[ODRZUCONE] mrozon2137


Napisał(a): Mrozon


Oceń wątek
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


5 posts in this topic
Mrozon
Pʀᴢʏᴊᴀᴄɪᴇʟ

width=

Zbanowany

323 posts 15 threads Dołączył: Oct 2017
Rainbow  30.07.2020, 18:28 -
#1
1. Imię :
Szymon

2. Wiek :
13

3. Dokładny nick w grze :
mrozon2137

4. Przybliżona data rozpoczęcia gry na serwerze minecraft minecraft Lecraft.pl :
Lipiec, 2017

5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer :
od 3 do maksymalnie 7 godzin 

6. Czy  byłeś kiedykolwiek karany na serwerze minecraft minecraft, discordzie, forum? Jeśli tak to za co? :
No chyba każdy był karany, ale co do mnie to tak, bylem karany na forum (trzy razy) lecz myślę, iż są to drobne przewinienia, które nie działały na szkodę serwera minecraft/graczy

7. Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Chatmod? : 
Chatmod ma uprawnienia do komend takich jak:
/cc off - wyłącza chat
/cc on - włącza chat
/cc - czyści chat
/cmi kick <Nick> <Powód> - wyrzuca gracza z trybu
/Kick <Nick> <Powód> - wyrzuca gracza z serwera minecraft minecraft minecraft 
/Tempmute <Nick> <Czas> <Powód> - Wycisza danego gracza na jakiś czas
/warn <Nick> <Powód> - Ostrzega danego gracza
/sprawdz <nick> - Zaczyna proces sprawdzania gracza pod kątem wspomagaczy
/czysty <nick> - informuje serwer iż gracz jest czysty i nie posiada żadnych programów wspomagających 

Chatmod ma także obowiązek odpowiadać na pytania graczy i wyjaśniać im funkcjonowanie serwera minecraft. Musi także być aktywnym członkiem życia serwera minecraft jak i forum. Kiedy nie ma moderatora +, powinien robić eventy takie jak:
-Konkurs Skinów
-Oraz słynna zabawa czyli „Kto chce x tokenów?”.
Chatmod musi także w razie potrzeby karać i upominać graczy. Musi także rozwiązywać konflikty, powinien także sprawdzać graczy pod kątem programów wspomagających. 
8. Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać Chatmodem :
Chciałbym odciążyć administracje, nadal pomagać graczom a także ich karać i upominać. Jednym z powodów jest także, ze jest to moja już któraś próba (5) i jestem zdeterminowany aby dojść do celu. Chciałbym także aby ludzie postrzegali mnie jako osobę pozytywna (mimo ze taka jestem). Cechy, które posiadam i ktore, pomogły by mi to:
—>rzetelność
—>pracowitość 
—>odpowiedzialność 
—>obiektywność 
—>rozsądek 
—>pozytywizm
—>(czasami) surowość 
—>pilność
—>pewność 
Jestem także godny zaufania. Umiem rozwiązywać kłótnie. Jestem szczery i empatyczny. Jak widać nie jestem także zbyt skromny xD

9. Opisz tutaj siebie. Minimum 8 rozbudowanych zdań :
 No taa, więc jestem Szymon i mam 13 lat. Pochodzę z województwa Pomorskiego, z miasteczka Kartuzy. Jestem bardzo skrupulatny, miły oraz szczery. Chodzę do 7 klasy i jestem wzorowym uczniem, który przynosi rok w rok czerwony pasek na świadectwie (jakoś nie sprawia mi to trudności xD). Interesuje się historią, e-sportem oraz piłką nożną. Moim hobby jest granie w wcześniej wspomnianą piłkę nożną, oraz fotografia :>. Lubię pograć sobie w mc, z kolegami wtedy jest największy ubaw! Mam kota Bolka (kreatywne imię), który jest wyjątkowo miły w porównaniu do moich zeszłych kotów XD. Mam dużo kolegów z którymi dużo rozmawiam. Lubię oglądac seriale oraz filmy - moim ulubionym jest Leon Zawodowiec <3 oraz Jestem legendą <3. Bardzo lubię pomagać mojej kochanej mamie w obowiązkach, i cieszę się, że chociaż w jakimś stopniu mogę jej pomóc. Skoro mówię o rodzinie, to mam młodszą siostrę (9 lat, w lipcu 10). Nie lubię kłamać - wręcz mnie to obrzydza i nie rozumiem dlaczego ludzie to robią, wolę się przyznać do błędu i ponieść konsekwencję niż skłamać. Gram w szkolnym klubiku piłki nożnej na pozycji pomocnika i nawet dobrze mi idzie.  Ostatnio, wyprowadziłem się do nowego domu, i powiem szczerze, jest super! Niedawno, koleżanka namówiła mnie do gry w sławną Ligę Legend, gra jest super ale w nią nie umiem grac xD. Tutaj już skończę i pozdrawiam!

10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? :
Tak

11. W jaki sposób złagodzisz powstałe konflikty :
Na pewno będę obiektywny i nie będę nikogo faworyzował. Uspokoję obie osoby i wysłucham obu zdań. Gdy nie będę miał pewności kto ma racje, skontaktuje się do innego chatmoderatora/administratora. Gdy jednak będę pewien, ukaram gracza karą adekwatną do czynu.

12. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft minecraft?:
Tak

13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy:
Nie

14. Co chciałabyś/chciałabyś zmienić na naszym serwerze minecraft minecraft:
Szczerze? Aktualnie to nic. Serwer naprawdę dobrze się trzyma i póki co nie ma co poprawiać. Jedyne co, to mogę proponować opiekunowi nowe eventy/pomysły. Chciałbym zmienic także nastawienie graczy i to jak niektórzy są toksyczni/obrażają, chociaż to powinien chcieć każdy chatmod.

15. Coś na koniec:
Eeem, no jest to moja piąta próba i na niej nie skończę, będę próbował do skutku bo wierze, ze kiedyś na pewno się uda.. Gdyby teraz się udało, to gwarantuje, ze cały wolny czas poświęce na serwerze minecraft Lecraft’a. Na pewno będę w godzinach porannych  (8-10) bo wtedy często nikogo nie ma. Chciałbym aby tym razem się udało, bo jak ja to mówię, do 5 razy sztuka, życzcie powodzenia! 
PS: Wiem ze 10h to nie jest jakaś ogromna liczba ale na swoje usprawiedliwienie powiem, ze byłem na wakacjach i ciężko było zrobić więcej. A i no, do czasu sprawdzenia podania przez opiekuna będę miał większy czas :DD
zukosa_pl
permulsja w płynie
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
234 posts 7 threads Dołączył: Feb 2020
30.07.2020, 18:55 -
#2
Oczywiście że jestem na TAK!
Włożyłeś w ten tryb ogrom wysiłku. Pomagałeś za każdym razem gdy ktoś potrzebował pomocy, byłeś aktywny i rozmowny. Nie poddajesz się pomimo niepowodzeń, a to bardzo ważna cecha. Twoje podanie jest napisane bardzo przyzwoicie, widać że się postarałeś.


Pozdrawiam^^
[img=500x200]

via Gfycat

[/img]
Lexyy2115
ⓢⓣⓐⓡⓐⓜ ⓢⓘⓔ
avatar usera

width=

Zarejestrowany

13
391 posts 11 threads Dołączył: Nov 2019
30.07.2020, 19:21 -
#3
Na pewno nie jestes skromny lol.
Co do podania podanie rozpisane jest nawet, i nie widze punktu zaczepienia.
Moglabym sie tylko zaczepic do cplaytime,a ogolnie jestes git i mysle ze dalbys rade w tej roli :*
Na tak lol

nie ma sygnatury i nie bedzie bo jestem gUPia


Amelka Chełkowska
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
11 posts 3 threads Dołączył: Jun 2020
31.07.2020, 09:19 -
#4
Mrozon, co do podania ładnie, napisane i językowo poprawne, co akurat jest ważne. Co do aktywności jak sie mijamy na serwerze minecraft to chat jest twoim dobrym kumplem, Twój cplaytime również jest dosyć okej, ale mógłby być coraz większy, ale to jest już kwestia dnia . Komendy na +, punkty 8 i 9+. Jestem na Neutral z przychyleniem na tak powodzenia
Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.07.2020, 15:30 przez Amelka Chełkowska.
Mood
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 0 threads Dołączył: Jul 2020
31.07.2020, 11:30 -
#5
Analizując twoje podanie i poczynania mogę wywnioskować iż moim zdaniem nadajesz się na pełnienie funkcji chatmoda. Dzięki drodze wielkich starań i niepowodzeń mogę ocenić Twoje zaangażowanie, które jest pozytywnym stopniem całokształtu twojej kandydatury. Podanie jest główną wizytówką rekrutanta, wiem tylko tyle że czytałbym książkę z pierwszą stroną zapisaną przez ciebie!
Pozdrawiam
Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.07.2020, 11:31 przez Mood.
oLEK2K
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
50 posts 2 threads Dołączył: Jun 2020
31.07.2020, 17:53 -
#6
Nie widzę ciebie na chacie chyba że piszesz totalnie zbędne rzeczy. Ani razu nie widziałem byś pomagał. Popraw swoją aktywność jak i zacznij się udzielać. Za to podanie cudne!


obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.07.2020, 17:53 przez oLEK2K.
Słuchaj się ItsHuzzu bo dobrze gada! <3




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości