ma macro,
powie ze nie, a widac ze ma/klika (na oko), 15/20cps+ mozna poprosic
tkz. handcam'a.
mam nadzieje ze wszyscy zrozumieli.

pozdrawiam ~Assu
Louellay
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

7
59 posts 6 threads Dołączył: Nov 2019
09.07.2020, 15:20 -
#3
Witaj!
Dziękujemy za zaangażowanie oraz opisanie twoich propozycji.
Gracz który nagrał film został osobiście ukarany przez opiekuna trybu MiniGames.
Rozmawiałem z nim osobiście i doszliśmy do pewnych wniosków. Twoja propozycja i różne spory odnośnie używania macro zostały wzięte na kowadło i zostaną rozwiązane od nowej edycji BedWars, gwarantując wam wyjście z którego każdy będzie zadowolony oraz każdemu będzie grało się przyjemnie.
Jeżeli ktoś ma dodatkowe pytania zapraszam do składania ich w wiadomości prywatnej do mnie lub do Epi100platesa na discordzie.
Tymczasem temat zamykam.

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.07.2020, 15:20 przez Louellay.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości