[ODRZUCONE] Rysiowskyyy_


Napisał(a): Rysiowskyyy


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


2 posts in this topic
Rysiowskyyy
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
13 posts 7 threads Dołączył: Nov 2019
11.07.2020, 22:37 -
#1
1. Imię : Gabriel               

2. Wiek : 15

3. Dokładny nick w grze : Rysiowskyyy_

4. Przybliżona data rozpoczęcia gry na serwerze minecraft minecraft Lecraft.pl : 2017

5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : od 2 do 6 godzin

6. Czy  byłeś kiedykolwiek karany na serwerze minecraft minecraft, discordzie, forum? Jeśli tak to za co? : dostałem 2 warny za przeklinanie

7. Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Chatmod? :
Obowiazki
- Pilnowanie czatu i graczy
- Upominanie oraz karanie graczy jeśli łamią regulamin
- Odpowiadanie na pytania graczy
- Pomoc w rozwiązywaniu konfliktów
- Zaangażowanie w zycie serwera minecraft
Uprawnienia
Karanie graczy oraz dostęp do komend takich jak:
/mute - permanentnie wycisza gracza
/tempmute - czasowo wycisza gracza
/kick - wyrzuca gracza
/warn - ostrzeżenie
/chat on - włącza czat
/chat off - wyłącza czat
/cc - czyści czat

8. Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać Chatmodem :
Chciałbym być chatmodem, ponieważ pomaganie graczom sprawia mi satysfakcję. Chciałbym się rozwijać, a dostanie się do administracji pozwala mi na to. Gram już trochę czasu na tym serwerze minecraft i chciałbym być kimś więcej niż tylko graczem (oczywiście bez obrazy). Lubię pomagać i staram się to robić jak najczęściej.
 
9. Opisz tutaj siebie. Minimum 8 rozbudowanych zdań :
Witam mam na imię Gabriel i mam 15 lat. Pochodzę z małej wsi i myślę, że nie chciałbym tego zmieniać. Po wakacjach będę uczęszczał do technikum informatycznego. Interesuję się informatyką, a najbardziej programowaniem i budową komputera oraz sportem, a najbardziej piłką nożną, którą trenuje amatorsko przez kilka lat, żużlem oraz esportem, ale tylko CS:GO. Lubię grać w gry typu FPS m.in. CS:GO czy serię COD, a także w Wiedźmina oraz Minecraft’a. Jestem osobą komunikatywną, lubię spotykać się z przyjaciółmi i poznawać nowych. Jestem miły, wyrozumiały, cierpliwy (zależy kiedy), zdarza mi się być wybuchowym choć staram się to ukrywać. Nie wiem co mogę jeszcze napisać, nie lubię o sobie gadać.
 
10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak
 
11. W jaki sposób złagodzisz powstałe konflikty :
W pierwszej kolejności spytam dwóch stron o to co się stało następnie będę chciał wyjaśnić ta sytuacje w taki sposób aby żadna ze stron nie była poszkodowana i każdy był zadowolony z wyniku
 
12. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?: Nie
 
13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy: Nie
 
14. Co chciałabyś/chciałabyś zmienić na naszym serwerze minecraft minecraft:
Jeśli dostane się do administracji to będę chciał wprowadzić wiele ciekawych i interesujących rzeczy aby gracze mieli więcej przyjemności z grania na skyblocku.

15. Coś na koniec: Lubię pędzić bimber.
"Witam Graczy"
zukosa_pl
permulsja w płynie
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
234 posts 7 threads Dołączył: Feb 2020
12.07.2020, 10:00 -
#2
Ja tam wolę pić jak ktoś upędzi ^^

Podanie jest bardzo ładne i estetyczne, punkty rozwinięte. Jedyne co mnie martwi to ilość czasu jaka możesz dziennie poświęcić.
Jestem na TAK.

Pozdrawiam^^
[img=500x200]

via Gfycat

[/img]
Mpnlx
Kaktusik <3
avatar usera

width=

Zarejestrowany

42
182 posts 15 threads Dołączył: Nov 2017
12.07.2020, 14:18 -
#3
Podanie ładne, aczkolwiek przyczepie się do Twojej aktywności, która jest słaba i udzielania, którego prawie nie ma, przynajmniej nie miałam okazji widzieć.
Podanie napisz za 2 tygodnie.

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.07.2020, 14:18 przez Mpnlx.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości