[ODRZUCONE] podanie-na-chat-moda


Napisał(a): _zbuntowana_


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


3 posts in this topic
_zbuntowana_
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 1 threads Dołączył: Jul 2020
11.07.2020, 19:48 -
#1
1. Imię :Laura
2. Wiek : 13
3. Dokładny nick w grze : _zbuntowana_
4. Przybliżona data rozpoczęcia gry na serwerze minecraft minecraft Lecraft.pl : 2 miesiące temu
5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : 8h z przerwami
6. Czy  byłeś kiedykolwiek karany na serwerze minecraft minecraft, discordzie, forum? Jeśli tak to za co? : nigdy
7. Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Chatmod? : obowiązki - odpowiadać na pytania graczy , być aktywnym na serwerze minecraft,dawać zasłużone kary, informować o błędach admina, uprawnienia- wszystkie komendy chat moda.
8. Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać Chatmodem : ponieważ lubię pomagać graczom , i chcę częściej udzielać się na skybloku
9. Opisz tutaj siebie. Minimum 8 rozbudowanych zdań : Mam na imię Laura, jestem graczem kilku serwerów minecraft mc. Udzielam sie na nich regularnie, ale ostatnia nie mogłam z powodu braku wifi. Nie jestem najlepszym graczem ale coś tam umiem. na serwerze minecraft Lecraft poznałam dużą ilość bardzo fajnych osób. Z którymi mam przyjemność grać. Bardzo lubię adminów z skybloka bardzo pomagają. Chciała bym być jak oni. Moją pasją jest budowanie budowli. Mc jest dla mnie inspiracją w rozwijaniu swoich pasji. Inspirują mnie różni youtuberzy oraz gracze do budowania budowli.
10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Niestety takowego nie posiadam,ale mam słuchawki ze sprawnym mikrofonem.
11. W jaki sposób złagodzisz powstałe konflikty : Postarać wytłumaczyć tym osobom ich zakłopotanie które weszło w konflikt a następnie powiedzieć co muszą wykonać aby to osiągnąć lub otrzymać.
12. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft minecraft?: Jeszcze nie miałam okazji zostać adminem, ale chce to osiągnąć moją ciężką pracą.
13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy: Nie byłam.
14. Co chciałabyś/chciałabyś zmienić na naszym serwerze minecraft minecraft: Obniżyć ceny działki na creative.
15. Coś na koniec: Nie wszyscy podzielają moje zdanie do adminów ale ja uważam że są to bardzo dobre osoby pomogły mi z tym podaniem.
FeZziak
Lmao
avatar usera

width=

Zarejestrowany

7
86 posts 13 threads Dołączył: Mar 2019
11.07.2020, 20:12 -
#2
Zły tytuł cię wyklucza
Odwołam się do podania:
Wiek -
Aktywnosc -
Udzielanie sie -
Nie byłaś karana +
Pkt 8/9 +/-
Doświadczenie -
Nie rozumiem pkt 14, ale mniejsza
Podsumowując jestem na Nie
Postaraj się poprawić -
zukosa_pl
permulsja w płynie
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
234 posts 7 threads Dołączył: Feb 2020
11.07.2020, 21:15 -
#3
Podanie jest średnie, pojedyńcze elementy ocenione up.
Jestem na Neutral.
Moje odczucia odnośnie twojej kandydatury to sos mieszany.

Pozdrawiam^^
[img=500x200]

via Gfycat

[/img]
Mpnlx
Kaktusik <3
avatar usera

width=

Zarejestrowany

42
182 posts 15 threads Dołączył: Nov 2017
12.07.2020, 14:16 -
#4
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości