[ODRZUCONE] majunia_


Napisał(a): majunia_


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


1 posts in this topic
majunia_
nie wiem co tu dać.
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
7 posts 3 threads Dołączył: Jul 2020
13.07.2020, 01:31 -
#1
1. Imię :
Maja.


2. Wiek :
13 lat.


3. Dokładny nick w grze :
majunia_


4. Przybliżona data rozpoczęcia gry na serwerze minecraft minecraft Lecraft.pl :
Gram od ok 2 lat, prawie 3.


5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer :
8h+


6. Czy  byłeś kiedykolwiek karany na serwerze minecraft minecraft, discordzie, forum? Jeśli tak to za co? :

Byłam na minecrafcie, za to że kiedyś floodowałam, ostro chat, ze względu na to że się zmieniłam, nie robię już nic co mogło by utrudniać innym grę.


7. Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Chatmod? :
Komendy które powinien znać chatmod są następujące:


/cc - czyści cały chat.
/c off - wyłacza chat.
/c on - włącza chat.
/sprawdz [nick] - sprawdza gracza czy nie ma cheatów.
/tempmute [nick] [czas] [powod] - wycisza gracza na określony czas.
/kick [nick] [czas] [powod] - wyrzuca gracza z serwera minecraft na określony czas.
/warn [nick] [czas] [powod] - dany gracz dostaje ostrzeżenie.
/cmi [nick] [czas] [powod] - wyrzuca gracza z trybu.

============================================================================================================================
8.Czy posiadasz powyżej wymienione programy? Jakie? : posiadam wszystkie Wink

9. Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać Chatmodem :
Chciałabym zostać chatmodem,iż gdy pilnuje chatu uważnie,jestem pogodną dziewczyną ,lubię pomagać innym, zawsze doradzę komuś.


10. Opisz tutaj siebie :
Mam na imię Maja,mam 13 lat.Jestem sympatyczną i pogodną osobą.Lubię komuś pomóc/doradzić,interesuje się informatyką,bardzo lubię grać.Moje hobby to jazda konna, co prawda już nie jeżdzę ale poprostu uwielbiam jezdzic konno Big Grin. Często gadam na discordzie. Bardzo długo gram zazwyczaj jak jestem wyspana,gram zazwyczaj do późna.W przyszłości chce zostać aktorką.Czas wolny spędzam przed komputerem albo robie inne rzeczy.


11. Czy masz sprawny mikrofon ? :
Tak.


12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft minecraft?:
Nie.


13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy:
Nie,lecz chciałabym spróbować.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.07.2020, 02:24 przez majunia_.
Maatev_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

33
639 posts 18 threads Dołączył: Dec 2019
13.07.2020, 06:12 -
#2
Zdaje mi się, że ściągnęłaś od kogoś podanie. Dlaczego? Punktu 8 w nowym wzorze juz nie ma, więc dlaczego znalazł się w twoim podaniu?
Brak poprawnego wzoru

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.07.2020, 06:12 przez Maatev_.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości