[PRZYJĘTE] iZyne_


Napisał(a): FeZziak


Oceń wątek
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


5 posts in this topic
FeZziak
Lmao
avatar usera

width=

Zarejestrowany

7
86 posts 13 threads Dołączył: Mar 2019
08.07.2020, 23:00 -
#1
1. Imię : Hubert
2. Wiek : 15
3. Dokładny nick w grze : iZyne_
4. Przybliżona data rozpoczęcia gry na serwerze minecraft minecraft Lecraft.pl : 2018 [ Równe dwa lata na severze ] 
5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : 5-8 h
6. Czy  byłeś kiedykolwiek karany na serwerze minecraft minecraft, discordzie, forum? Jeśli tak to za co? : Forum - Nie, Discord - Nie Minecraft - Tak w ciągu 2 lat nazbierało się tego głównie za moją głupoty.Dokładniej mogę opisać powodowy kar na pv forum.
7. Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Chatmod?
Obowiązki:
 -Pilnowanie chatu
 •Odpowiadanie na pytania graczom
 •Ostrzeganie/Upominanie graczy za łamanie regulaminu
 -Pomoc graczom w rozwiązaniu konfliktów
Uprawnienia:
-/cc - czyści chat
-/c on - włącza czat
-/c off  - wyłącza chat
-/kick (nick) (czas) (powód) - wyrzuca gracza z serwera minecraft 
-/warn (nick) (czas) (powód) - ostrzega gracza
-/tempmute (Nick) (Czas) (Powód) - gracz zostaje wyciszony na dany czas
-/cmi kick (nick) (czas) (powód) - gracz zostaje wyrzucony z trybu
-/ac trybowy chat administracji
-/sc miedzy trybowy chat administracji
8. Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać Chatmodem : Chciałem kiedyś spróbować w roli chat moda niestety się mi to nie udało.Przemyślałem to i dążyłem do poprawy błędów. To jeden z głównych powodów inne są banalne m.in.  chciałem pomóc administracji w : utrzymaniu czystego chatu,odciążeniu administracji w ich obowiązkach,złagodzeniu konfliktów graczy,pomocy w rozwiązaniu problemów graczy
9. Opisz tutaj siebie. Minimum 8 rozbudowanych zdań :Zaczynając mam 15 lat.Po wakacjach wybieram się do Liceum ,uczyłem się jak uczyłem szkolą ,którą wybrałem nie jest jedna z najlepszych.Interesuje się oglądaniem rożnych filmów. Mogę nawet w jeden dzień obejrzeć cala serie danego filmu. Poświęcam tez znaczna cześć czasu na oglądanie filmów na YT. Moim zainteresowaniem również jest muzyka główne moje ulubione gatunki muzyki to: trap,house dochodzą tez inne gatunki ale to już zadziej.Posiadam własna gitarę na której jeszcze się uczę grać. Dochodzą jeszcze inne rzeczy ale nie lubię za bardzo się rozpisywać o sobie .
10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak posiadam sprawny mikrofon.
11. W jaki sposób złagodzisz powstałe konflikty : Jak zaistnieje konflikt to postaram się na niego obiektywnie spojrzeć i wysłuchać dwóch stron i zrobić tak aby żadna ze stron nie czuła się pokrzywdzona.
12. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft  minecraft?: Kiedyś na mniejszych serverach. Czyli  tak.
13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy: Nie bylem
14. Co chciałabyś/chciałabyś zmienić na naszym serwerze minecraft minecraft: Mam w głowie kilka pomysłów jak można by urozmaicić sky block które częściowo opisuje w propozycjach na forum.Do servera no nie za bardzo co bym chciał zmieniać według mnie jest bardzo dobrze jak jest i chciałbym żeby tak zostało.
15. Coś na koniec: Wiem ,że często mi odwala bez powodu i chciałbym zapomnieć o tamtych sytuacjach co się kiedyś zdarzy i zacząć tak jakby na nowo jako nowa osoba.
xRandySword_
Zbanowany

width=

Zbanowany

7 posts 5 threads Dołączył: Jul 2019
08.07.2020, 23:07 -
#2
Słabe podanie pod względem składni interpunkcji oraz samego sposobu wypowiedzi, na nie
Assuiki
~Banned <3~

width=

Zbanowany

136 posts 8 threads Dołączył: Feb 2020
09.07.2020, 11:02 -
#3
Mrauu
nie no mi tam sie podoba
wiek+
komendy+
8 i 9 ++
pOwOdZeNiA <3

pozdrawiam ~Assu
SurfingFX
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
15 posts 3 threads Dołączył: Mar 2020
09.07.2020, 13:53 -
#4
No w końcu się tego doczekałem. Twoje podanie jest estetyczne, na trybie widzę Cię dość często, pomagasz graczom od na prawdę długiego czasu. Jesteś osobą pozytywna, która ma w sobie poczucie humoru. Niepokoją mnie delikatnie przewinienia, za które byłeś karany. Mimo wszystko dałbym ci szansę, zobaczyłbym jak się sprawdzisz w naszym gronie.
Powodzenia,
Na TAK
- Motion designer -
Mpnlx
Kaktusik <3
avatar usera

width=

Zarejestrowany

42
182 posts 15 threads Dołączył: Nov 2017
11.07.2020, 12:15 -
#5
Dam Ci szanse, napisz do mnie na dc/mc w celu ustalenia drugiego etapu. Podanie jest czytelne jednak zauważyłam sporo błędów interpunkcyjnych jak i ortograficznych. Na Mc jesteś aktywny, pomagasz, pominąć wielokrotne bany. Big Grin
+ taka informacja Pod uwagę nie brałam oceny osób zbanowanych lub nie grających na trybie skyblock- te opinie następnym razem będą usuwane i traktowane jako nabijanie.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.07.2020, 12:16 przez Mpnlx.
Mpnlx
Kaktusik <3
avatar usera

width=

Zarejestrowany

42
182 posts 15 threads Dołączył: Nov 2017
16.07.2020, 18:02 -
#6
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości