[PRZYJĘTE] majunia_


Napisał(a): majunia_


Oceń wątek
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


3 posts in this topic
majunia_
nie wiem co tu dać.
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
7 posts 3 threads Dołączył: Jul 2020
29.07.2020, 03:44 -
#1
1. Imię : Maja

2. Wiek : 14

3. Dokładny nick w grze : majunia_

4. Przybliżona data rozpoczęcia gry na serwerze minecraft  Lecraft.pl : od ok.2018r.

5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : 10h+

6. Czy  byłeś kiedykolwiek karany na serwerze minecraft minecraft, discordzie, forum? Jeśli tak to za co? : Kiedyś,za flood.

7. Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Chatmod? :
Uprawnienia:
/cc -
czyści chat.
/c on/off - włacza/wyłacza chat.
/warn [nick] [czas] [powod] - nakłada ostrzeżenie na gracza.
/kick [nick] [czas] [powod] - wyrzuca gracza z serwera minecraft.
/tempmute [nick] [czas] [powod] - wycisza gracza na określony czas.
/cmi kick [nick] [czas] [powod] - wyrzuca gracza z trybu.
/sprawdz [nick] - przenosi gracza do sprawdzarki.
/czysty [nick] - jeżeli nie wykryto u danej osoby żadnych cheatów,osoba jest czysta.
Obowiązki:
Chatmod ma zadanie pilnować chatu,pomagać graczom,upominać.Robić małe eventy jeśli nie ma rang wyższych.Udzielanie na pytania graczy,Zaangożowanie w życie serwera minecraft minecraft,discorda oraz forum.

8. Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać Chatmodem : Chciałabym zostać chatmodem gdyż iż pomagam graczom,jestem miłą i pogodną dziewczyną która lubi pomagać i rozwiązywać konflikty u innych graczy,chciałabym spróbować swoich sił jako ChatMod.

9. Opisz tutaj siebie. Minimum 8 rozbudowanych zdań : Mam na imię Maja.Interesuje się informatyką oraz grami komputerowymi,czas wolny poświęcam na komputerze.Lubię pomagać innym,angażuje się oraz staram się pomagać.Kocham zwierzęta,gdy czasami mi się nudzi zdraży się że pobawię z moimi pieskakami czy świnkami morskimi.Moim ulunionym przedmiotem szkolnym była plastyka oraz informatyka.

10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak.

11. W jaki sposób złagodzisz powstałe konflikty : Staram się wysłuchać obu graczy i zrozumieć o co zaszła kłótnia,staram się też poprawić ich relacje.I ułatwiam rozwiązanie ich konfliktu.

12. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft ?: Nie,lecz chciałabym spróbować.

13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy: Nie zdarzyło mi się.

14. Co chciałabyś/chciałabyś zmienić na naszym serwerze minecraft minecraft: Szczerze,tak jak jest teraz jest naprawdę spoko,ale brakuje mi po prawej stronie kogo jest to działka i ile osób jest dodanych na tej działce.

15. Coś na koniec: Na koniec chciałabym powiedzieć że mam nadzieje że Olek,doceni moje starania w pisaniu podania i będę mieć szansę.


Z Góry Dziękuje Każdemu kto przeczytał moje podanie <3


Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.07.2020, 03:48 przez majunia_.
Mrozon
Pʀᴢʏᴊᴀᴄɪᴇʟ

width=

Zbanowany

323 posts 15 threads Dołączył: Oct 2017
29.07.2020, 08:46 -
#2
brak pomocy, udzielania się. Podanie brzydkie i krotkie
na NIE
zukosa_pl
permulsja w płynie
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
234 posts 7 threads Dołączył: Feb 2020
29.07.2020, 16:06 -
#3
Podanie jest okej, tak samo jak aktywność. Z udzielaniem się nie jest aż tak źle, gorzej z pomocą innym graczom. Mnie osobiścicie nie zadowala czas 10 godzin jaki możesz poświęcić, bo nie oszukujmy się, jest w tym trochę fantastyki.

Jestem na Neutral/Tak

Pozdrawiam^^
[img=500x200]

via Gfycat

[/img]
oLEK2K
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
50 posts 2 threads Dołączył: Jun 2020
29.07.2020, 16:08 -
#4
obraz
Słuchaj się ItsHuzzu bo dobrze gada! <3




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości