Rekrutacja na ChatMod by Mat1i


Napisał(a): Mat1i


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


5 posts in this topic
Mat1i
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 2 threads Dołączył: Jul 2020
16.07.2020, 15:42 -
#1
1. Imię : Mateusz
2. Wiek : 14
3. Dokładny nick w grze : Mat1i
4. Przybliżona data rozpoczęcia gry na serwerze minecraft minecraft Lecraft.pl : 05.05.2020
5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : 6/7h
6. Czy  byłeś kiedykolwiek karany na serwerze minecraft minecraft, discordzie, forum? Jeśli tak to za co? : Nie byłem
7. Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Chatmod? : Uprawnienia: banowanie, kickowanie, mutowanie, Obowiązki: Zajmowanie się chatem
8. Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać Chatmodem : Ponieważ jestem często na serverze i chciałbym zadbać o chat
9. Opisz tutaj siebie. Minimum 8 rozbudowanych zdań : Cześć jestem Mateusz, mam 14 lat. Lubię grać w minecrafta, tym bardziej na serverze Lecraft.pl. Lubię grać w piłkę nożną. Zajmuję się graniem w gry profesjonalnie. Wydaję bardzo dużo pieniędzy na gry, stanowisko. Lubię słuchać muzyki hip-hop, trap, rap. Jestem często aktywny na serverze. Często każdemu pomagam ze swojej dobrej woli Smile.
10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak
11. W jaki sposób złagodzisz powstałe konflikty: Ja: Wyzywając do niczego nie dojdziecie
12. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft minecraft?: Tak
13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy: Nie, nie byłem
14. Co chciałabyś/chciałabyś zmienić na naszym serwerze minecraft minecraft: Najbardziej chciałbym zmienić end na survival v1
15. Coś na koniec: Dziękuję za przeczytanie mam nadzieję, że się dostane do Administracji jako ranga Chatmod Big Grin
Mrozon
Pʀᴢʏᴊᴀᴄɪᴇʟ

width=

Zbanowany

323 posts 15 threads Dołączył: Oct 2017
16.07.2020, 15:43 -
#2
zły tytuł, brak wymaganego wieku = bezwarunkowe odrzucenie podania
Jestem na NIE
zukosa_pl
permulsja w płynie
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
234 posts 7 threads Dołączył: Feb 2020
17.07.2020, 08:48 -
#3
W sumie mrozon wyjaśnił.
Mnie najbardziej razi zły tytuł, ale podanie też proste i nierozwinięte.
Na NIE.
[img=500x200]

via Gfycat

[/img]
mrowka
HeadAdmin
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
7 posts 0 threads Dołączył: Jul 2020
17.07.2020, 17:18 -
#4
Podanie niezbyt rozwinięte, śmiałbym powiedzieć nawet, że pisane na tzw. "kolanie". Czyli szybko, żeby tylko napisać i się nie rozpisać.
Konflikty to nie tylko, wyzywanie i wydaję mi się, że taki tekst by raczej nie pomógł, nie doszedł byś raczej tym do rozwiązania problemu innych graczy.
Jestem na NEUTRAL.
iKeeann
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 1 threads Dołączył: Jul 2020
25.07.2020, 10:57 -
#5
Podanie bardzo słabo napisane, nie jest rozwinięte. Tytul zły Na NIE
pozdrawiam
andy
ProGamer

width=

Zbanowany

85 posts 6 threads Dołączył: Nov 2019
25.07.2020, 12:25 -
#6
Podanie bardzo słabe, punkty 8 I 9 słabo rozwinięte(punkt 9 to chłopie poleciałeś kekw) komendy nie opisane i pisane na szybko.
Zasadniczo całe podanie jest pisanie na kolanku
Moja ocena to zdecydowane NIE
Pozdrawiam




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości