[PRZYJĘTE] [PODANIE] StormiYT


Napisał(a): StormiYT


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


4 posts in this topic
StormiYT
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 1 threads Dołączył: Jul 2020
Star  22.07.2020, 00:28 -
#1
1. Imię: Bartosz
2. Wiek: Rocznikowo 16
3. Nick w grze: StormiYT
4. Od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft LeCraft.pl: Ciężko stwierdzić, pierwszy raz wszedłem kilka lat temu i grałem co jakiś czas, bardziej aktywny zacząłem być od około miesiąca.
5. Czas dzienny jaki możesz przeznaczyć na serwer: Myślę że minimum 3 godziny dziennie się znajdzie
6. Czy posiadasz Facebooka i Discorda? Oczywiście że tak
7. Czy byłeś/aś karany/a na serwerze minecraft minecraft/forum/discord? Jak tak to za co? Niestety byłem kilka razy karany przez nieznajomość regulaminu (reklamowałem swój kanał na yt), ale na szczęcie dostawałem muty od 15 do 30 minut.
8. Wymień komendy przydatne w roli ChatModa i napisz ich zastosowanie. Myślę że przydatnymi komendami dla pomocnika będą /chat off, /chat on i /chat clear będą to raczej komendy używane najmniej z wyjątkiem /chat clear. Inne przydatne komendy jakie znam to /warn [nick] [powód] aby ostrzegać ludzi przed możliwym mutem, /tempmute [nick] [czas] [powód] alby ukarać tych co nie poprawili się po ostrzeżeniu. Jeżeli ktoś będzie używał bugów gry lub serwera minecraft przyda się /kick [nick] innych raczej komend na serwerze minecraft nie widziałem w działaniu.
9. Czy posiadasz sprawny mikrofon? (TAK/NIE) tak 
10. Wypisz obowiązki ChatModa: Karanie osób nieprzestrzegających regulaminu jednocześnie znając regulamin serwera minecraft (osobiście przeczytałem 2 razy). Dbanie o tryb na którym ma się range. Rozwiązywanie kłótni graczy które dość często widzę na serwerze minecraft lecz nie mogę na to w żaden sposób zareagować :/. Odpowiadanie graczą na pytania (nawet te najcięższe). I oczywiście dogadywanie się z całym serwerem.
11. Dlaczego chciałbyś/abyś zostać ChatModem? Ponieważ ostatnio widzę gdy gram na mini grach osoby które po prostu obrażają innych poniżają i śmieją się z nich chciałbym zapobiec takim sytuacją rozwiązać ją i ukarać winną osobę. Bardzo polubiłem też ten serwer więc chciałbym zostać kimś więcej niż tylko graczem, dlatego wziąłem udział w rekrutacji Big Grin 
12. Napisz coś o sobie: Mam na imię Bartek, mieszkam na małej wsi we województwie wielkopolskim. Aktualnie idę do klasy 2 technikum na kierunki informatycznym. Uczę się aktualnie programować spodobało mi się tworzenie stron internetowych. Jestem osobą raczej upartą więc często dążę do celu jaki sobie dam. jestem raczej wesoły i mam do siebie dystans, lecz jeśli trzeba potrafię utrzymać powagę. Na chacie serwerowym udzielam się rzadko przez to że gram praktycznie zawsze ze znajomymi. Bardzo lubię poznawać nowe osoby i z nimi rozmawiać więc z utrzymaniem kontaktu z graczami nie powinienem mieć problemu. Myślę że mogę powiedzieć też że jestem optymistycznym człowiekiem zawsze myślę dobrze nawet najstraszniejsze słowa potrafię obrócić w zabawę Big Grin. Myślę że starczy rozpisywania się, bo nikt potem tego nie przeczyta.
13. Dlaczego akurat Ciebie mamy przyjąć? Ponieważ jestem grzecznym miłym i fajnym chłopcem w internecie lubianym w realu trochę mniej. Wydaję mi się że z moimi cechami dam radę z rolą ChatModa i będziecie zadowoleni z tego jak się sprawuję. Jestem też osobą której można zaufać bez problemu.
14. Czy byłeś/aś już w administracji na innym serwerze minecraft minecraft? (NIE PODAWAJ IP) Kilka serwerów minecraft było na 2 byłem technikiem na 1 moderatorem i na 2 współwłaścicielem.
15. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft LeCraft.pl? Jak tak jaki tryb i ile razy? Niestety nie miałem tego zaszczytu aby należeć do administracji tego serwera minecraft, ale mam nadzieję że uda mi się chociaż dostać do testów na wymarzoną rangę.
Keara
Lithium
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
135 posts 4 threads Dołączył: Aug 2019
22.07.2020, 12:37 -
#2
No więc tak.
Wiek +
Co do komend, miałeś bardziej wypisać do czego służą, czyli co takiego robi /cc a co /warn itp. Minigry mają swój własny taryfikator kar który się poznaje po dołączeniu do grona administracyjnego. Także to co wpisałeś i to czego będziesz używał częściej a czego rzadziej jest błędne.
Napisałeś, że na chatcie serwerowym się udzielasz rzadko. Osoba pisząca podanie na ChatModa powinna się angażować już jako gracz w życie serwera minecraft i byc aktywnym na chatcie pod wzgledem pomagania czy poprawiania - to podstawa.
Nie widuję cię często, niezbyt kojarzę twój nick.
Myślę że powinieneś naprawić swoją aktywność, poznać lepiej serwer i dopiero wtedy napisać podanie.
Na tą chwile jestem na nie
obraz
StormiYT
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 1 threads Dołączył: Jul 2020
22.07.2020, 12:59 -
#3
(22.07.2020, 12:37)Keara napisał(a): No więc tak.
Wiek +
Co do komend, miałeś bardziej wypisać do czego służą, czyli  co takiego robi /cc a co /warn itp. Minigry mają swój własny taryfikator kar który się poznaje po dołączeniu do grona administracyjnego. Także to co wpisałeś i to czego będziesz używał częściej a czego rzadziej jest błędne.
Napisałeś, że na chatcie serwerowym się udzielasz rzadko. Osoba pisząca podanie na ChatModa powinna się angażować już jako gracz w życie serwera minecraft minecraft i byc aktywnym na chatcie pod wzgledem pomagania czy poprawiania - to podstawa.
Nie widuję cię często, niezbyt kojarzę twój nick.
Myślę że powinieneś naprawić swoją aktywność, poznać lepiej serwer i dopiero wtedy napisać podanie.
Na tą chwile jestem na nie

Dobrze postaram się następnym razem bardziej rozpisać jeśli chodzi o komendy. Udzielam się rzadko, bo jeśli nawet próbuje rozwiązać problem to ludzie zaczynają wyzywać mnie więc to nie ma zbyt dużego sensu, na pytania graczy staram się odpowiadać jak tylko mogę. I aktywność też na pewno poprawię Smile. Widzimy się za 2 tygodnie!
andy
ProGamer

width=

Zbanowany

85 posts 6 threads Dołączył: Nov 2019
23.07.2020, 10:03 -
#4
Może i ostatnio nie spędzam dużo czasu na MiniGrach to jednak nigdy cię nie widziałem na czaciku byczq
Podanie jest tak kolorowe że przeczytać się go nie da bez zaznaczenia tekstu (Tak tylko mówię nie wpływa to na moją ocenę)
Komentarz przy komendach jak i ich opis to jakiś nieśmieszny żart
Wiek jest dobry (chociaż po podaniu mam wątpliwości co do tego czy rzeczywiście masz tyle latek)
Jestem na Neutral/Nie
inuczi
toxic

width=

Zbanowany

179 posts 4 threads Dołączył: Apr 2020
29.07.2020, 13:43 -
#5
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości