[ZAMKNIĘTE]  Odchodzę ~ Maatev


Napisał(a): Maatev_


Oceń wątek
  • 7 głosów - średnia: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


19 posts in this topic
Maatev_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

33
639 posts 18 threads Dołączył: Dec 2019
21.07.2020, 16:37 -
#1
Cześć. 
Jestem Maatev i nie wiem czy każdy wie ale przez pewien czas miałem okazję być w administracji serwera minecraft lecraft.pl. 
W sumie to dziwne, minęło to tak szybko jakbym starał się o chatmoda jeszcze tydzień temu...
Ale dobra, dobra, dobra… Może opowiem wam po krótce jak to się stało? Może kogoś to zainteresuje?
Tooo ja może już zaczne okej? Yy no ciężko bo aż się łezka kręci.. 

Mateuszu bądź mężczyzną… 

Dobrze mamo już mówię.

Był sobie pewien gracz o Nicku OldAngelMatthew… Przemierzał przeróżne serwery minecraft w poszukiwaniu takich gdzie nie króluje pvp 1.8, a 1.9 i nowy system walk. W końcu jego kuzyn pokazał mu serwer Lecraft.pl.. A ten Old po prostu zaczął sobie grać arenki na bedWars, hah, zwykły normalny serwer… 

Po pewnym czasie wbił na forum, zaczął dostrzegać super graczy i na prawdę fajny klimat tego serwera minecraft. Zaczął grać już stale, więcej i więcej i więcej.. Aż wpadła mu do jego pustej główki myśl 

No skoro serwerek taki fajny, to czemu miałbym tutaj nie wydać trochę sianka? Może kupię sobie vipkaa

No i kupił. 


Jako vip poczuł już odrębną chęć pomocy, zapragnął być kimś więcej niż tylko Graczem! Chciał po prostu dojść do administracji! Zaczął pomagać, spędzać dużo czasu na serwerze minecraft, ogarniać regulamin i serwerowe zwyczaje… Wbił na ts'a żeby pogadać z jakże pozytywnymi ludźmi, to dla niego po prostu było piękne! Aż w końcu napisał podanie, wyczekał ładnie 2 tygodnie, iii jego podanko zostało zaakceptowane, a termin rekrutacji ustnej został ustalony na poniedziałek! Jakże wielkie jego zdziwienie było gdy rekru odbyło się nie w poniedziałek, a w niedziele! Ale… 

Uff.. Udało się! Zostałem Chatmodem! 

Tak, i się udało! Został Chatmodem, a wraz z nim jego przyjaciel Willti! Ah cóż to był za team! 


No i żyli sobie! Pomagali wspólnie, prowadzili jakże wielkie wojny o zgłoszenia danych Aren i graczy, a także mutowanie i warnowanie na Chacie! Hah! Serwer to takich mordek chyba nie widział! No i drogi opiekun docenił nasze starania, postanowił wynagrodzić nas awansem! 
Zaczyna się wspólna bitwa o Creative i o to co się tam wyprawia. 

I tu osoba pisząca się zatrzymała.

Nie wiem czy wiecie, ale discord z którego teraz korzystacie od podstaw założył właśnie on, OldAngelMatthew… Założył go właśnie będąc KidModem, chodź może tylko KidModem? Warto wspomnieć ze pamięta on każde podbicia statystyk, pierwsze 100 osob, pierwsze nadawanie rang administracyjnych, pierwsze pieniąd… - nie, on nigdy nie oczekiwał od nikogo żadnej zapłaty za discorda. No i tak bawił się, łączył discordem graczy, dodawał nowe ciekawe rzeczy, założył blogerów którzy pochłonęli wszystkich! Na prawdę wkładał tam całe serce, ii jak później się okaże będzie robić to do końca. 
Odchodzac od discorda nadszedł smutny czas, czas odejścia tamtejszego opiekuna MiniGier, który niestety został zastąpiony nie tą osobą co trzeba. Późniejsze skargi i wojny o swoje, pomoc jednemu z adminów (który może to czyta) w wejściu na tą rangę iii wygrana! A wraz z wygrana, zasłużony czy nie 
zasłużony awans na moderatora! 
Bitwa o Creative dalej trwa. 

Tutaj zaczyna się historia mocnych starań o awans… Siedzenia do późnych godzin, większego zaangażowania w forum, a najbardziej w dział poradników! Również dalej i dalej rozwija się discord, jest coraz więcej graczy a Old, Old dalej robi swoje! 
Po pewnym czasie nadchodzi zmiana nicku, awansu na admina, który był tak mocno wyczekiwany

Tutaj dzieje się spokojny czas, pomoc Epi100plates w ogarnianiu MiniGier jak i rekrutacji. Zabawy na HideAndSeek, zmienianie niektórych zwyczajów, pisanie dużej ilości dokumentów tekstowych nie tylko dla MiniGier ale także dla Creative. Bardzo dobry okres… a bitwa o Creative zakończyła się w bliskim czasie! 
I wtedy pojawił się haczyn wraz z pomysłem wzięcia go na jednego z 4-rech opiekunów Creative. Starał się chyba najbardziej z nich, wypełniał wcześniej wyrobioną przez siebie wizję dobrego Creative, lecz wtedy trochę się hamował ponieważ decyzja musiała być wspólna, a on miał do tego wielki szacunek. 


Creative stawało na nogi, cała administracja zaczęła się szanować, wszystko stanęło w jak największym porządku! Az w końcu zaczął się jakby lekki kryzys, dużo administracji wyleciało, a Creative potrzebowało opiekuna, jednego opiekuna, którym został właśnie Maatev 

I jest nim do dziś. Wprowadził wiele rzeczy na ten tryb i poświecił mu dużo serducha 

A teraz?
Teraz leży na łóżku i pisze wam jakąś wiadomość na pożegnanie bo głupio mu tak zostawić tyle fajnych ludzi bez słowa. 

Teraz już pisząc w innym formacie. 
Zawsze wszystko starałem się robić od prawdziwego serducha, zawsze chciałem wypełniać swoją wizję dobrego trybu jak i serwera minecraft, zawsze po prostu się starałem! Myślę ze dość dużo rzeczy dodałem na Creative i jestem z tego mega dumny i zadowolony! Ale, to jeśli jestem tak zadowolony to czemu odchodzę? 

Jak wspominałem miałem swoją wizję dobrego trybu, dobrej administracji. Moja wizja została spełniona. Administracja zaczęła się szanować i doceniać, gracze otrzymali kilkanaście nowych Eventow i co sobotę Event od prawdziwego serducha o 21. Nie byłem tu dla siebie, dla haczyna czy hydry! Byłem dla mojej zajebistej administracji i równie zajebistych graczy. I tylko dlatego zostałem opiekunem, żeby, żeby po prostu wszystko zaczęło płynąć z głowy z serducha i dobrego pomysłu a nie ciągle tylko… rotacja tego samego.. 

Moj cel został spełniony, więc co tu dalej po mnie? 

Ii chciałem wam podziękować za ten czas, zapomniałem o połowie rzeczy które chciałem napisać ale walić to! Fajnie ze jesteś! 

Pozwolę sobie wymienić '' kilka '' osób którym coś zawdzięczam, które są po prostu jeb**ymi kozakami i gdyby ktoś ich ruszył na ulicy to ściągałbym już koszulkę jak i osoby które lubiłem / dalej lubię i przewinęły się przez moje życie w administracji 

Dziękuję :
Epi100plates 
Louellay 
Keara 
Willti 
Mayuumi 
Oksanka 
Weronika 
XMelancholic 
Darknessia 
Madzi4
Daxny 
Mateuszeekk 
MGTM 
Lagozaur 
R_A_P_3_R 
ItsHuzzu 
INarez 
ItsHuzzu 
XMarTii ❤️
Mpnlx 
Verago 
Haczyn 
XR4Z3R 
Olek2k (nowy opiekacz trzymam kciuki) 
MAJUUUSIA 
RudyTheNoName 
Faad 
Winnetou 
Zelus123 
Amqa123 
NegatiVver 
Wiczak
Apokalipsa 
Kamil online / offline 
 pawell0 
MineFaks 
KhaiN 
FaXterek 
Normi 
Polish 
Mrozon (życzę powodzenia jak napiszesz podanie mrożonek trzymam kciuki)
Weronika_27 
XRandySword 
Yoko 
Mqriczka 
Innezz 
Akatsuki_Zetesu 
YoungerStachu88 
Yunishoo 
Sashan / Suyrimi 
Vinixs 
Vesim
Imnacia
Aiiexis
Cola 
Fapa
Wikiii z hasa (KURKA tak dawno nie grałaś az nicku zapomniałem)
Zukosa
Slick
I na prawdę przepraszam każdego kogo nie napisałem ale było tak dużo osób, ze aż ciężko to wszystko spamiętać! 
Dziękuję wam wszystkim! Życzę wam dobrej żonki, dobrych dzieci wszystkiego co najlepsze po prostu! 
Mam nadzieję ze jak wbije na serwer powie mi ktoś czasem część! 

Jesteście najlepsi *****! Każdy kto to czyta! Spełniajcie marzenia i plujcie na te śmiecie co wam chcą je zabrać! 

Do zobaczenia kiedyś Big Grin 

Maatev został opiekunem. 
Jego kadencja zakończyła się dnia 21.07.2020
xRandySword_
Zbanowany

width=

Zbanowany

7 posts 5 threads Dołączył: Jul 2019
21.07.2020, 17:48 -
#2
Trzymaj się Maatev byłeś bardzo dobrym opiekunem, cieszę się że w jakiś sposób mogłem z tobą nawiązać kontakt ;D Powodzonka
Dominik61
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
29 posts 5 threads Dołączył: Feb 2020
21.07.2020, 18:02 -
#3
Pa pa
SLICKSLOTH
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
4 posts 1 threads Dołączył: Jul 2020
21.07.2020, 18:28 -
#4
Mimo, że nie miałem okazji Ciebie poznać, ani z Tobą porozmawiać to mimo takiego krótkiego okresu, jaki gram u Was na CV, jest to ledwie 2 tygodnie, może ciut więcej, to wydałeś się naprawdę fajnym i ułożonym człowiekiem. Nie mówię tego z perspektywy tak krótkiego czasu, ale nawet z opinii innych ludzi, którzy grają o wiele więcej niż ja.
W każdym bądź razie trzymaj się i powodzonka! Smile mam nadzieję, że jeszcze będziemy mieć okazję, żeby porozmawiać.
Cześć.
SLICKSLOTH
PROFESSIONAL MINECRAFT BUILDER  Cool
GaDe_
剑艺术在线直播❤
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
31 posts 2 threads Dołączył: Jun 2020
21.07.2020, 19:26 -
#5
Jeden z lepszy opiekunow cv,
Dales mi mojego 1 bana na LC -,-
ALE mimo tego jestes mega pozytywny i bardzo zmieniles ten tryb, oczywiscie na lepsze.
Do kiedys byczq
obraz
Mrozon
Pʀᴢʏᴊᴀᴄɪᴇʟ

width=

Zbanowany

323 posts 15 threads Dołączył: Oct 2017
21.07.2020, 19:52 -
#6
AAAAA, żegnaj miszczu, kiedyś się zgadamy, obiecuje że będę tym chatmodem !
zukosa_pl
permulsja w płynie
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
234 posts 7 threads Dołączył: Feb 2020
21.07.2020, 20:51 -
#7
Żegnaj opiekaczu ^^
Pozostaje mi tylko życzyć Ci pomyślnych wiatrów na,, nowej drodze życia,, Big Grin
Byłeś najlepszym członkiem administracji od bardzo dawna, więc mam nadzieję że za parę lat wszyscy będą mogli dumnie powiedzieć:,, grałem tu za czasów Maateva.

Pozdrawiam^^
[img=500x200]

via Gfycat

[/img]
PixlGirl
Tabletki i Wino
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
52 posts 0 threads Dołączył: Mar 2020
21.07.2020, 22:22 -
#8
O kurde o;
Trzymaj się tam i życzę powodzonka w życiu!! ^^
obraz
Xx4M384xX
|~|~essa~|~|
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
0 posts 0 threads Dołączył: Jul 2020
22.07.2020, 13:27 -
#9
zegnaj,
milo bylo ;>
pamietam jak mi bany przedłużałeś na adminie ;/
no coz ¯\_(ツ)_/¯
                                                                                                      obraz
Haczyn
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

9
128 posts 0 threads Dołączył: Mar 2020
22.07.2020, 14:04 -
#10
Usunałem posty, które nie miały nic wspólnego z odejściem Mateva. Jeżeli uważacie to za cenzure proszę bardzo. Ale nie bedę zostawiał komentarzy zawierających obelgi celujące w administrację. Zachaczające o mowe nienawiści i pokazujące toksycznośc tej osoby. Jest to w końcu pożegnanie opiekuna, a nie zbiór obraźliwych komentarzy.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości