[ZAMKNIĘTE]  [Podanie] karolx14


Napisał(a): Karol Czaja


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


1 posts in this topic
Karol Czaja
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
7 posts 6 threads Dołączył: Mar 2020
09.07.2020, 22:27 -
#1
1.Imię : Karol
2.Wiek : 14
3.Nick w grze : karolx14
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft minecraft minecraft Lecraft : 6 miesięcy
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : 4 godziny lub dłużej
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : tak posiadam teamspeak, discord, Facebook
7.Komendy przydatne w roli ChatMod 
/kick nick (powód) - Wyrzuca danego gracza z serwera minecraft minecraft minecraft minecraft.

/tempmute <nick> <czas> <powód> - tymczasowo wycisza gracza

/c off- wyłącza czat

/c on- włącza czat

/cc- czyści czat

/warn- daje ostrzeżenie 

/bwf (nick) - sprawdza na jakiej mapie jest gracz

/sprawdz (nick) - tepa gracza do sprawdzarki

/czysty (nick) - zabiera gracza z sprawdzarki 

8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : chciałbym żebyście mnie wybrali na to stanowisko ponieważ jestem miły chcę pomagać graczom ale nigdy mi to nie wychodzi ponieważ nie zdanżam ale będę się starał pomagać wiem że większość opiekunów mnie nie widziało na serwerze minecraft minecraft ale jestem i gram na nim, miałem nawet własną ekipę, mogę odpowiadać na pytania graczy, mogę pomagać początkującym
9.Coś o sobie :  mam na imię Karol, mam 14 lat, W Minecraft gram od 4 lat, zawsze chciałem być jakąś ważną rangą na serwerze minecraft minecraft minecraft Minecraft, jak wspomniałem wyżej jestem miły,  chcę pomagać innym graczom lecz nigdy mi to nie wychodzi ponieważ nie zdanżam, lecz będę się starał pomagać ludziom nie tylko początkującym lecz tym którzy są dłużej na serwie i mogę też odpowiadać na pytania od wszystkich
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : Premium
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Nie
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? nie, nie byłem
Keara
Lithium
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
135 posts 4 threads Dołączył: Aug 2019
09.07.2020, 23:22 -
#2
Zastosowałeś nieaktualny wzór podania przez co jestem zmuszona zamknąć twoją kandydaturę. Kolejne podanie możesz napisać za 2 tygodnie.

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.07.2020, 23:23 przez Keara.
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości