Podanie Deksiu


Napisał(a): Deksiu


Oceń wątek
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


22 posts in this topic
Deksiu
Niezarejestrowany

width=

6 posts 1 threads Dołączył: Jul 2016
30.08.2016, 15:37 -
#1
1. Imię: Kacper Bilski

2. Wiek: 14

3. Nick w grze: Deksiu

4. Status konta [Premium/Non-Premium]: Posiadam konto Premium.

5. Ile czasu grasz na serwerze minecraft Lecraft: Od około 2 lat 

6. Czas, jaki możesz poświęcić dziennie na serwer: Tak około 3 (Jako iż zbliża się szkoła to w Weekendy mogę poświęcić nawet 4)

7. Posiadasz sprawny mikrofon? [Tak/Nie]: Tak posiadam sprawny mikrofon.

8. Posiadasz Skype oraz TeamSpeak 3? [Tak/Nie]: Tak posiadam obydwa.

9. Komendy przydatne w roli Młodszego moderatora: /mute (nick) (czas), /kick (nick), /ban (nick), /Jail (nick) (czas), /cc, /invsee, (Po awansie na Moderatora można Czyścić działki Banować (Wyżej wymienione))

10. Dlaczego akurat Ciebie powinniśmy wybrać? Przekonaj nas do siebie: Nie będę tu kłamał: Nie należę do osób najsympatyczniejszych ale potrafie być też miły jeżeli ktoś jest też dla mnie miły, Oczywiście w roli moderatora będę musiał być miły i pomocny nieważne czy gracz to odwzajemnia. Jeżeli ktoś mi przydzieli jakieś zadanie staram się je wykonać jak najlepiej (często też nie lubie jak ktoś mi przeszkadza w tym zadaniu gdyż wtedy nie mogę się skupić i się dekoncentruję) (no chyba że moim zadaniem jest uciszanie graczy nie przestrzegających regulaminu wtedy mi to sprawia przyjemność >Smile) Generalnie złożyłem podanie gdyż gdy patrzyłem na listę Administracji na CV to zobaczylem że tylko Werci jest w Adm więc chcę pomóc gdyż samemu nie ogarnie całego serwera minecraft potrzebuje w tym pomocy.
11. Dodatkowe informacje o sobie: Mieszkam w Niemczech, znam 3 Języki (Polski, Angielski, Niemiecki), mam wadę wzroku, czasami zdarzy mi się zająkać, Nie mam dziewczyny ;-;, Idę do siódmej Klasy (OMG CHYBA 1 GIMBY DOWNIE!) otóż nie, w Niemczech nie ma gimnazjum są klasy od 1-12 i generalnie powinienem być w ósmej ale gdy przeprowadziłem się do Niemczech cofneli mnie o rok ze względu na to że jednyne co potrafiłem powiedzieć to: "Ja" (Tak) i "Nein" (Nie), Lubie też grać w gry: Kerbal Space Program, Counter Strike: Global Offensive, LoL, The Binding of Isaac: Rebirth, The Elder Scrolls V: Skyrim i Minecraft. Potrafię też dobrze rysować, podobnie jak z budowaniem 
Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.08.2016, 19:18 przez Deksiu.
Szablo02
Niezarejestrowany


 
30.08.2016, 15:41 -
#2
na TAK
Zbuntowana125
Niezarejestrowany


 
30.08.2016, 15:42 -
#3
Na Taak
Trzeba dać szansę Wink
Monasty
Ten co szuka sprawiedliwości.

width=

5 posts 0 threads Dołączył: Aug 2016
30.08.2016, 15:46 -
#4
Za mało opanowanych komend Smile
Aksamitka
Niezarejestrowany


 
30.08.2016, 15:46 -
#5
Na tak Deksiuuuu
Revcio
Pingwinek ¦
avatar usera

width=

Zarejestrowany

7
59 posts 1 threads Dołączył: Feb 2016
30.08.2016, 15:55 -
#6
Okej, pomimo, iż Deksia znam i lubię, jest parę rzeczy do których można się przyczepić.

1. Interpunkcja... Proszę, przecinki ;_;
2. Błędy "językowe". "Przeprowadziłem się do NIEMCZECH"?
3. "Nie należę do osób najsympatyczniejszych". Cóż, powiedzmy sobie szczerze. Często obrażasz graczy, śmiejesz się z nich itd. To nie jest zachowanie kidmoda :/
4. Punkt 11. Za mało tego, co graczy interesuje, a za dużo tego, co nie jest istotne Wink
5. Byłeś już 2 (albo i nawet 3, nie pamiętam) razy w administracji i niby na początku jakoś się sprawdzałeś, ale tylko przez pierwszy tydzień, później już było gorzej.

Ja nie podejmuję decyzji, ale niestety, jak już mówiłem, pomimo, iż Cię znam i lubię, na nie.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.08.2016, 16:02 przez Revcio.
[img=0x223]http://i.imgur.com/Lo6jkv5.png[/img]
WeronisiaQ
Niezarejestrowany


 
30.08.2016, 15:57 -
#7
Jesteś osobą humorystyczną . Ludzie się przy tobie świetnie bawią Wink
Lecz zgadzam się z Revciem i popracuj nad wulgaryzmami .
Kmil
Niezarejestrowany


 
30.08.2016, 16:48 -
#8
NA Tak
piotrek9813
Niezarejestrowany


 
30.08.2016, 17:03 -
#9
zawsze na tak
#timDeksiu
YukiKaj
Niezarejestrowany


 
30.08.2016, 17:04 -
#10
na tak




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości