[ODRZUCONE] Podanie Na Budowniczego


Napisał(a): ToJaKoala


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


4 posts in this topic
ToJaKoala
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 1 threads Dołączył: Apr 2020
13.07.2020, 19:30 -
#1
[b]1.Imię : Maciej
[/b]

2.Wiek : 13

3.Nick w grze : ToJaKoala

4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft minecraft Lecraft : Około 2-3 lat

5.Serwer oraz numer działki z budowlą : Creative, VipDzialki /p h 2 ToJaKoala

6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : Posiadam Discorda i Messengera/Facebooka

7.Komendy przydatne w roli budowniczego : //wand - przywołuje magiczną siekierkę, //set - stawia w danym obszarze bloki, //replace - zamienia dany  obszar na dany blok, //move - przesuwa obszar w strone ktora patrzymy o daną ilość bloków, //stack - stackuje zaznaczony obszar w daną stronę, //copy - kopiuje zaznaczony teren, //paste - wkleja teren skopiowany, //cyl - tworzy pełne koło wokól gracza, //hcyl - tworzy puste koło wokół gracza, //br cyl - za pomocą narzędzia tworzy wypełnione kółko, //br sphere - za pomocą narzędzie tworzy pełna kulę, //br cliff - za pomocą narzędzia tworzy tak zwane klify, //br circle - za pomocą narzędzie tworzy pionowe kółko, //br gravity - za pomocą narzędzia nadaje grawitację na blok, //br layer - za pomocą narzędzia tworzy warstwy, //br line - za pomocą narzędzia tworzy linie, //br rock - za pomocą narzędzia tworzy tak zwany kamień, //br smoth - za pomocą narzędzia wygładza teren, //br tree - za pomocą narzędzia tworzy drzewo

8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko Profesjonalnie buduje od roku, mam w tym już doświadczenie (byłem wcześniej budowniczym na innym serwerze minecraft ). Myślę, że odnalazł bym się dzięki temu jako budowniczy na serwerze minecraft

9.Coś o sobie : Mam na imię Maciej mam 13, prowadzę kanał na YouTube: Koala & Panda, dzięki któremu miałem tu kiedyś rangę: MiniYT. Prowadzę małą ekipę budowniczych "Minecraft Zou" a na LeCrafcie gram od około 2017/18 roku.

10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak

11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : Premium

12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem ekipy Budowniczych na innym serwerze minecraft minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Tak


[b]13.Czy byłeś/aś już w ekipie Budowniczych na serwerze minecraft minecraft minecraft Lecraft? : Nie

[/b]
Winnetou
i'm hot i think
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
131 posts 5 threads Dołączył: Apr 2020
13.07.2020, 19:41 -
#2
Zły dział, zły tytuł
Poza tym kiedy było 25.05 dostałeś prawdopodobnie bana ze swoim koleżką lub też nie z tego co kojarze
ale nieważne, powody są na początku wiadomości
na NIE
YanKEE WiTH NO BrIM
Jakub Jaskulski
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
23 posts 2 threads Dołączył: Apr 2020
13.07.2020, 19:50 -
#3
Nie ten dzial/zły tytul
obraz. be
zukosa_pl
permulsja w płynie
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
234 posts 7 threads Dołączył: Feb 2020
13.07.2020, 20:28 -
#4
Tak jak powyżej: Poprawny tytuł to [PODANIE] nick, a poza tym rekrutacja na stanowisko budowniczego znajduje się trochę niżej(pod skyblockiem chyba), w każdym bądź razie jest to wyraźnie oznaczona zakładka.

Pozdrawiam^^
[img=500x200]

via Gfycat

[/img]
Maatev_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

33
639 posts 18 threads Dołączył: Dec 2019
13.07.2020, 21:48 -
#5
Nie ten dział

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.07.2020, 21:48 przez Maatev_.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości