[ODRZUCONE] dawidosa


Napisał(a): dawidosa


Oceń wątek
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


1 posts in this topic
dawidosa
....

width=

Zbanowany

17 posts 10 threads Dołączył: Jan 2020
08.07.2020, 23:00 -
#1
1. Imię : Oskar

2. Wiek : 14

3. Dokładny nick w grze : Dawidosa

4. Przybliżona data rozpoczęcia gry na serwerze minecraft minecraft Lecraft.pl : mniej więcej 2019

5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : Jak będę miał czas 5h lub 6h ale są teraz wakacje więc 7h

6. Czy  byłeś kiedykolwiek karany na serwerze minecraft minecraft, discordzie, forum? Jeśli tak to za co? : Zostałem na serwerze minecraft przez warn a na discordzie za napisanie głupiej rzeczy której żałuje.

7. Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Chatmod? :
1 - /cc - czyści chat

2 - /c on - włącza chat

3 - /c off - wyłącza chat

4 - /warn (nick) (czas) (powód) - nakłada ostrzeżenie na gracza

5 -/kick (nick) (czas) (powód) - wyrzuca gracza z serwera minecraft minecraft

6 -/tempmute (Nick) (Czas) (Powód) - wycisza gracza na określony czas

7 -/cmi kick (nick) (czas) (powód) - wyrzuca gracza z trybu


Obowiązki Chatmoda:
- Pilnowanie chatu własnego trybu


- Pomoc w rozwiązywaniu konfliktów między graczami
 
- Udzielanie odpowiedzi na pytania graczy odnośnie gry

- Zaangażowanie w życie serwera minecraft minecraft, discorda oraz forum

- Robienie małych eventów gdy brakuje rang wyższych
 
- Wszelkie zadania przedstawione po zdaniu okresu rekrutacyjnego





8. Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać Chatmodem : Chciał bym zostać Chatmodem dlatego że chcę pomagać innym graczom np. którzy dopiero weszli na serwer. Szybko wszystko pojmuje nowe rzeczy oraz uczę się na błędach. Potrafię rozwiązywać konflikty oraz jestem cierpliwy. Jestem przyjazny, rozumiem, że nie każdy musi pojąć coś od razu.

9. Opisz tutaj siebie. Minimum 8 rozbudowanych zdań : Nazywam się Oskar i mieszkam na Podlasiu. Bardzo lubię grać w gry typu Minecraft, Cs go, Gta V. Jestem w drużynie sportowej o profilu Piłki nożnej. Chodzę do klasy 7 Klasy i mam samych chłopków w klasie ale mam dziewczynę którą kocham. Jestem rudy wiem że trochę cirng ale jakoś sobie radze ale czasami mi smutno. Mam 160cm wzrostu i mój brat mówi że jego koledzy mają po 175cm w wieku 16 lat więc nie wiem czy jestem wyskoki czy nie. Mam babcie która ma 90 lat i mieszka 2km ode mnie i często dla niej pomagam bo niektórych rzeczy nie może już sama zrobić.

10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : TAK

11. W jaki sposób złagodzisz powstałe konflikty : Zapytam co się stało graczy mi powiedzą i wtedy im poradzę jak konflikt się nie rozwiąże wtedy powiem żeby się uspokoili i sobie to wytłumaczyli na ./msg a jeśli któryś mi napisze że sobie nie wytłumaczyli i będą dalej się kłócić to im powiem żeby się zaprzyjaźnili.

12. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?: Tak

13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy: Nie

14. Co chciałabyś/chciałabyś zmienić na naszym serwerze minecraft minecraft: Tak naprawdę nic bo serwer mi się bardzo podoba i jest przyjazny i dobrze zbudowany.

15. Coś na koniec: Bardzo lubię serwer lecraft ale mam bana na discord dlatego że coś głupiego napisałem i teraz tego bradzo żałuje i nie wiem czy mnie przyjmiecie ale przynajmniej próbowałem, oczywiście jak mnie nie przyjmiecie dalej będę siedział na lecrafcie i udzielaj się na chacie. "D
Mpnlx
Kaktusik <3
avatar usera

width=

Zarejestrowany

42
182 posts 15 threads Dołączył: Nov 2017
09.07.2020, 13:23 -
#2
Podanie estetyczne i czytelne, aczkolwiek na skyblocku ostatnio widziałam Cię jedynie wczoraj, poza tym nie wbijałeś, a za tym idzie to, że masz słabą aktywność. Nie udzielasz się i nie pomagasz.
Spróbuj za dwa tygodnie napisać podanie jeśli poprawisz powyższe rzeczy. Big Grin

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.07.2020, 13:23 przez Mpnlx.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości