[ZAMKNIĘTE]  Podkop211
Napisał(a): podkop211

Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

4 posts in this topic
podkop211
Nowy
*

0
3 posts 2 threads Dołączył: Jul 2020
14.07.2020, 20:48 -
Podkop211
multi wcob
14.07.2020
Ban na ip
Louellay

Dostałem bana za multikonto i proszę o zdjęcie bana z mojego konta ponieważ wraz z moim bratem BolVen'em gramy na jednym IP. (internecie)
Jedyne multikonto jakie używałem było pod nickiem KlepaNaGoleKlaty z które go praktycznie nie korzystałem i może zostać zbanowane nie mam nic na przeciwko.
zukosa_pl
_Stalker of Chernobyl_
**

Zasłużony

9
175 posts 7 threads Dołączył: Feb 2020
14.07.2020, 20:55 -
Ogólnie multikonto mogłeś zgłosić do administracji, lub na forum w zakładce gra z rodzeństwem. Nie miałbyś teraz bana.
Osobiście jestem za ub, ale sam rozumiesz ze łamanie regulaminu jest karane.

Pozdrawiam^^
                                                             [Obrazek: 200.gif]
podkop211
Nowy
*

0
3 posts 2 threads Dołączył: Jul 2020
14.07.2020, 21:09 -
Ogólnie to gram tylko na gildiach i do tej pory nikt nie miał problemu  ,że gramy razem z bratem na jednym ip , dopóki mój brat nie wszedł na creative mode gdzie admini podobno rozdają warny i bany jak świeże bułki. Jedyny regulamin jaki przeczytałem to był ten na gildiach, i chyba była tam wzmianka o multikontach. Nie czytałem ogólnego regulaminu Lecrafta i wiem, że to ,że nie znam regulaminu nie znaczy ,że nie muszę go  przestrzegać.
zukosa_pl
_Stalker of Chernobyl_
**

Zasłużony

9
175 posts 7 threads Dołączył: Feb 2020
14.07.2020, 21:28 -
Z twojej wypowiedzi wnioskuję że cv i gildie raczej za sobą nie przepadają : D
Po prostu cv jest obleganym trybem przez większość dnia aż do godzin  nocnych, a częstsze kontrole są spowodowane większą aktywnością cheaterow po dodaniu /warp pvp.
Rozdając warny i bany adm po prostu ściśle wywiązuje się że swojego obowiązku i tyle.

W regulaminie cv jak i innych trybów jest zakaz korzystania z  multi.(jesli nie są one zgłoszone). 
To że nikt Ci na to dotąd nie zwrócił uwagi, nie oznacza że tak nie jest.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.07.2020, 21:29 przez zukosa_pl.
                                                             [Obrazek: 200.gif]
Louellay
Moderator

Moderator

6
47 posts 5 threads Dołączył: Nov 2019
15.07.2020, 22:33 -
To czemu nie zgłosiliście że gracie na jednym internecie? Mogliście ominąć teraz ten problem. Załatwimy sprawę ale po tym chcę widzieć zgłoszenie o multikonto.
Kiedy wam pasuje możecie do mnie napisać na Discordzie w celu weryfikacji tożsamości lub nagrać wiadomość głosową potwierdzającą że jest was dwóch, wraz z nickami.
Ciebie mogę odbanować, niestety BolVen unbana nie dostanie z racji że zrobił multikonto w celu ominięcia bana od itsHuzzu na Creative.

Dobra widzę zgłoszenie, pozostaje kwestia weryfikacji

Sprawa rozwiązana, Podkop211 odbanowany ban u BolVena zostaje, konta dodane do listy zgłoszonych.

[Obrazek: zamkniety.png]
Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.07.2020, 22:59 przez Louellay.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości