[PRZYJĘTE] [PODANIE] Pulpet_123


Napisał(a): Pulpet_123


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


2 posts in this topic
Pulpet_123
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
1 posts 1 threads Dołączył: Jul 2020
11.07.2020, 21:13 -
#1
1.Imię : Emilia
2.Wiek : 12
3.Nick w grze : Pulpet_123
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft : Prawie rok
5.Serwer oraz numer działki z budowlą : Creative, VipDzialki -5;-7, /p h Pulpet_123 4
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : Discord, Facebook
7.Komendy przydatne w roli budowniczego : //wand - przywołuje magiczną siekierkę, //set - stawia w danym obszarze bloki, //replace - zamienia dany  obszar na dany blok, //move - przesuwa obszar w strone ktora patrzymy o daną ilość bloków, //stack - stackuje zaznaczony obszar w daną stronę, //copy - kopiuje zaznaczony teren, //paste - wkleja teren skopiowany, //cyl - tworzy pełne koło wokól gracza, //hcyl - tworzy puste koło wokół gracza, //br cyl - za pomocą narzędzia tworzy wypełnione kółko, //br sphere - za pomocą narzędzie tworzy pełna kulę, //br cliff - za pomocą narzędzia tworzy tak zwane klify, //br circle - za pomocą narzędzie tworzy pionowe kółko, //br gravity - za pomocą narzędzia nadaje grawitację na blok, //br layer - za pomocą narzędzia tworzy warstwy, //br line - za pomocą narzędzia tworzy linie, //br rock - za pomocą narzędzia tworzy tak zwany kamień, //br smoth - za pomocą narzędzia wygładza teren, //br tree - za pomocą narzędzia tworzy drzewo
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Wiele osób mówi mi żebym napisała podanie na Budowniczego, więc po to tu jestem Big Grin Umiem ładnie budować więc przydałabym się. Niestety są style w których nie zawsze mi wychodzi. Potrafię pracować w grupie, tak samo jak i sama. Chciałabym być jedną z was, byłoby to dla mnie nowe doświadczenie w życiu, które bym wykorzystała w przyszłości.
9.Coś o sobie : Jak już wyżej napisałam mam na imię Emilka i mam 12 lat. Gram na lecrafcie prawie rok i nie żałuję wyboru serwera minecraft, jest tu wiele miłych ludzi, tak samo jak i tych mniej miłych. Jestem raczej wrażliwą osobą i dlatego łatwo mnie stracić u mnie zaufanie. Na co dzień pomagam rodzicom w różnych obowiązkach, a w wolnej chwili zajmuje się budowaniem. Mam 2 zwierzątka: Kota i Papugę, którymi się opiekuje gdy tylko mogę.
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : Premium
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem ekipy Budowniczych na innym serwerze minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Niestety nie

13.Czy byłeś/aś już w ekipie Budowniczych na serwerze minecraft minecraft Lecraft? : Nie

Pozdrowionka Emilka
Ramirisan
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
11 posts 3 threads Dołączył: Jan 2020
11.07.2020, 21:31 -
#2
Hej
Podanie ładnie napisane jedne co to komendy się zlewają ale mniejsza z  tym :3 
Ważne że jest ich dużo i są rozpisane.
Działkę widziałam całkiem fajna, lecz w niektórych miejscach pusta.
Rozmawiałam z tobą kilkanaście razy i stwierdzam że jest bardzo miłą i pomocną osobą.
Jak narazie jestem na..
Neutral/Tak
Powodzonka
RedoPl
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
127 posts 2 threads Dołączył: Jul 2017
12.07.2020, 20:46 -
#3
Działka nie jest zła chociaż widać tu duże braki w doświadczeniu budowle są zbyt schematyczne i chaotycznie rozstawione
ale widzę ze jest potencjał i da się z tego coś wyrzeźbić
Przyjęte Zgłoś się do minę na dsc w sprawie rekrutacji ustnej

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.07.2020, 20:46 przez RedoPl.
To że milczę nie znaczy że nie mam nic do powiedzenia




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości