[ODRZUCONE] MrNikoo


Napisał(a): MrNikoo


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


1 posts in this topic
MrNikoo
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 2 threads Dołączył: Jul 2020
15.07.2020, 21:51 -
#1
1. Imię : Nikodem
2. Wiek : 13 w tym roku 14 [Grudzień 7]
3. Dokładny nick w grze : MrNikoo
4. Przybliżona data rozpoczęcia gry na serwerze minecraft minecraft Lecraft.pl : Ok Lipiec 2019 inny nick [Miałem tutaj Mvipa] Nicku niestety nie pamiętam [Zmieniałem nick na premce]
5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : 7-12 Godzin co ok. tego
6. Czy  byłeś kiedykolwiek karany na serwerze minecraft minecraft, discordzie, forum? Jeśli tak to za co? : Nie z tego co pamiętam na tym nicku i na tamtym nie byłem karany
7. Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Chatmod? : Odpowiadać na pytania graczom, udzielać się na forum, zgłaszać błędy do administracji, pomagać nowym graczom, aktywnym trzeba być na serwerze minecraft oraz na forum. A komendy to: /warn [daje ostrzeżenie osobie], /Tempmute [Wycisza osobę na określony czas], /Chat Clear [Czyści chat], /Chat on [Włącza chat], /Chat off [Wyłącza chat],  /Kick [Wyrzuca gracza z serwera minecraft] chyba to tyle więcej raczej nie ma chatmod [Wyjątki są i czasami mi /tempban jeszcze]
8. Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać Chatmodem : Mam dobrą samoocenę, dobrą ortografię, jestem miły lubię pomagać graczom, jestem barddzo  cierpliwy trudno mnie zdenerwować i chcę zostać Chatmodem żeby  pomagać graczom i oprowadzać ich po  naszym serwerze minecraft  Smile
9. Opisz tutaj siebie. Minimum 8 rozbudowanych zdań :  Jestem Nikodem mam 13  lat interesuję się informatyką oraz grafiką. W  przyszłości chciał bym  zostać informatykiem i pisać skrypty do  gier i na strony, chciał bym też założyć swój  serwer na własnych pluginach i skryptach. Jak już wyżej pisałem jestem osobą cierpliwą, miłą lubię pomagać oraz oprowadzać nowych graczy. Jestem aktywny na serwerze minecraft jak i na forum kiedyś byłem tutaj Mvipem ale to na innym nicku. Chciałem powrócić do minecrafta  na  dłużej tak jak kiedyś grałem i budowałem domy z kolegami własnie na tym serwerze minecraft.  Mam dobrą ortografię oraz samoocenę, nie przejmuje się hejtem.  Jestem  bardzo aktywny oraz mam dużo wolnego czasu i mogę poświęcić na ten serwer dużo  czasu.
10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak
11. W jaki sposób złagodzisz powstałe konflikty : Zapytał bym się o co się kłócą i próbował załagodzić ten konflikt  jeżeli to by nie pomogło bym użył komendy najpierw kick a jeżeli to nie pomoże to mute na kilka minut.
12. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft minecraft?:  Tak miałem kiedyś 2 swoje serwery byłem dużo razy chatmodem, moderatorem, adminem i wiele więcej.
13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy: Nigdy nie byłem ale kiedyś musi być  ten pierwszy raz tutaj Smile
14. Co chciałabyś/chciałabyś zmienić na naszym serwerze minecraft minecraft: Dodać trochę kultury [Nie mówię że teraz też nie ma kulturki] aktywnego chatmoda, miłą osobę oraz wiele więcej Smile

Życzę miłego wieczoru/dnia :

15. Coś na koniec:
Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.07.2020, 21:52 przez MrNikoo.
Maatev_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

33
639 posts 18 threads Dołączył: Dec 2019
15.07.2020, 22:05 -
#2
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości