[ODRZUCONE] MGTM


Napisał(a): MGT_M


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


1 posts in this topic
MGT_M
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
8 posts 4 threads Dołączył: Jun 2020
Heart  11.07.2020, 13:29 -
#1
1.Imię : Karol

2.Wiek : 18

3.Nick w grze : MGTM

4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft minecraft Lecraft : 2 lata

5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : Na serwer mogę poświęcić od 3-4 godzin

6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : Posiadam wszystkie

7.Komendy przydatne w roli Chatmod :
/cc - czyści chat
/c off - wyłącza chat
/c on - włącza chat
/tempmute - wycisza gracza na dany czas
/kick - wyrzuca gracza z serwera minecraft
/warn - ostrzega gracza (10 warnów - ban 1h)

8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Znam wiele komend, umiem rozwiązywać konflikty, zawsze upominam jeżeli ktoś flooduje czy też spamuje. Jestem miły, umiem się dostosować do danej sytuacji, kulturalny, pomocny

9.Coś o sobie : Mam na imię Karol. Uczęszczam do technikum na kierunek grafiki i poligrafii cyfrowej.Moim hobby jest grafika komputerowa i programowanie w html/css ale nie pogardzę grą w piłkę czy kosza.

10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak

11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : Posiadam premium

12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Oczywiście że miałem taką możliwość

13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? : Byłem 2 razy na creative jako Admin i KidmodBudowniczyModerator minigier
Marry - 11.07 sms+
Maatev_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

33
639 posts 18 threads Dołączył: Dec 2019
11.07.2020, 16:19 -
#2
Pomagać zacząłeś dopiero w ostatnich dniach - jest to za mało żeby dostać sie na chatmoda. Masz 2 tygodnie na poprawienie się w tej kwestii

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.07.2020, 16:19 przez Maatev_.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości