[PRZYJĘTE] _DandysSaczy


Napisał(a): Dandys_Saczy


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


8 posts in this topic
Dandys_Saczy
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
619 posts 7 threads Dołączył: Apr 2018
22.07.2020, 23:09 -
#1
Imię

 Na imię mi Szymon. 

Wiek

Aktualnie mam 18 lat. 

Dokładny nick w grze

_DandysSaczy.

Przybliżona data rozpoczęcia gry

Na serwerze minecraft gram od 2018 roku. (wcześniej mój nick był nieco inny, aczkolwiek ta zmiana jest mało zauważalna). 

Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer

Wydaje mi się, że na serwer mogę poświęcić w dni robocze od 3 do 4 godzin, a w dni wolne od 5 godzin+.


Czy byłeś kiedykolwiek karany na serwerze minecraft minecraft, discordzie, forum

Na serwerze minecraft minecraft nie byłem karany nigdy oprócz niesłusznych warnów od konsoli. Na forum oraz discordzie również nie otrzymałem żadnej kary.

Jakie obowiązki i uprawnienia posiada ranga chatmod

Obowiązki, które ma ranga chatmod to między innymi pilnowanie chatu swojego trybu, lecz nie tylko. Do innych obowiązków należy również pomoc graczom, rozwiązywanie konfliktów, odpowiadanie na różnorakie pytania, którymi codziennie gracze zasypują administrację. 
Jeżeli chodzi o uprawnienia, to chatmoderator ma możliwość do: 

Czyszczenia chatu: /cc. 
Wyłączania/włączania chatu: /c off,on
Ostrzegania graczy: /warn.
Wyciszania graczy: /tempmute.
Wyrzucania graczy z trybu: /cmi kick. 


8. Dlaczego chciałbyś zostać Chatmodem :

ChatModem chciałbym zostać dlatego, że lubię pomagać graczom. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pełnieniu funkcji administracyjnych na serwerach minecraft. Potrafię łagodzić konflikty pomiędzy graczami oraz znam większość komend, które posiada ranga chatmod'a, ale też i bardziej zaawansowanych. Nie wdaję się w zbędne dyskusje oraz kłótnie z użytkownikami. Staram się im pomagać, ostrzegać łamiących regulamin. Byłem już w administracji na lecrafcie na stanowisku opiekuna minigier, ale też chatmoda creative. Mam szeroką wiedzę na temat administracyjnych kręgów, a moje doświadczenie jest dosyć spore. Kolejnym aspektem jest to, że w żaden sposób nie łamię regulaminu panującego na trybie. Na serwerze minecraft gram już dłuższy czas, dlatego znam już go na tyle dobrze, aby powrócić do ekipy.  

Opisz tutaj siebie. Minimum 8 rozbudowanych zdań

Na imię mi Szymon. Aktualnie mam 18 lat. Mieszkam w województwie lubuskim i uczęszczam do technikum logistycznego. W wolnym czasie lubię czytać książki, oraz spotykać się ze znajomymi. Poza czytaniem książek lubię grać w piłkę nożną, słuchać muzyki. Jeżeli chodzi o muzykę - jest to rap, rock oraz metal. Moim ulubionym zespołem rockowym jest Slipknot. Jeżeli chodzi o rap, słucham wszystkiego po trochu, zależy jak wpadnie w ucho. Mam rodzeństwo, jest to młodszy brat. Zapomniałem też dodać, że uwielbiam grać w gry. Kolejną rzeczą jest to, że lubię oglądać mecze piłki nożnej. Mam jeden klub, któremu kibicuję najbardziej - jest to Borussia Dortmund. To chyba tyle o mnie. 

Czy posiadasz sprawny mikrofon (TAK/NIE)

Tak, mam sprawny mikrofon

W jaki sposób załagodzisz powstałe konflikty

Powstałe konflikty starałbym się załagodzić w sposób lojalny. Zapytałbym graczy, pomiędzy którymi doszło do spięcia o co chodzi. Po wytłumaczeniu przez nich zaistniałego problemu, starałbym się w uczciwy sposób go zamknąć. Jeżeli jednak gracze nie przystopowaliby na tym, byłbym zmuszony wlepić im odpowiednią karę. 

Czy miałeś możliwość bycia członkiem administracji innego serwera minecraft minecraft

Tak, miałem możliwość bycia w administracji innego serwera minecraft.

Czy miałeś możliwość bycia w administracji na serwerze minecraft minecraft lecraft

Miałem możliwość bycia w administracji lecrafta kilka razy, chyba były to dwa. Byłem opiekunem minigier.

Co chciałbyś zmienić na naszym serwerze minecraft minecraft

Na serwerze minecraft minecraft moim zdaniem nie ma zbyt wiele konieczności zmian. Ewentualnie zmieniłbym lekko wygląd prefixów na TAB trybu creative. 

Coś na koniec

Na koniec chciałbym podziękować wszystkim użytkownikom, którzy mieli chęć przeczytać moje podanie. Mam nadzieję, że przypadło Wam do gustu, a opiekun trybu creative da mi szansę za moje starania. Mój cplaytime nie posiada ogromnie spędzonego czasu na trybie, aczkolwiek staram się grać jak najwięcej mogę. Mogło być lepiej, aczkolwiek ostatnio doszedł mi kurs na prawo jazdy co skróca mój czas w niektóre dni, oraz za jakiś czas wybieram się do pracy.  Liczę na zrozumienie <3 


obraz
zukosa_pl
permulsja w płynie
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
234 posts 7 threads Dołączył: Feb 2020
22.07.2020, 23:34 -
#2
Neutral

Pojawiłeś się ostatnio na cv, od czasu do czasu powiedziałeś coś od siebie, ale to jeszcze nie to.
Faktem jest że masz doświadczenie, ale mogłeś jeszcze dać sobie trochę czasu.

Pozdrawiam^^
[img=500x200]

via Gfycat

[/img]
Amelka Chełkowska
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
11 posts 3 threads Dołączył: Jun 2020
23.07.2020, 01:27 -
#3
Ajj Dandys to tak:
Ostatnio często zauważam cie na czacie więc aktywność jest na plusik
Czas który możesz spędzić, do spełnienia
Jeżeli chodzi o komendy to kilka zabrakło -
8 i 9 na +
doświadczenie +
Wsm to jestem na TAK, myśle że znasz te brakujące komendy, powodzenia
Amqa 123 pozdrawiam
Mrozon
Pʀᴢʏᴊᴀᴄɪᴇʟ

width=

Zbanowany

323 posts 15 threads Dołączył: Oct 2017
23.07.2020, 08:34 -
#4
Zacząłeś się udzielać dopiero w tym tygodniu, miałeś przerwę roczna i uważam ze za krótko jesteś jeszcze na serwerze minecraft aby pełnić funkcje ChatMod’a - na NIE
andy
ProGamer

width=

Zbanowany

85 posts 6 threads Dołączył: Nov 2019
23.07.2020, 09:57 -
#5
Ja jestem na tak!
+Masz ogromne doświadczenie w tym byłeś już tu opiekunem
+Punkty 9 i 8 fajnie rozpisane
-Zabrakło kilku komend które ma ChatMod
Powodzenia!
Winnetou
i'm hot i think
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
131 posts 5 threads Dołączył: Apr 2020
23.07.2020, 10:40 -
#6
Hey
Kurcze.. to jest trudna decyzja, myślę że pomimo tego że masz dopiero te 14 godzin aktywności od siebie dałbym ci szansę, widać jesteś ogarnięty, zależy ci, ale mało pomagasz, mało się udzielasz. Na pewno przydałbyś się w administracji, bo jak już mówię jesteś ogarnięty. Ale te powody wyżej się skreślają moja ocena to:
Neutral
YanKEE WiTH NO BrIM
Mrozon
Pʀᴢʏᴊᴀᴄɪᴇʟ

width=

Zbanowany

323 posts 15 threads Dołączył: Oct 2017
23.07.2020, 10:51 -
#7
(23.07.2020, 08:34)mrozon napisał(a): Zacząłeś się udzielać dopiero w tym tygodniu, miałeś przerwę roczna i uważam ze za krótko jesteś jeszcze na serwerze minecraft minecraft aby pełnić funkcje ChatMod’a - na NIE
doprecyzuje swoją ocenę, miałeś rok przerwy, udzielasz się 1/2tygodnie a żeby być chatmodem, musisz grac conajmniej miesiąc 
Dandys_Saczy
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
619 posts 7 threads Dołączył: Apr 2018
23.07.2020, 12:46 -
#8
(23.07.2020, 10:40)Winnetou napisał(a): Hey
Kurcze.. to jest trudna decyzja, myślę że pomimo tego że masz dopiero te 14 godzin aktywności od siebie dałbym ci szansę, widać jesteś ogarnięty, zależy ci, ale mało pomagasz, mało się udzielasz. Na pewno przydałbyś się w administracji, bo jak już mówię jesteś ogarnięty. Ale te powody wyżej się skreślają moja ocena to:
Neutral

Tiaa, 14 godzin to nie ogromne ilości czasu spędzone na serwerze minecraft. Co do tego, że mało pomagam i mało się udzielam - zapewne mijamy się na serwerze minecraft, gramy w innych godzinach. Przykładowo w dniu dzisiejszym staram się pograć około siedmiu godzin. Przed decyzją opiekuna mam jeszcze czas, żeby bardziej się wykazać Big Grin.  //Sory za pisanie pod podaniem <3
Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.07.2020, 12:48 przez Dandys_Saczy.
obraz
RedoPl
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
127 posts 2 threads Dołączył: Jul 2017
23.07.2020, 12:53 -
#9
Przyjete zapraszam na 2 etap rekrutacji w sprawie dogadania godziny pisz do oLEK2K#4788 na dsc dziekuje

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.07.2020, 12:53 przez RedoPl.
To że milczę nie znaczy że nie mam nic do powiedzenia




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości