[PRZYJĘTE] [PODANIE] SLICKSLOTH


Napisał(a): SLICKSLOTH


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


5 posts in this topic
SLICKSLOTH
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
4 posts 1 threads Dołączył: Jul 2020
09.07.2020, 02:30 -
#1
Witam, po konsultacji z jednym z opiekunów a mianowicie mowa Innyz, czy jakoś tak, nie wiem, czy dobrze zapamiętałem, mniejsza, po konsultacji zostałem zachęcony do napisania podania, a więc bez dalszego owijania w bawełnę przejdę do rzeczy.
Imie: Kuba
Wiek: 18

Nick w grze: SLICKSLOTH

Nr działki: Aktualnie buduje na działce Chatmoderatorki Amqa123, czyli najzwyczajniej w świecie /p h Amqa123
Dwie budowle przerobiłem, a wieżowiec z kondygnacją pięter robię od podstaw, czas jaki go robię bez używania WE to około 2h
myślę, że robi wrażenie. McDonald, który przerobiłem jest w aktualnym stanie właśnie po przeróbce, tak samo ten budynek z kwarcu.
Jednakże wieżowiec planowałem od 0 i od 0 robiłem. (Właśnie gdy Innyz zauważył co buduje to nakłonił mnie do złożenia podania)



Czas gry na serwerze minecraft: Jeśli dobrze pamiętam to +/- dwa tygodnie.

Czy posiadam discorda oraz sprawny mikrofon: Tak i tak.

Znajomość komend: Zanim przejdę do wymieniania komend, które według mnie są najbardziej przydatne i niezbędne dla każdego, kto jest budowniczym. Dodam, że nie posługuje się samymi komendami, tylko też czasami posługuje się programem do tworzenia światów w mc tzn  gór, lasów, nizin itd.. itd...
-przede wszystkim //wand ta komenda daje nam siekierkę, którą można wykonywać komendy m.in:

-//set [block:id],[block:id],[block:id] 
-//undo ta komenda cofa naszą ostatnią akcje wykonaną WE.
-//redo przywołuje z powrotem cofniętą akcje wykonaną WE.
-//copy [kopiuj]
-//rotate np: 90 (obraca skopiowaną rzecz o 90 stopni) oczywiście można sobie z tym majstrować Smile
-//paste -a wkleja skopiowany teren bez powietrza
-//replace [to:block] zamienia dany teren na dany budulec np zaznaczam dirta i chce sobie zrobić inne podłoże to zaznaczam pos1 pos2 wpisuje //replace [id],[id],[id]
-//naturalize poprawia nam ułożenie bloków przy terenie oraz czyni ten teren bardziej naturalnym w wyglądzie.
-//flip up/down ja zazwyczaj używając tej komendy na szybkości nawet nie wpisuje up, czy down tylko kursorem myszki patrze w górę, albo w dół, komenda przydatna np gdy robimy sobie floating island (latającą wyspę) zrobiony sobie teren np typowo br sphere 12 5 górka //replacenear [rozmiar] [from:block] [to:block] smooth itd.. po zrobieniu podstawy latającej wyspy należy, żeby jakoś wyglądała, a nie była do góry nogami, własnie w tym  przypadku m.in używamy komendy //flip żeby sobie obrócić wcześniej zaznaczoną wyspe, a następnie //paste i przejść do dalszego budowania.
-//forestgen tworzy las
//fixwater np:10 rozlewa wode np w korycie rzeki, przy wcześniejszym zastosowaniu do jej rozmiaru i ułożenia względem wyskości koryta.
//fixlava rozlewa lawe.
//hcyl tworzy pustą obręcz
//cyl tworzy koło
//sphere tworzy kule wypełnioną w środku
//br forest wielkość gęstość typ komenda tworzy pędzel do robienia lasu
//br pędzel tworzy pędzel malowniczy.

Za długo by pisać, żeby wypisać te wszystkie komendy ale WE cały ogarniam, voxelem też się lubie bawić, a nawet w razie czego to większość komend z WG.

Dlaczego mamy Ciebie wybrać na to stanowisko: No myślę, że odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku znam się na tym, mam bardzo długi staż z budowaniem w wielu ekipach, lubię pomagać innym graczom oraz dawać im wskazówki związane z budowaniem, komendami WorldEdit'a bądź VoxelSniper'a wszystkie komendy praktycznie mam w kieszeni, pomagam wszystkim graczom od ręki.

Coś o sobie: Jestem  Kuba mam 18 pochodzę z woj Dolnośląskiego na ogół zajmuje się nauką języków obcych, kultur innych państw oraz architekturą. Poza tym mam jeszcze wiele innych zainteresowań min samochodami,  sportem (głównie siłownia) okazjonalnie piłka nożna. Jestem duszą towarzystwa, mam specyficzne poczucie humoru, często lubie rozbawiać innych, lubię rozmawiać z ludźmi jestem miły spokojny i zawsze każdego wysłucham.
Przechodząc jeszcze do Minecrafta to muszę dodać, że swoją przygodę z budowaniem zacząłem bardzo dawno temu, jest to już ładne 9 lat jak leci moja przygoda z budowaniem, wcześniej okres początkujący, uczyłem się w 2013r zacząłem już bardziej budować dla innych, niż tylko dla samego siebie,  a w ciągu dalszym wciąż kreowałem swoje umiejętności budowlane w Minecraft'cie 


-Posiadam Minecraft nonpremium
-Czy byłem już członkiem jakiejś ekipy budowniczych na innych serwerach: tak byłem w wielu ekipach budowniczych przez łączny czas pobytu we wszystkich ok 6-7 lat 

-Czy byłem już w ekipie budowniczych na serwerze minecraft LeCraft: No niestety nie miałem okazji, ale myślę, że pora to zmienić. 

Z góry dzięki za rozpatrzenie podanka i widzimy się na serwerze minecraft.
Z poważaniem 
SLICKSLOTH
SLICKSLOTH
PROFESSIONAL MINECRAFT BUILDER  Cool
Epicus
Myśliciel Creative!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
57 posts 9 threads Dołączył: Jan 2020
09.07.2020, 07:40 -
#2
No ok podanie nie jest najgorsze pod względem poprawnej znajomości języka, lecz podanie powinno nie zlewać się z pytaniami itp. Budowle nie są złe, są w miarę ładne, jedynie co chciałbym u ciebie zobaczyć to jakiś inny styl niż mcdonald albo jakieś wieże. Moja ocena to Neutral Pozdrawiam
Tra-la-la-BENC!
ZaCzArOwAnY
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
19 posts 4 threads Dołączył: Apr 2019
09.07.2020, 08:56 -
#3
Wiek +
Komendy są spoks 

Budowle nie są złe ale dało by sie lepiej

Dał bym ci szanse jestem na Neutral przechylenie na tak
Niech ta chwila ciągle trwa kiedyś olewałem widząc twój płacz teraz nie wybaczam widząc twój żal  Cry
Assuiki
~Banned <3~

width=

Zbanowany

136 posts 8 threads Dołączył: Feb 2020
09.07.2020, 10:57 -
#4
eh
zlewa sie
ladne komendy aka ladnie rozpisane
wiek +
budowle, od moich informatorow mialam mozliwosc zobaczenia.
nie sa zle.
neutral, powodzenia
_Bridges
Building makes me happy <3
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
12 posts 1 threads Dołączył: Jun 2020
09.07.2020, 11:32 -
#5
Podanie jest okej, komendy fajnie rozpisałeś, co do budowli to nie są jakieś złe.
neutralny.
RedoPl
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
127 posts 2 threads Dołączył: Jul 2017
09.07.2020, 19:13 -
#6
Prosto z mostu i na temat
Przyjęty
Dziekuje dowidzenia

obraz

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.07.2020, 19:14 przez RedoPl.
To że milczę nie znaczy że nie mam nic do powiedzenia




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości