[ODRZUCONE] arok02


Napisał(a): arek


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


2 posts in this topic
arek
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 1 threads Dołączył: Jul 2020
13.07.2020, 21:53 -
#1
1. Imię :Arek
2. Wiek : 11
3. Dokładny nick w grze : arok02
4. Przybliżona data rozpoczęcia gry na serwerze minecraft minecraft Lecraft.pl : 3.06.2019 (chyba)
5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : 6/10 godzin
6. Czy  byłeś kiedykolwiek karany na serwerze minecraft minecraft, discordzie, forum? Jeśli tak to za co? : nie
7. Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Chatmod? : obowiazki: pomagac graczom, aktywnosc na serwerze minecraft, karać graczy za łamanie regulaminu uprawnienia: /ban /tempban  /chat wyczysc /chat zablokuj /chat odblokuj /tp

8. Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać Chatmodem : wydaje mi się że brakuje osób
9. Opisz tutaj siebie. Minimum 8 rozbudowanych zdań : jestem zwyczajnym chlopakiem, oceny nie mam zbyt dobre. gram w minecrafta od 2014 r. moje hobby to gry komputerowe i sport. Lubie spotykać sie znajomymi i jezdzic rowerem. jak mnie sie pozna to można zauważyć że jestem pełen energi ale na czacie jestem spokojny. Nienawidze jak ktoś mi przerywa. jestem wrażliwy tylko tego nie pokazuje. mam krótkie ciemne włosy. i bardzo lubie chodzic w dresach. 
10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? :Tak
11. W jaki sposób złagodzisz powstałe konflikty : na początku dowiem sie o co chodzi jesli np. zniszczenie dzialki dam /tempban (nick) na 30 min 
12. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft minecraft?:Nie ale chce sprobować
13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy: nie bylem 
14. Co chciałabyś/chciałabyś zmienić na naszym serwerze minecraft minecraft: nic
15. Coś na koniec: tak jestem młody ale uważam że znam sie na chat modzie
Epicus
Myśliciel Creative!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
57 posts 9 threads Dołączył: Jan 2020
13.07.2020, 21:56 -
#2
to podanie to żart?,
kolorystyka -
komendy -
11 punkt ( za zniszczenie działki nie odpowiada administracja ) -
czas - ? muszę sprawdzić
udzielanie - ? muszę sprawdzić
nie ma czegoś takiego, że napiszesz, że brakuje administracji -
wiek -
wątpię, że poświęcisz taki czas w dziennie
pozdrawiam
na nie
Tra-la-la-BENC!
Maatev_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

33
639 posts 18 threads Dołączył: Dec 2019
13.07.2020, 22:27 -
#3
Rekru +14, z wyjątkami +13

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.07.2020, 22:27 przez Maatev_.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości