[PRZYJĘTE] [Podanie] iKeeann


Napisał(a): iKeeann


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


2 posts in this topic
iKeeann
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 1 threads Dołączył: Jul 2020
22.07.2020, 09:43 -
#1
1.Imię : Kajetan
2.Wiek : 13
3.Nick w grze : iKeeann
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft minecraft Lecraft : Na tym serwerze minecraft gram od ok. 2016 roku, grałem na innych nickach, aczkolwiek na tym koncie jestem zarejestrowany ok. 4 mies.
5.Serwer oraz numer działki z budowlą : Creative ID: -71;38 (Czyli najprościej /p h iKeeann)
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : Posiadam Discorda oraz Facebooka
7.Komendy przydatne w roli budowniczego :
-//wand - Przywołuje Magiczną Siekierkę
-//set (blok) - Wypełnia zaznaczony obszar (blokiem)
-//move (odległość) (kierunek) - Przesuwa zawartość zaznaczenia
-//smooth - Wygładza zaznaczony obszar
-//br height (wartość) - Tworzy ciekawe góry
-//br sphere (Blok) (Wartość) - Włącza Kulisty Pędzel
-//mask - Ustawia maskę
-//none - Wyłącza wszystkie narzędzia
-//up (Wysokość) - Przenosi Cię w górę 
-//tree (Rodzaj) - Włącza narzędzie do drzew
-//copy - Kopiuje zaznaczony obszar
-//paste - Wkleja zaznaczony obszar
-//undo - Cofa poprzednią akcję WE
-//redo - Przywraca Cofniętą akcję WE
-//cyl - Tworzy pionowy cylinder
-//walls (Blok) - Tworzy Ścianę
-//hcyl - Tworzy pionowy Pusty cylinder
-//replace (z bloku) (na blok) - Zamienia wybrany blok na inny
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Gram na serwerze minecraft Lecraft'cie od Paru Lat, Potrafię nawet ładnie budować, znam parę komend z World Edit'a. Chętnie rozmawiam z Administracją. Jestem dość kulturalny i ogarnięty. Bardzo [b]Chciałbym spróbować moich sił w roli Budowniczego. Mam wiele pomysłów co do map na tryby typu SkyBlock itd.[/b]
9.Coś o sobie : A więc, tak jak pisałem, Mam na imie Kajetan, mam 13 lat. Interesuję się Językami obcymi, Opanowałem na razie 2 języki, Hiszpański oraz Angielski. Potrafię też dość ładnie rysować, co w pewnym sensie odbija się na Moje Budowle. Interesuję się również Kinematografią. Po wakacjach idę do ósmej klasy Szkoły Podstawowej, Jestem dość przeciętnym uczniem, w wolnym czasie rysuję lub właśnie próbuje coś wybudować w Minecraft'cie. Zazwyczaj buduje w stylu Medival, Bardzo podoba mi się ten styl.
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : Posiadam Minecraft Premium
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem ekipy Budowniczych na innym serwerze minecraft minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Niestety nie miałem takiej możliwości.

13.Czy byłeś/aś już w ekipie Budowniczych na serwerze minecraft minecraft Lecraft? : Nie, aczkolwiek Staram się.
Pozdrawiam ;D
 

SLICKSLOTH
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
4 posts 1 threads Dołączył: Jul 2020
22.07.2020, 15:28 -
#2
Rzuciłem okiem na Twoją działkę, powiem tak, nie jest zła, ale też nie jakaś dobra, nie należy ona do najwybitniejszych.
Może i nie jest jakaś płaska, jest coś na niej, ale wiem że dałoby się zrobić ten sam schemat tylko, że lepiej.

Mała znajomość komend WE, oczywiście nie skreślam Cie od razu z powodu braku komend, czy ich małej ilości, ale moim zdaniem powinieneś jeszcze bardzo dużo komend się wyuczyć

Zaplusowałeś u mnie podpunktem 9, w którym napisałeś że interesujesz się nauką języków obcych, a ja sam się tym interesuję i w tym również hiszpański.

Na chwilę obecną mogę się przyczepić do komend bo jest ich mało, aczkolwiek myślę, że masz czas na ich wyuczenie.

Moja ocena to neutral z przechyleniem na tak.
SLICKSLOTH
PROFESSIONAL MINECRAFT BUILDER  Cool
RedoPl
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
127 posts 2 threads Dołączył: Jul 2017
22.07.2020, 20:52 -
#3
ok przyjęte napisz do mnie na dsc o rekru

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.07.2020, 20:52 przez RedoPl.
To że milczę nie znaczy że nie mam nic do powiedzenia




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości