[PRZYJĘTE] Dustus


Napisał(a): Dustus


Oceń wątek
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


5 posts in this topic
Dustus
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
29 posts 3 threads Dołączył: May 2019
Photo  13.07.2020, 07:20 -
#1
  • 1. Imię: Dustin
  • 2. Wiek: 15
  • 3. Dokładny nick w grze: Dustus
  • 4. Przybliżona data rozpoczęcia gry na serwerze minecraft minecraft Lecraft.pl: O ile pamiętam, grę rozpocząłem na początku serwera minecraft, jest to 6 lub 7 lat (2013 albo 2014)
  • 5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer: 2 godziny przy komputerze + z telefonu 1-2 godziny. Z telefonem mam taki nie raz problem, że nie mogę się połączyć z serwerem i muszę czekać, aż będzie dostępny znajomy. 
  • 6. Czy byłeś kiedykolwiek karany na serwerze minecraft: minecraft, discordzie, forum? Jeśli tak to za co? Maksymalna ilość ostrzeżeń (stare kontro), ban za multikonto (nałożone na stare konto)
  • 7. Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Chatmod? Jak sama nazwa nam wskazuje, ranga ta zajmuje się moderowaniem chatu (rozwiązywanie konfliktów, upominanie graczy – dawanie im rad dotyczących gry).
  • 8. Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać Chatmodem: Będąc wcześniej w moderacji skyblocka odszedłem z pewnych powodów. Chciałbym znów dostać się do administracji serwera minecraft, nawiązywać nowe znajomości oraz przede wszystkim posiadać większe możliwości co do pomocy graczom. Chciałbym również się rozwijać co byt u was mi pokazał parę razy.
  • 9. Opisz tutaj siebie.: Nazywam się Dustin oraz mam 15 lat, urodzony zostałem 2 czerwca 2005 roku. Mieszkam w województwie lubuskim które graniczy z Niemcami. Dziennie interesuje się germanistyką oraz muzyką. Germanistyka jest dla mnie zainteresowaniem oraz pasją, gdyż przykładam do tego wielkie starania, gdy mi coś nie wychodzi - to zwyczajnie siadam na spokojnie i staram się poszukać logicznego wyjścia. Jednak ważną rzeczą jaką jest wspomnieć jest to, że nie raz trzeba zareagować szybko i gdy popełnimy błąd to, należy go wtedy naprawić bądź pozostawić oraz wyciągnąć z tego lekcję. Muzyka jest dla mnie pewnym środkiem uspokojenia emocji oraz aparatem dobrego zapanowania nad sytuacją. Poruszając kwestię umiejętności, posiadam umiejętności zarządzania, psychologii oraz pracy w grupie. Jestem osobą asertywną, staram się wypowiedzieć swoimi słowami oraz przede wszystkim wyczerpać tak temat by nie dało się już zadać kolejnych pytań. Bardzo lubię przekazywać swoją wiedzę co wiąże się oczywiście z dużą odpowiedzialnością, gdyż fałszywe bądź nieaktualne informacje mogą źle działać na m.in opinię danej rzeczy. Jestem również osobą odpowiedzialną oraz pracowitą. Do powierzonych mi zadań, staram się przykładać tak aby wszystko było zapięte na ostatni guzik. Bardzo ważną rzeczą jest również to, aby takie zadanie wykonać, bynajmniej dokonać próby - jeżeli się nie uda, to można wyciągnąć lekcję. Jedną z moich cech, jest również gadatliwość. Myślę, że ta cecha jest negatywną, lecz może być pozytywną, proszę ocenić samemu. Gadatliwy jestem z tego powodu, ponieważ lubię po prostu rozmawiać oraz dyskutować na różne tematy. Jedną z moich cech charakteru jest również, grzeczność. Staram się zawsze odpowiedzieć grzecznie oraz pokazywać kulturę osobistą.
  • 10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE)? Tak.
  • 11. W jaki sposób złagodzisz powstałe konflikty: Dobrą metodą na wyegzekwowanie, złagodzenie konfliktu jest rozmowa, podczas której można wyciągnąć bardzo dużo wniosków m.in., dlaczego powstał konflikt oraz w jaki sposób można go złagodzić. Do dyspozycji mam również kary, które są dla mnie ostatecznym środkiem, używam ich zwykle, gdy to co mówię nie przynosi skutku, bądź strony mnie nie słuchają. 
  • 12. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?: Tak, byłem.
  • 13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb, ile razy: Skyblock – 2 razy
  • 14. Co chciałabyś/chciałabyś zmienić na naszym serwerze minecraft minecraft:
  • [Dodać] Gdy wejdzie nowa osoba na serwer skyblocka to gracze się z nią nie witają. Aby nowa osoba na serwerze minecraft czuła się dobrze można napisać skrypt, który nadaje np. 1 tokena dla osoby, która się przywita z tym graczem. 
  •  [Dodać] Event szklana pułapka – event ten polegałby, aby jak najszybciej dotrzeć na sam dół wieży. Każdy poziom wieży byłby zapełnionym kolorowym szkłem, a wśród bloków jedna dziura, przez którą przechodziłoby się na dół. Trzy osoby, które dobiegną najszybciej otrzymają nagrodę.
  • [Naprawić] Elytra na spawnie. Osoby które na pewno przypadkiem latały elytrą na spawnie zauważyły, że można się od podłogi odbijać – uważam, że można to naprawić aby już zniknął zakaz latania skrzydłami na spawnie.15. Coś na koniec: Wierzę, że znów będę mógł do was zawitać i to tak na dłużej. Jestem również na wyjeździe, dlatego na serwer staram się wchodzić z telefonu, a gdy zajdzie potrzeba to wejdę również na discorda.
zukosa_pl
permulsja w płynie
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
234 posts 7 threads Dołączył: Feb 2020
13.07.2020, 07:56 -
#2
Podanie jest bardzo przejrzyste i bogate w informacje. Masz doświadczenie, a całokształt daje o tobie wrażenie człowieka ogarniętego.
Grasz tu długo i na pewno masz spore doświadczenie.

Jestem na TAK.

Pozdrawiam^^
[img=500x200]

via Gfycat

[/img]
FeZziak
Lmao
avatar usera

width=

Zarejestrowany

7
86 posts 13 threads Dołączył: Mar 2019
13.07.2020, 11:36 -
#3
Wiek +
Czas jaki możesz poświęcić +/-
Zapomniałeś wypisać uprawnień chat moda w pkt 7 -
Pkt 8/9 rozwinięty +
Doświadczenie +
Aktywnosc +/-
Udzielanie sie +/-
Pomimo średniej aktywności starasz się udzielać jak najwięcej. Moja ocena to Neutral
MaticzekYTPL
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 1 threads Dołączył: Jul 2020
13.07.2020, 20:38 -
#4
Jesteś aktywną osobą, którą prawie codziennie widuję na serwerze minecraft. Świetnie przedstawiłeś siebie w tym podaniu, co przekonuje mnie do Twojej osoby. Wielokrotnie widziałem również, że starasz się pomagać, odpowiadać na pytania. Jest to podstawowy obowiązek na tym stanowisku. Moja ocena - TAK.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.07.2020, 20:39 przez MaticzekYTPL.
Mpnlx
Kaktusik <3
avatar usera

width=

Zarejestrowany

42
182 posts 15 threads Dołączył: Nov 2017
16.07.2020, 09:42 -
#5
Dam Ci szanse! Podanie bardzo ładne, czas gry ujdzie, ale wierze że da się to zmienić Big Grin
Napisz do mnie na Discordzie kiedy pasuje Ci drugi etap rekrutacji
Mpnlx
Kaktusik <3
avatar usera

width=

Zarejestrowany

42
182 posts 15 threads Dołączył: Nov 2017
16.07.2020, 13:38 -
#6
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości